Γάμοι Ελλήνων καλλιτεχνών

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας tonytony
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
Η Μαριάννα Λάτση είχε κορμάρα αναμφισβήτητα. Εξακολουθεί να έχει πολύ ωραίο σώμα για την ηλικία της. Αλλά εδώ αυτό το ας πούμε ντε πιες που φοράει μοιάζει με σεξυ αποκριάτικη στολή χανούμισσας. Το σκηνικό συμπληρώνεται από τον ωραιότατο για την ηλικία του Νίκο Κούρκουλο που μοιάζει όμως και αυτός ντυμένος μαφιόζος.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Η Μαριάννα Λάτση είχε κορμάρα αναμφισβήτητα. Εξακολουθεί να έχει πολύ ωραίο σώμα για την ηλικία της. Αλλά εδώ αυτό το ας πούμε ντε πιες που φοράει μοιάζει με σεξυ αποκριάτικη στολή χανούμισσας. Το σκηνικό συμπληρώνεται από τον ωραιότατο για την ηλικία του Νίκο Κούρκουλο που μοιάζει όμως και αυτός ντυμένος μαφιόζος.
Συμφωνώ απολύτως. Όσον αφορά το Νίκο Κούρκουλο, αν δεν ήταν νύχτα και φορούσε και μαύρα γυαλιά ηλίου, θα ήταν ακόμη περισσότερο ταιριστός στο ρόλο του μαφιόζου.
 
Η Μαριάννα Λάτση είχε κορμάρα αναμφισβήτητα. Εξακολουθεί να έχει πολύ ωραίο σώμα για την ηλικία της. Αλλά εδώ αυτό το ας πούμε ντε πιες που φοράει μοιάζει με σεξυ αποκριάτικη στολή χανούμισσας. Το σκηνικό συμπληρώνεται από τον ωραιότατο για την ηλικία του Νίκο Κούρκουλο που μοιάζει όμως και αυτός ντυμένος μαφιόζος
Συμφωνώ απολύτως.
Μόνο εγώ βρίσκω τελείως αντιαισθητικό το σώμα της; Μου θύμισε λίγο αυτό. Λίγο
 
Οι πεθερές δήθεν κλαίνε που χάνουν την κορούλα τους, αλλά στην πραγματικότητα επειδή τις στενεύουν οι γόβες, ειδικά όταν είναι σεβαστών διαστάσεων (οι πεθερές, όχι οι γόβες). Γι' αυτό νομίζω κατέρρευσε. Τόση ώρα όρθια τη σκοτώνανε τα παπούτσια της.

Ωραίο ζευγάρι, αλλά πρώτον πόσες φορές την είχε νωρίτερα αποκαταστήσει με άλλου συνοδούς ώστε είπε να την αποκαταστήσει με παπά και με κουμπάρο ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ? (*) Και γιατί αποκατέστησε αυτός αυτήν και όχι αυτή αυτόν?

(*) Όπως θα έγραφε και κάποιος παλιός ευθυμογράφος, ίσως ο ΚΥΡ, "Κι αφού την αποκατέστησε, την αποκατέστησε, την αποκατέστησε, είπε 'Τώρα ας της ρίξω κι έναν παπά με κουμπάρο' "

Όπου γάμος και χαρά κι οι πολιτικάντες πρώτοι.
 
Έτσι εξηγείται. Το φόρεμα της νύφης μπήκε από τη βροχή γι' αυτό ήταν τόσο μικρό κι από πάνω κι από κάτω.

Η ερμηνεία του κ. Τσαλίκη σκοντάφτει στην πραγματικότητα. Μετά 5 χρόνια συμβίωσης καινούργια ξεπλυμένη ζωή θα άρχιζαν αν χώριζαν. Τώρα όμως η μεταγαμιαία ζωή ήταν μία από τα ίδια με την προγαμιαία.
 
Εμένα έτσι που έχει ανοίξει τη στομάρα της (και με το υπερχειλίζον μπούστο) μάλλον μου θυμίζει "Τραβιάτα με κι ας κλαίω", για να κάνω ένα παγωμένο λογοπαίγνιο.

Τι είναι ένα "Βασιλάκης Δοσούλας"?

Μισώ τον καινοφανή ψευδοενεστώτα "Απαγάγω". Απάγω είναι το ρήμα. Απαγάγω είναι η υποτακτική αορίστου δευτέρου.
Επίσης μισώ το έτι καινοφανέστερο αντίθετό του, που διαβάζω σε sites τα τελευταία χρόνια, "να παράξει" αντί "να παραγάγει".
Υπάρχει φόρουμ Tzartzanomaniax να πάω να γραφτώ?
 
Ο Δαδινόπουλος είναι λιγο ντροπαλός κι αποστρέφει το πρόσωπό του "Άντε καλέ". Όσο για την κυρία Ευαγγέλου, το νυφικό της είναι λίγο επικίνδυνο με αυτούς τους χαλκάδες περιλαίμια. Ιδού μια πιθανή κατάληξη:

1647705295285.png

Από το αγέλαστο ύφος της βλέπω ότι θα ήταν ταιριαστό ζευγάρι και με τον κο. Ληναίο.
 
@tonytony Είναι γνωστή μήπως η ημερομηνία; Χωρίς να γνωρίζω, πιθανολογώ ότι ήταν εντός του 1993.
Μοντέλο... θα μπορούσε άνετα να είναι, ιδίως για το πρόσωπό της και τις στυλιστικές της μεταμορφώσεις . Άλλωστε πριν γίνει γνωστή είχε κάνει φωτογραφίσεις μόδας .
Ο πρώτος μη ευδοκιμήσας γάμος της Μαντώς .... γιατί υπήρξε και δεύτερος ο οποίος επίσης δεν ευδοκίμησε όπου έγινε και η βάπτιση του μικρού Παύλου (βλ. ανάρτηση #1.887 στο θέμα "Οι σταρ και τα παιδιά τους "). Για τα διαζύγια λεπτομέρειες δεν γνωρίζουμε και δεν μας ενδιαφέρει άλλωστε αφού και η ίδια η Μαντώ δεν ήθελε / δεν θέλει να κρεμάει τα προσωπικά της στα μανταλάκια προκειμένου να γίνεται θόρυβος γύρω από το όνομά της.
 
Τελευταία επεξεργασία:
@tonytony Είναι γνωστή μήπως η ημερομηνία; Χωρίς να γνωρίζω, πιθανολογώ ότι ήταν εντός του 1993.
Μοντέλο... θα μπορούσε άνετα να είναι, ιδίως για το πρόσωπό της και τις στυλιστικές της μεταμορφώσεις . Άλλωστε πριν γίνει γνωστή είχε κάνει φωτογραφίσεις μόδας .
Ο πρώτος μη ευδοκιμήσας γάμος της Μαντώς .... γιατί υπήρξε και δεύτερος ο οποίος επίσης δεν ευδοκίμησε όπου έγινε και η βάπτιση του μικρού Παύλου (βλ. ανάρτηση #1.887 στο θέμα "Οι σταρ και τα παιδιά τους "). Για τα διαζύγια λεπτομέρειες δεν γνωρίζουμε και δεν μας ενδιαφέρει άλλωστε αφού και η ίδια η Μαντώ δεν ήθελε / δεν θέλει να κρεμάει τα προσωπικά της στα μανταλάκια προκειμένου να γίνεται θόρυβος γύρω από το όνομά της.
ημερομηνία δεν έχω δυστυχώς...
 
Πίσω
Μπλουζα