Γιαπωνέζικο σούπερ μάρκετ με κονσόλες.

AARDVARK είπε:
Αντε θα τα βγαλουμε εκεινα τα εισιτηρια για japan ναι η οχι. :D
http://www.superpotato.com/

medium_1576778888_b8df441add_o.jpg


medium_1576778594_37c92ed1fc_o.jpg


medium_1575888833_32894adf35_o.jpg


medium_1576777340_2e3f809f2c_o.jpg


medium_1575888185_be27782c2a_o.jpg


medium_1576776736_80e8d8fef2_o.jpg


medium_1575886909_65bf699d6f_o.jpg


medium_1575886625_7f1cd05815_o.jpg

Ημαρτον σαδιστη!!!!!!!!!!!!:nervous:
 
παιδια παιζει να εχει σε αυτα τα super market jaguar και jaguar cd καλουδια??? :confused: :biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
Φαντάζεσαι να εργάζεσαι σε τέτοιο μαγαζί;

Θα σε έπιανε νευρική κρίση κάθε αργία και κάθε Κυριακή.........
 
pooky εγω θα τους εδινα και λεφτα για να δουλεψω εκει, χαλαρα
 
jaguar-man είπε:
pooky εγω θα τους εδινα και λεφτα για να δουλεψω εκει, χαλαρα
Εγώ θα τους πλήρωνα μόνο για να χαζεύω το μαγαζί !!

Σε ένα τεύχος του retrogamer είχαν ενα άρθρο για αυτά τα retro shops της Ιαπωνίας. Με έπιασε μια ζήλια όταν διάβαζα το άρθρο ...
 
theoritikos είπε:
Εγώ θα τους πλήρωνα μόνο για να χαζεύω το μαγαζί !!Σε ένα τεύχος του retrogamer είχαν ενα άρθρο για αυτά τα retro shops της Ιαπωνίας. Με έπιασε μια ζήλια όταν διάβαζα το άρθρο ...
:biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
Γνωρίζει κανείς την οδό?
 
Λογικα στην Akihabara ειναι...ολα εκει ειναι μαζεμενα
 
Στην Akihabara ειναι τα hiteκια μαζεμενα.

Το συγκεκριμενο ειναι διπλα στου Αποστολη του Μιγιαγκι το σουβλατζιδικο λιγο πριν το περιπτερο.
 
Wally είπε:
Λογικα στην Akihabara ειναι...ολα εκει ειναι μαζεμενα
Νομίζω πως δεν πρέπει να είναι στο Τόκιο το συγκεκριμένο μαγαζί αλλά στο Kyoto.
 
Τώρα είδα αυτό το θέμα - αφήστε παιδιά, είχα πάθει τραμπάκουλο...

Δεν είναι μόνο τα μαγαζιά που είναι ΓΕΜΑΤΑ παλιά μηχανήματα σε άψογη κατάσταση, αλλά και πάμπολλα δισκάδικα/παιχνιδάδικα που σου έχουν pocket neo geo colour με 45 παιχνίδια για 10 euro και πολλούς τεμενάδες. Πανικός...

Έχω λίγες σχετικές φωτό στο άλμπουμ μου (http://picasaweb.google.com/krakout/Japan#) μαζί με πάμπολλες άλλες από Ιαπωνία - όσοι έχετε ώρα για σκώτωμα...
 
Αντε τι καθομαστε το επομενο καλοκαιρινο ταξιδακι του G.R.M θα γινει στην Ιαπωνια.

Να οργανωθουμε ,δηλωστε συμμετοχη απο τωρα ωστε μεχρι το Μαη να εχουμε κλεισει ταξιδιωτικο γραφειο.

Να κατεβασουμε 2 πουλμαν με Ελληναρες-Τζιαρμιωτες στην Ακιχμπαρα να γινει της ............

Θα κλειδωσουν τις πορτες και δεν θα τις ανοιγουν,θα μαθουν τι θα πει τζατζικι. :headbangdude:
 
Η ιδέα πάντως μιας επίσκεψης στο συγκεκριμένο μέρος δεν είναι καθόλου κακή. Αλλά πως μεταφέρει κανείς όλα αυτά που θα αγοράσει;

Γιατί θα πέσουμε σαν τους πεινασμένους στα κοψίδια. Ζούμε σε λάθος χώρα παίδες.......
 
Να κάνουμε μια "ομαδική": στέλνουμε αντιπροσωπεία 2-3 βαρεμένους να ψωνίσουν (εγώ θα πάω, δική μου ήταν η ιδέα!) και επιστρέφουν με ένα κοντέινερ. :D :D:D
 
Maddog είπε:
Να κάνουμε μια "ομαδική": στέλνουμε αντιπροσωπεία 2-3 βαρεμένους να ψωνίσουν (εγώ θα πάω, δική μου ήταν η ιδέα!) και επιστρέφουν με ένα κοντέινερ. :D :D:D
Ένα κοντέινερ ο καθένας θές να πείς??

:D :D

Εγώ πάντως μία χαρά τα πάω και με το yahoo japan! ;)
 
Βρε άλλο το Yahoo Japan και άλλο το real thing!!!!

Φαντάζομαι Maddog, Billy, Pitsunami, Rygar, Gtsamour, Pooky σε υπεραγορά ρετρό μηχανημάτων στην Ιαπωνία.

Μέσα οι παλαβοί και απόξω οι νταλίκες..........

(Καβατζώνω ήδη οτιδήποτε έχει να κάνει με Dreamcast για να μην παρεξηγιόμαστε.... )
 
Χαχα...που θα πάει δεν θα κερδίσω το τζόκερ (που δεν παίζω) θα μαζευτούμε όλοι μαζί να πάμε για ψώνια,να κεράσω!! :D
 
Ενα Lindbergh περικαλω μπαρμπα Γιαννη ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 
Πίσω
Μπλουζα