Είσαι ρετρό, απόδειξέ το

Για κοπελα με εβγαλε την Jennifer jason leigh και γουσταρω τρελα γιατι επεσε μεσα:dribble:

Για χαρακτηρα απο Horror movie με εβγαλε τον πολυαγαπημενο μου Freddy Krueger και επεσε μεσα και παλι :beer:
 
αριαδνη είπε:
ποιο είναι αυτό το ντροπαλο αγορι; :p και ο τζεισον είναι από την νυκτα με τις μάσκες; παιδια εμεις δεν ξερουμε γιατι δν βλέπουμε χορορ

Eίναι ο Μαίκλ Μάιερς, ένα ήσυχο παιδάκι που αγαπούσε την αδελφή του και όταν μεγάλωσε, είπε να διοργανώσει μια αξέχαστη νύχτα του halloween, για την μικρή του πόλη... :D
 
RIO είπε:
Eίναι ο Μαίκλ Μάιερς, ένα ήσυχο παιδάκι που αγαπούσε την αδελφή του και όταν μεγάλωσε, είπε να διοργανώσει μια αξέχαστη νύχτα του halloween, για την μικρή του πόλη... :D
για να γινονται σωστα οι συστασεις, α, κατι εκαναν την αδελφουλα του, για τετοιο μίσος..

http://www.playbuzz.com/thimwq10/did-you-live-in-the-eighties

ποιος θα κανει το καλύτερο σκορ :)
 
http://www.zimbio.com/quiz/jkFyOA_zevD/Peanuts+Character

και κατι τρυφερο :flower:

KAYP8dYtaN9l.jpg


KAYP8dYtaN9l.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
μπουχαχαχα... :D

AQQzM_dfrx8l.jpg
 
Μου έβγαλε τον Snoopy!

snoopy.JPG
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
μεγαλη συμπάθεια ο σνουπυ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
εγω εκανα το αλλο κουιζ με τα muppet και μου εβγαλε αυτο:

2.JPG ποτε ομως δεν ετυχε να τους δω σε επεισοδιο του μαπετ σοου
 
katerinak είπε:
εγω εκανα το αλλο κουιζ με τα muppet και μου εβγαλε αυτο:Προβολή συνημμένου 113416 ποτε ομως δεν ετυχε να τους δω σε επεισοδιο του μαπετ σοου
κατερινα , το διεγραψα το κουιζακι γιατι δεν ηξερα αν προκειται για τα ρετρο μαπετ
 
Αυτό είμαι. Μπα, δεν με πέτυχε καθόλου αυτή τη φορά :)

woodstock.jpg
 
Boy George? Δε νομίζω Τάκη!

Boy George.jpg
 
Παιδιά μην ξεχνάτε να βάζετε τις εικόνες συνημμένες. Θα χαθούν και τα ποστ σας μετά θα είναι "άκυρα"!
 
To ίδιο με την Αριάδνη στους Jetsons, είμαι η Judy.

Στους 80's τραγουδιστές, ο George Michael.

michael.jpg
 
Αυτό μου έβγαλε, η περιγραφή δεν πέφτει έξω, αλλά δεν μου αρέσει καθόλου αυτό το στυλ. Και δεν μπαίνω καν στον κόπο να επισυνάψω την εικόνα :eek:

You are the Mullet! Versatility is your thing with "business in the front and a party in the back." Short hair in the front is for the serious parts of your life, but then you're a totally different person after hours when you let your locks flow. You're also stubbornly loyal, keeping your passΓ© haircut well into the 90s and even the new millennium.
 
mullet, δεν μου παει στο μυαλο η κόμμωση, παω να το κάνω και γω
 
Πίσω
Μπλουζα