Ερωτοδικείο - Αυτόφωρο και λοιπά

Wally είπε:
ΛΑΘΟΣ!!Αδικαιολογητη!

Για τιμωρια θα διπλο-σκαναρεις τις σαυρες :D

H κυρια Καραμπελα φυσικα!!
Wally βλέπω διατριβή έχεις κάνει στο Ερωτοδικείο.Εύγε:biglaugh::biglaugh:
 
Σοβαρά τώρα αυτή η εκπομπή δεν υπάρχει πια?
 
Ρε σεις έχει Χαρούλα λέμε. Αφήστε τα Ερωτοδικεία. :)
 
Ειλικρινά δεν παίζεσαι με τίποτα. :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
 
Για όνομα του Θεού, ρε τι'ν τούτο;;;;;;;;;;;;;
 
exetlaios είπε:
Επίσης έχω την υποψία, ότι τότε ήμουν ο μόνος νεαρός που θεωρούσε την Βίκυ Μιχαλονάκου ΠΟΛΥ σέξυ !
[Φωνη απο το υπερπεραν] ''Οοοοοχι φιιιιιλε,δεν ησουν ο μοοοοονος!!''

Ησουν εσυ αλλα ημουν κι εγω,καθοτι η Μιχαλονακου μου εβγαζε παντα μια προστυχια κι ενα βιτσιο ατελειωτα...!! :biglaugh: :biglaugh:

Και φορουσε κι εκεινα τα στενα,κοντα φορεματα,ηταν και 45+ χρονων,ε δεν ηθελε και πολυ τοτε για να μας αναψει..!! (εφηβοι γαρ...) :biglaugh: :biglaugh:

Censored post,η συνεχεια εγινε αυτοματως deleted,συμφωνα με τους κανονισμους του GRM....!! :biglaugh: :biglaugh:
 
Παιδιά ερωτοδικείο έβλεπα φανατικά. Νομίζω ότι δεν έχω χάσει επεισόδιο. Αθάνατο new channel. Aπο που να αρχίσει κανείς, Κύριος Κάλυκας, Κύριος Φουσέκης, Διονύσης ο έφηβος, Αγαμέμνων, Μr εθνικάμπούτια, Κυρία Μαρκετάκη, Κατερίνα Σνάιντερ, Πατσιούρα, Κουφοπούλου, Μιχαλονάκου η ιέρεια.

Αίσχος που το σταματήσανε.

Ψηφίζω όποιον το ξαναβάλει στην tv. :D
 
exetlaios,τι μου θύμησες από αυτές τις γραμμένες με ολόχρυσα γράμματα ιστορικές στιγμές της ελληνικής TV!:biglaugh:(Με τι τηλεόραση μεγαλώσαμε... :D )

Ο "Εθνικός Σταρ" ακόμα πρέπει να φυσάει τα κεράκια...Αφούουουου...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Που να βρίσκονται άραγε οι συντελεστές του Ερωτοδικείου τώρα??
 
theoritikos είπε:
Που να βρίσκονται άραγε οι συντελεστές του Ερωτοδικείου τώρα??
τον Λεωτσάκο πάντως τον είδα πριν λίγα χρόνια στα δικαστήρια στον Πειραιά. Πήραμε το ίδιο ασανσέρ.

ανατριχίλα!!

:animeek:
 
τον Λεωτσάκο πάντως τον είδα πριν λίγα χρόνια στα δικαστήρια στον Πειραιά. Πήραμε το ίδιο ασανσέρ.
ανατριχίλα!!

:animeek:
αααααχ μονο εσυ ξερεις τι περασες εκεινη την ημερα :biglaugh: ( ασχετο αλλα το avatar σου ειναι χαλλλλλλαρα θεοτρελλλλλλλλλλο)
 
Πίσω
Μπλουζα