Ερωτοδικείο - Αυτόφωρο και λοιπά

jaguar-man είπε:
αααααχ μονο εσυ ξερεις τι περασες εκεινη την ημερα :biglaugh: ( ασχετο αλλα το avatar σου ειναι χαλλλλλλαρα θεοτρελλλλλλλλλλο)
θα το λεγα βαρύ και σέξυ

:D
 
στενό συγγενικό μου πρόσωπο είχε πάει ως κοινό στο ερωτοδικείο...βεβαίως βεβαίως!έκείνη τη μέρα μάλιστα ήταν καλεσμένε η - όχι και τόσο- γνωστή τότε ελένη λουκά! ελπίζω να πήρε αυτόγραφο από μιχαλονάκου και ελενίτσα!

disclaimer (ειδικά σε περίπτωση που διαβάζει το φόρουμ το προαναφερθές στενό συγγενικό πρόσωπο ) :πρόκειται για ένα απόλυτα ισορροπημένο άτομο, με παιδεία και επίπεδο και ο μόνος λόγος που συμμετείχε ήταν για να σπάσει πλάκα με φίλους. επίσης on air φαινόταν μόνο η πλάτη της. (μετά από παράκληση της υπόλοιπης οικογένειας)
 
Δεν αναφερατε παιδια οτι προπομπος του τρας τιβι στη χωρα μας ηταν η Σεμινα Διγενη

Αρχισαμε με το Ιστοριες για Αγριους, και τελικα εφερε τα ριαλιτυ σοου στην Ελλαδα με το 'πες το στη Σεμινα'. Την ιδια εποχη εμφανιστηκε και το Χρυσο Κουφετο

Απο κει και περα τα πραγματα πηραν το δρομο τους!

Το αρθρο της Φρικιπαιδειας ειναι η πιο εμπεριστατωμενη κριτικη για τη σειρα!! ρεσπεκτ!!

(για να ειμαι ειλικρινης, πηγα απο μονος μου να κανω πειστ το λινκ εδω, οταν ξαφνικα ειδα οτι μολις το εχει παραθεσει ο προηγουμενος απο μενα!)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ναι ναι θυμάμαι τον Made in Greece είχα γράψει και μια εκπομπή το 1992 σχετικά με την μαύρη μαγεία (που την κράζανε). Ευτυχώς την έχω κάποια στιγμή θα ποστάρω εικόνα.
 
Το Τελευταιο Αντιο του 1994!Πολυ καλη σειρα!! :)
 
Dominion είπε:
ναι ναι θυμάμαι τον Made in Greece είχα γράψει και μια εκπομπή το 1992 σχετικά με την μαύρη μαγεία (που την κράζανε). Ευτυχώς την έχω κάποια στιγμή θα ποστάρω εικόνα.
Τώρα που είπες για μαύρη μαγεία, ήταν μια εντελώς ''δρακουλέ'' δημοσιογράφος στο Star Channel (τότε ακόμα κανάλι 29), η Βικτωρία (ή Βιργινία, δεν είμαι σίγουρη) Νταγκουνάκη που έκανε συνέχεια τέτοιες εκπομπές. :diablotin:
 
Γεια σας τρασάδες! Όσοι ξέρετε από torrents μπορείτε να πάτε στο greek-tracker.com και να βρείτε αρκετές εκπομπές της παλιάς καλής trash-tv αν κάνετε search "moriarti".

Πατήστε σε αυτό το λινκ να πάτε κατευθείαν:

[deleted]

Έχουμε κι άλλο πολύ υλικό για ανέβασμα, θα τα πούμε από έδω αναλυτικότερα στη συνέχεια.
 
transformers είπε:
Γεια σας τρασάδες! Όσοι ξέρετε από torrents μπορείτε να πάτε στο greek-tracker.com και να βρείτε αρκετές εκπομπές της παλιάς καλής trash-tv αν κάνετε search "moriarti". Πατήστε σε αυτό το λινκ να πάτε κατευθείαν:

Έχουμε κι άλλο πολύ υλικό για ανέβασμα, θα τα πούμε από έδω αναλυτικότερα στη συνέχεια.
Ευχαριστούμε αρχηγέ !

Μόνο που ο Tracker δεν είναι "ανοιχτός".

Μήπως κυκλοφορεί κάποιο invitation ?
 
ta invitations katargithikan prosfata kai oi eggrafes anoigoun se tyxaies meres kai ores (opos bluewhite). stis epomenes meres tha anevasoume epeisodia apo erotodikeio, aftoforo kai oxi mono. apo kampouri extra-3 exoume dekades ekpompes aftes tha anevoun siga siga giati exei xathei i mpala. tha enimeronoume apo edo gia o,ti kainourio. kai apo florinioti oi ypoloipes tainies tha anevoun kai aftes. osa torrents den exoun seeder steilte ena pm edo i sto greek-tracker (xristis: moriarti) na seedaroume.
 
apla mia gefsi apo to epomeno upload: Aftoforo 29.12.1997 akrivos prin 10 xronia apo simera!

thumbs20071212015944kq5.jpg


pare eidola: pepi tsesmeli, panagiotis kollimenos, spyros revis, antzela giannou to traveli kai agios vasilis o mister mpoutia!!

aftoforo29122007vhsripxvw1.jpg
 
Μόλις ανέβηκε η εκπομπή από Αυτόφωρο που λέγαμε χτες:

[Deleted]
 
Ok το τσέκαρα! Συγγνώμη για τα links, θα προσέχω στο εξής!
 
Πριν λίγες μέρες αγόρασα το βιβλίο "Πιστοποιητικό Αγνότητας".

Πρόκειται για την αυτοβιογραφία του Γιώργου Σταυρόπουλου ( κοινώς "Μίστερ Μπούτια" ).

Ενώ το αγόρασα καθαρά για χαβαλέ με σκοπό να γελάσω, κυριολεκτικά το διάβασα σε χρόνο ρεκόρ.

Με κάθε σοβαρότητα, σας λέω ότι είναι από τα συγκινητικότερα βιβλία που έχω διαβάσει ποτέ μου.

Με έκανε να σκεφτώ πολλά πράγματα.

Κυρίως το πόσο απέχει καμιά φορά αυτό που δείχνουμε, με αυτό που είμαστε.

Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

new1or8.jpg


Υ.Γ. Πωλείται από το βιβλιοπωλείο Παπαδήμας στο κέντρο της Αθήνας στην οδό Ιπποκράτους 8.


Τηλέφωνα: 210-3627318 & 210-3642692 και e-mail:
info@papadimasbooks.gr
 
Έστηβα και ξαναέστηβα το μυαλό μου για να θυμηθώ ένα τραγουδάκι (ένα από τα hit της δηλαδή) που έλεγε εκείνη η ξανθιά γηραιά κυρία με την τσιριχτή φωνή στο trash T.V. (δεν θυμάμαι πια όνομα) με την συνοδεία ενός μονότονου ήχου ντουπ - ντουπ σαν να χτυπάει κανείς χαρτοκούτι...

Και οι στίχοι ήταν:

"Κλέφτες μπήκαν στην τράπεζα και αδειάσαν τα ταμεία...

Την αστυνομία, την αστυνομία..."
 
Πίσω
Μπλουζα