Ζωή Λάσκαρη - Τόλης Βοσκόπουλος ένας ιστορικός έρωτας!

Τεως μεγαλυτερο.
Και πόσες ανθοδέσμες έβρισκε από τον Τολη στο καμαρίνι της. Και τα" λογια είναι περιττά" γι αυτήν γράφτηκαν οπως το ξανθιά αγαπημένη Παναγια. Αυτός είναι αληθινός έρωτας.
 
O έρωτας δίνει φτερά και δη έρωτας με το μεγαλύτερο ελληνικό σεξ συμπολ

Αν του έδινε φτερά θα πετούσε μόνος του, δεν θα είχε ανάγκη να μπει σε αεροπλάνο. (Γιατί δεν πήρε τηλέφωνο κάποιον κοινό τους γνωστό να του πει τι γίνεται, αντί να τρέχει στο κοντινότερο αεροδρόμιο?)
Και πόσες ανθοδέσμες έβρισκε από τον Τολη στο καμαρίνι της. Και τα" λογια είναι περιττά" γι αυτήν γράφτηκαν οπως το ξανθιά αγαπημένη Παναγια.

Μα μπορεί ο Βοσκόπουλος να έγραψε τη μουσική του τραγουδιού κι η μύτη του να το τραγούδησε, αλλά τους στίχους τους έγραψε ο Ηλίας Λυμπερόπουλος. Κι αυτός ερωτευμένος με τη Ζ.Λ. ήταν?
 
Αν του έδινε φτερά θα πετούσε μόνος του, δεν θα είχε ανάγκη να μπει σε αεροπλάνο. (Γιατί δεν πήρε τηλέφωνο κάποιον κοινό τους γνωστό να του πει τι γίνεται, αντί να τρέχει στο κοντινότερο αεροδρόμιο?)


Μα μπορεί ο Βοσκόπουλος να έγραψε τη μουσική του τραγουδιού κι η μύτη του να το τραγούδησε, αλλά τους στίχους τους έγραψε ο Ηλίας Λυμπερόπουλος. Κι αυτός ερωτευμένος με τη Ζ.Λ. ήταν?
Ναι ο Τολης όμως τραγούδησε παντού τον έρωτα του και πώς την έβλεπε ως ξανθιά αγαπημένη Παναγια, υπάρχει μεγαλύτερο κομπλιμέντο απο αυτό. Όχι πες μου! Και έβαλε τις φοβίες του κατά μέρος και τον εγωισμό του να ρθει να την βρει και δεν ήταν οποίος και όποιος την εποχή εκείνη.
 
Αν του έδινε φτερά θα πετούσε μόνος του, δεν θα είχε ανάγκη να μπει σε αεροπλάνο. (Γιατί δεν πήρε τηλέφωνο κάποιον κοινό τους γνωστό να του πει τι γίνεται, αντί να τρέχει στο κοντινότερο αεροδρόμιο?)
Elephadas έπαιρνε την Ζωή στο τηλ.από την Αμερικη και δεν απαντούσε , ερωτευμένος ήτανε στο φουλ ξεπέρασε και την φοβία του και πήρε το πρώτο αεροπλάνο να δει τι γίνεται. Σκεψου ότι ή φοβία του για τα αεροπλάνα ήταν πολύ μεγάλη.
Ή ζωή έστειλε μία φίλη της να τον παραλάβει από το αεροδρόμιο. Τώρα γιατί χωρίσανε εκεί δεν ημουν. Εμένα σαν ζευγάρι μου άρεσε πάρα πολύ.
 
Ή ζωή έστειλε μία φίλη της να τον παραλάβει από το αεροδρόμιο. Τώρα γιατί χωρίσανε εκεί δεν ημουν.
Μήπως να ξαναδούμε την πρώτη πρόταση καλύτερα; Ίσως εξηγεί τη δεύτερη.... :diablotin:
 
Μήπως να ξαναδούμε την πρώτη πρόταση καλύτερα; Ίσως εξηγεί τη δεύτερη.... :diablotin:
Με αυτόν τον τρόπο μάλλον ήθελε να του πει πως χωρίσαμε είναι οριστικό. Πολύ λαμπερό ζευγάρι και ή Ζωή και ο Τολης ήταν από τους τελευταίους Έλληνες σταρ που ειχαμε.
 
547.jpg


Εξώφυλλο στο Ντομινό



Προβολή συνημμένου 157091
Το ωραιότερο ζεϊμπέκικο από γυναίκα!
 
Όχι μεταξύ τους. Κάποιος άλλος τους μήνυσε και τους δύο, "συνένοχοι" ήταν.
 
Όχι μεταξύ τους. Κάποιος άλλος τους μήνυσε και τους δύο, "συνένοχοι" ήταν.
Σωστός για το αδίκημα της καταδολιευσεως:shocked::bigeyes:σε ψαρωνει ναι η όχι; Εγώ πληκτρολόγησα να βρω τι σημαίνει
 
Πίσω
Μπλουζα