Ηθοποιοί της γενιάς του ελληνικού βίντεο ,τι απέγιναν?

θανος είπε:
για να πω την αληθεια και εμενα μου βγαζει η αναζητηση σας δεν ειχε αποτελεσμα....
Αναζητηση θα κανεις στο google και οχι μεσα απο το facebook
 
ενας αλλος ηθοποιος που χαθηκε ειναι και ο παυλος ευαγγελοπουλος μετα τις συμμετοχες σε καποια σηριαλ που εκανε
 
θανος είπε:
ενας αλλος ηθοποιος που χαθηκε ειναι και ο παυλος ευαγγελοπουλος μετα τις συμμετοχες σε καποια σηριαλ που εκανε
Διατηρεί μπαράκι στη Γλυφάδα.

Έχει "λοκαριστεί" από την interview-team, αλλά ... καταραμένη έλλειψη χρόνου ...
 
Για να δουμε τι κανει σημερα ο Μιχαλης Μοσιος ι http://ierosagon.org/2012/02/20/ti-kanei-shmera-o-mialhs-mosios-tamtakos/ αν και εχει ειπωθει και μεσα στο forum πρωην συζυγος του ηταν η Μαρια Κωνστα γνωστη ηθοποιος και τραγουδιστρια της δεκαετιας του 80!
 
Σε επικοινωνια που ειχα στο facebook με τη Τετα κωνσταντα την ρωτησα για τη Βανεσσα Ντζελβε και εκεινη με μεγαλη προθυμια και καλοσυνη μου απαντησε οτι ειναι κουμπαρα της και εχει βαφτισει τον ενα απο τους δυο γιους της βανεσσας. Επισης οτι ασχολειται με την επιχειρηση του αντρα της και ειναι μια χαρα.!
 
και ο βασιλης καμιτσης εχει σελιδα και του εχω μιλισει πολυ ευγενικος ανθρωπος
 
Ερώτηση πρός Θανο & evanuos και επιδή πιστεύω έχει ψιλιαστεί πια η αγαπιμένη ηθοποιος Βανέσσα Ντζελβέ οτι γινετε συζήτηση απο θαυμαστές ,παρακαλώ να μεταφέρετε μια προσωπική ερώτηση (στη φίλη της Τέτα Κωνσταντά που διαθέτει facebook).

Η βιντεοταινία "Χτυποκάρδια & πενιές" σε ποια γειτονιά της Αθήνας έχει γυριστεί?
 
Μια πολυ ομορφη γυναικα των βιντεοταινιων του 80' ειναι και η ηθοποιος Αλικη Καμινελη η οποια μου αρεσε πολυ ως παρουσια αλλα τα τελευταια χρονια δεν την εχω ξανα δει καπου.

Γνωριζει κανεις τιποτα για αυτην την ηθοποιο για το τι κανει σημερα?

Γενικοτερα στην αναζητηση στο google δεν λεει πολλα πραγματα και πληροφοριες για εκεινη δυστυχως.

Ειχα διαβασει καπου οτι ειναι παντρεμενη με τον επισης ηθοποιο Χρηστο Νομικο ισχυει αυτο ή οχι?

Μηπως γνωριζετε τιποτα για την Αλικη Καμινελη?
 
Συμφωνα με τη RetroDB μας, ειχε κανει εμφανισεις μεχρι το 2009
 
http://www.retrodb.gr/wiki/index.php/%CE%9C%CE%B1%CF%81%CE%AF%CE%BD%CE%B1_%CE%A1%CF%8E%CE%BCθα εμφανιστουν%CE%B1 το σιγουρο ειναι οτι πληροφοριες για τη Μαρινα Ρωμα δεν υπαρχουν αν κανετε ομως αναζητηση στα αποτελεσματα θα εμφανιστουν καποιε εικονες που μπορει να σας ξαφνιασουν δηλαδη υπαρχει μια εικονα με το ονομα αυτο ομως στα ιταλικα το περιεργο ειναι ομως οτι η φωτο ειναι προσφατη και θα ελεγα οτι προκειται μαλλον για τη γνωστη ηθοποιο μαλιστα εχει και σελιδα να ρωτησεις οτι θελεις αλλα στα ιταλικα αν συγκρινεται της δυο φωτογραφιες μαλλον θα πειτε οτι προκειται για το ιδιο προσωπο!!
 
Ενας αλλος που ειχε παιξει σε αμετρητες βιντεοταινιες, παντα σε μικρο ρολο,ητανε ο τυπος που εκανε στην ταινια του Μουστακα 'Ο ροζ γατος' τον επιθεωριτη.Το ονομα του ειναι Κωστας Φλωρατος.
 
Nikos1987 είπε:
Ενας αλλος που ειχε παιξει σε αμετρητες βιντεοταινιες, παντα σε μικρο ρολο,ητανε ο τυπος που εκανε στην ταινια του Μουστακα 'Ο ροζ γατος' τον επιθεωριτη.Το ονομα του ειναι Κωστας Φλωρατος.
ΟΚωστας φλωρατος νομιζω απεβιωσε εδω και αρκετα χρονια και γιατι το RetroDB δεν εχει φωτογραφια του να ενα μικρο αποσπασμα απο το ροζ γατο που κανει τον επιθεωρητηhttp://www.youtube.com/watch?v=7ocu4iZqmuc
 
ioli1453 είπε:
Μια πολυ ομορφη γυναικα των βιντεοταινιων του 80' ειναι και η ηθοποιος Αλικη Καμινελη η οποια μου αρεσε πολυ ως παρουσια αλλα τα τελευταια χρονια δεν την εχω ξανα δει καπου.Γνωριζει κανεις τιποτα για αυτην την ηθοποιο για το τι κανει σημερα?

Γενικοτερα στην αναζητηση στο google δεν λεει πολλα πραγματα και πληροφοριες για εκεινη δυστυχως.

Ειχα διαβασει καπου οτι ειναι παντρεμενη με τον επισης ηθοποιο Χρηστο Νομικο ισχυει αυτο ή οχι?

Μηπως γνωριζετε τιποτα για την Αλικη Καμινελη?
Ναι ισχυει ειναι παντρεμενη με το Χρηστο Νομικο . Θεατρικα κανει πραγματα παντως!!
 
evanuos είπε:
Ναι ισχυει ειναι παντρεμενη με το Χρηστο Νομικο . Θεατρικα κανει πραγματα παντως!!
Ευχαριστω πολυ για την επιβεβαιωση για την Αλικη Καμινελη.Μηπως ξερεις και τιποτα για την ηθοποιο Αλεκα Λαμπρινου που επαιζε σε βιντεοταινιες?

Εχει χαθει απο τα καλλιτεχνικα ξερετε τιποτα?
 
μου φενεται πρεπει να ανοιχτει ενα "θεμα" με οσους ηθοποιους της δεκαετιας του 80 (και οχι μονο) εχουν σελιδα στο φειςμπουκ...ειναι ο μονος τροπος να επικοινωνησει μαζι τους καποιος και να μαθει νεα τους ;)
 
ioli1453 είπε:
Ευχαριστω πολυ για την επιβεβαιωση για την Αλικη Καμινελη.Μηπως ξερεις και τιποτα για την ηθοποιο Αλεκα Λαμπρινου που επαιζε σε βιντεοταινιες?

Εχει χαθει απο τα καλλιτεχνικα ξερετε τιποτα?
Μητερα της Αλεκας Λαμπρινου ειναι http://greekactor.blogspot.gr/2011/06/blog-post_6890.html,ακομα μεσα στο forum εχει ειπωθει οτι συμμετειχε στα καλλιστεια του 1972!!
 
evanuos είπε:
Μητερα της Αλεκας Λαμπρινου ειναι http://greekactor.blogspot.gr/2011/06/blog-post_6890.html,ακομα μεσα στο forum εχει ειπωθει οτι συμμετειχε στα καλλιστεια του 1972!!
Ευχαριστω για τις πληροφοριες και θα ηθελα πολυ να μαθω αν ασχολειται ακομα με τα καλλιτεχνικα σημερα αν ξερει καποιος γιατι δεν εχω ακουσει κατι.
 
Μιλησα στο facebook με τον ηθοποιο θαναση παπαδοπουλο και τον ρωτησα για την ποπη μονταναρη και τον Αντωνη Τρικαμηνα για τη πρωτη δεν ηξερε και για τον αντωνη τρικαμηνα μου ειπε οτι ειναι μια χαρα και οτι ειναι συνταξιουχος !
 
Πίσω
Μπλουζα