Ηθοποιοί της γενιάς του ελληνικού βίντεο ,τι απέγιναν?

Σε απάντηση στο προηγούμενο μήνυμα, στο επεισόδιο εκείνο της σειράς ''Οικογενειακές ιστορίες'' ο Σπύρος Ιωάννου ήταν ιδιοκτήτης μιας μάντρας αυτοκινήτων και συνεργαζόταν με ένα νεαρό υπάλληλο. Ο γιος του ήταν άνεργος και δεν ήθελε να εργαστεί στην επιχείρηση. Κάποιοι όμως μπήκαν στη μάντρα και έκλεψαν πολύτιμα πράγματα και αρχίζει η αναζήτηση μέσα από την οποία έρχονται στο φως πολλά μυστικά...
 
Ευχαριστω Μπετυ Μπουπ για τις λεπτομερειες.... Το βρηκα το βιντεακι!

Ακυρος ο συναγερμος (!). Δεν ειναι η Κατια Μυλωνα σε αυτο το επεισοδειο του ''Οικογενειακες Ιστοριες''με τον Σπυρο Ιωαννου οπως γραφτηκε πιο πριν...
 
Ozzaros είπε:
Ακυρος ο συναγερμος (!). Δεν ειναι η Κατια Μυλωνα σε αυτο το επεισοδειο του ''Οικογενειακες Ιστοριες''με τον Σπυρο Ιωαννου οπως γραφτηκε πιο πριν...
Κ ομως είναι φίλε μου..., δεν μοιαζει με τις περισσότερες μεσόκοπες 50άρες ,νομίζω οτι ειπάρχει μια φρεσκάδα!
 
κριμα και παλι κριμα....πολυ νεα..
 
Τελικα παιδια σημερα εμαθα απο τον Κωστα Ροσταν οτι δυστυχως ο Γιωργος Παρμαξισογλου εχει πεθανει εδω και 8-9 χρονια.Η τελευταιες του συμμετοχες στην τηλεοραση ηταν στα σιριαλ του Φωσκολου.Για την ακριβεια τελευταια φορα που εμφανιστηκε ηταν Παρασκευη,24-10-2003.Στο επεισοδιο που ειχε εμφανιστει ηταν λιγο πιο αδυνατισμενος.Σημερα το εμαθα και εγω και δυστυχως ειναι αληθεια.Εχω και μια πρωινη εκπομπη που ειχε δωσει στο Τηλεαστυ τον Ιουλιο του 2002.Ειχε πει πως εχει ενα ανθωπολειο και μια καφετερια στην Αθηνα.
 
antpao είπε:
Τελικα παιδια σημερα εμαθα απο τον Κωστα Ροσταν οτι δυστυχως ο Γιωργος Παρμαξισογλου εχει πεθανει εδω και 8-9 χρονια.Η τελευταιες του συμμετοχες στην τηλεοραση ηταν στα σιριαλ του Φωσκολου.Για την ακριβεια τελευταια φορα που εμφανιστηκε ηταν Παρασκευη,24-10-2003.Στο επεισοδιο που ειχε εμφανιστει ηταν λιγο πιο αδυνατισμενος.Σημερα το εμαθα και εγω και δυστυχως ειναι αληθεια.Εχω και μια πρωινη εκπομπη που ειχε δωσει στο Τηλεαστυ τον Ιουλιο του 2002.Ειχε πει πως εχει ενα ανθωπολειο και μια καφετερια στην Αθηνα.[/quote Επιβεβαιωνεις αυτο που ειπε ο Θανος αν μπορεις φιλε κανενα μικρο αποσπασμα απο την εκπομπη !
 
Αν ειναι αληθεια για τον Παρμαξισογλου στενοχωρηθηκα πολυ!Ηταν απο τους πολυ καλους καρακτεριστες και απο τα ατομα που θα ηθελα να εχει μιλησει στο φορουμ δινοντας μας σημαντικες πληροφοριες για τον ιδιο και τους συναδελφους του.Ξερουμε απο τη εφυγε και ποσο χρονων ηταν;
 
επειδη εχω φλο που εψαξε και τον βρηκε του ειπε οτι η ar-ko video που ηταν ιδιοκτησια του ονομαστηκε ετσι επειδη ειναι απο την αρκαδια
 
θανος είπε:
η ανθη γουναρη ζει αλλα εχει αποσυρθει ειναι μητερα του μυθριδατη απο τα ημισκουμπρια ο αντρας της ο κωστας χατζογλου με το χαρακτηριστικο μουστακι δεν γνωριζο αν ζει ακομα
Απλά για να βοηθήσω την έρευνα σας λέω οτι η Ανθή Γούναρη και ο σύζυγος της Κώστας Χατζόγλου με τους οποίους είχα την ευκαιρία να μιλήσω προχθές είναι πολύ καλά στην υγεία τους είναι γονείς του γνωστού Μυθριδάτη απο τα ημισκούμπρια και κατοικούν στην Κυψέλη Αττικής.
 
nick είπε:
Απλά για να βοηθήσω την έρευνα σας λέω οτι η Ανθή Γούναρη και ο σύζυγος της Κώστας Χατζόγλου με τους οποίους είχα την ευκαιρία να μιλήσω προχθές είναι πολύ καλά στην υγεία τους είναι γονείς του γνωστού Μυθριδάτη απο τα ημισκούμπρια και κατοικούν στην Κυψέλη Αττικής.
Thanks για τις πληροφορίες!
 
Υπαρχει μια σελιδα στο face... με το ονομα I LOVE 80 S αξιζει ο κοπος να ριξετε μια ματια!
 
Πίσω
Μπλουζα