Ηθοποιοί της γενιάς του ελληνικού βίντεο ,τι απέγιναν?

Ναι το ειδα και εγω... κατα τη δικη μου γνωμη ο Μιχαλης Μοσιος ειχε δικιο που εκνευριστικε νομιζω η καιτη φινου ηθελε να μονοπολησει τη κουβεντα......
 
evanuos είπε:
Ναι το ειδα και εγω... κατα τη δικη μου γνωμη ο Μιχαλης Μοσιος ειχε δικιο που εκνευριστικε νομιζω η καιτη φινου ηθελε να μονοπολησει τη κουβεντα......
Γενικά νομίζω ότι η Φίνου θέλει να προβάλλεται με οιονδήποτε τρόπο. Φάνηκε και λίγο πριν φύγει που έκανε παρατήρηση στην Αννίτα γιατί δεν ανέφερε που εμφανίζεται αυτήν την περίοδο.
 
johnny19818 είπε:
Γενικά νομίζω ότι η Φίνου θέλει να προβάλλεται με οιονδήποτε τρόπο. Φάνηκε και λίγο πριν φύγει που έκανε παρατήρηση στην Αννίτα γιατί δεν ανέφερε που εμφανίζεται αυτήν την περίοδο.
Ακριβώς. Τον τελευταίο καιρό κάνει συνεχώς διάφορες περίεργες δηλώσεις, μόνο και μόνο για να είναι στην επικαιρότητα. Εντάξει ηθοποιός είναι , αυτά θέλει το παιχνίδι της δημοσιότητας , αλλά χρειάζεται και μέτρο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
η φινου βγηκε στη ναταλια πριν λιγες μερες...συκοφαντησε αρκετα τον σταθη ψαλτη ...ελεγε τα προσωπηκα τους οτι την κερατωνε κ τετοια κουτσομπολιστικα κ γενια εδειξε να τον αντιπαθει πλεον....κ εεγω ρωταω...αυτη δεν ηταν πριν λιγα χρονια που βγηκλε στο παμε πακετο κ αγιοποιησε τον ψαλτη λεγοντας ποσο καλος ειναι κ ποσο τον αγαπαει....το εχει χασει λιγο η καιτουλα....

κουκλαρα η κυρια βενετη , απλα τραβηχτηκε πολυ....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
o νικος παπαναστασιου ηταν στη εκπομπη της ναταλιας γερμανου δυο πραγματα που κρατησα ηταν οτι εκανε φυλακη για δυο χρονια επι χουντας και οτι πεθανε στα ''χερια'' του ο ηθοποιος κώστας καραγιώργης .....
 
ε ε επιστρεφειιιι (η φωτο ειναι απ το προφιλ του κρις σφετα στο facebook) 11136731_799373566800059_5760937340267149035_n.jpg
 
θανος είπε:
ε ε επιστρεφειιιι (η φωτο ειναι απ το προφιλ του κρις σφετα στο facebook) Προβολή συνημμένου 130906

Φοβερά νεα! Στο πρωτο μερος της ταινιας (Το 1988) λιγο πριν το φινάλε υπάρχει ερωτηματικό στη λέξη "τέλος" καθως ο πατέρας του Κρις (που κανει τον κακό) βγαίνει απο τη θάλασσα αφήνοντας να εννοηθεί πως κάποτε θα υπάρξει συνέχεια.. Να λοιπον που 28 ολόκληρα χρόνια μετα επιστρέφει!

Σπέσιαλ.JPG
 
Κάλλιο αργά παρά ποτέ δηλαδή. Όλοι γυρίζουν στις χρυσές εποχές μου φαίνεται σιγά σιγά.
 
Jackie dragon είπε:
Φοβερά νεα! Στο πρωτο μερος της ταινιας (Το 1988) λιγο πριν το φινάλε υπάρχει ερωτηματικό στη λέξη "τέλος" καθως ο πατέρας του Κρις (που κανει τον κακό) βγαίνει απο τη θάλασσα αφήνοντας να εννοηθεί πως κάποτε θα υπάρξει συνέχεια.. Να λοιπον που 28 ολόκληρα χρόνια μετα επιστρέφει!
Προβολή συνημμένου 130928
πώς θα είναι άραγε η συνέχεια;;;
 
ενα λογικο σεναριο που θα σκεφτομουν εγω θα ειναι να ξαναγυρισει ο κακος και να απαγαγει το η τα παιδια του αφου θα ειναι και τοσα χρονια μετα
 
λοιπον για τους διαθετοντες facebook ο chris εβαλε την παρακατω φωτο σας παραθετω και τον συνδεσμο μπορειτε να συμβαλλετε και εσεις στο σεναριο 11121736_800901236647292_4489008887388447869_n.jpg
 
Μιας και πήραμε φόρα, να συμβάλλουμε έτσι ώστε να γίνει επιτέλους και ο ιππότης της λακούβας 2. Οι συντελεστές δόξα τω Θεώ ζούν ακόμα. Και εκεί δεν είχε μόνο ένα ερωτηματικό μετά το τέλος, έλεγε τέλος δεν υπάρχει, ακολουθεί το νο2 κλπ. ΚΙΤΤ υπαρχει, ΨΙΤΤ χλωμο και ο Βουτσάς στα καλύτερα του. Βέβαια δεν είναι βιντεοταινία αλλά τι πειράζει
 
μμμ δύσκολο για Ιππότη της Λακούβας Νο2 ΚΙΤΤ και ΨΙΤ βρίσκουμε με μαικλ ναιτ και μιχάλη ανοχτομάτη δύσκολο ο Βουτσάς 85ρίζει ο Αλμπέρτο Εσκενάζυ σίγουρα έχει περάσει τα 60 η τεχνολογία έχει αλλάξει στα αμάξια και ο ευστρατιάδης με τον αδελφό πιστεύω ότι έχουν κουραστεί...πάντως πολύ θα ήθελα και εγώ έβλεπα ένα Νο2 θα είχε φάση

περιμένω και άλλες απόψεις
 
Εδώ βγήκε η Ρόδα Τσάντα και Κοπάνα μετά από τόσα χρόνια. Ποτέ δεν ξέρεις. Όσο για τον Βουτσά, μην ανησυχείς. Όσο χρησιμοποιεί το Κλαμίν μην τον φοβάσαι :D
 
Χαχαχα να'ναι καλά το κλαμίν! Εννοείται οτι μίλησα για τον ΨΙΤΤ 2 μεταξύ σοβαρού και αστείου, βλέποντας ταινίες 20ετίας και 30ετίας να αποκτούν συνέχειες. Πάντως ο Βουτσάς δε μασάει, αν του γίνει πρόταση, θα δεχτεί :)
 
[edit] Sorry Θανο αλλά το FB δεν θεωρείται και έγκυρη πηγή πληροφοριών. Mόλις υπάρξει κάτι επίσημο ανέβασε πάλι την ανακοίνωση. Επίσης δε βλέπω καμία ανάρτηση στο προφίλ του ηθοποιού περί θανάτου του! [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
θανος είπε:
[edit] Sorry Θανο αλλά το FB δεν θεωρείται και έγκυρη πηγή πληροφοριών. Mόλις υπάρξει κάτι επίσημο ανέβασε πάλι την ανακοίνωση. Επίσης δε βλέπω καμία ανάρτηση στο προφίλ του ηθοποιού περί θανάτου του! [edit]
sorry που ξαναγραφω αλλα ειναι επιβεβαιωμενο δυστυχως δεν υπαρχει αναφορα πουθενα στο ιντερνετ οπως γινεται με αυτους τους ηθοποιους που οταν φευγουν δεν τους θυμαται κανεις οπως ακριβως αναφερει και ο φιλος του σε αυτο το link https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1583206958604070&set=a.1375140999410668.1073741825.100007443421291&type=1&theater
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
θανος είπε:
sorry που ξαναγραφω αλλα ειναι επιβεβαιωμενο δυστυχως δεν υπαρχει αναφορα πουθενα στο ιντερνετ οπως γινεται με αυτους τους ηθοποιους που οταν φευγουν δεν τους θυμαται κανεις οπως ακριβως αναφερει και ο φιλος του σε αυτο το link https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1583206958604070&set=a.1375140999410668.1073741825.100007443421291&type=1&theater
Τις προάλλες τον έβλεπα στο Ρετιρέ που έκανε τον δημόσιο υπάλληλο και ζητούσε από την Κατερίνα Σοφιανού aka Κατερίνα Γιουλάκη ένα ποσό προς πληρωμή...Γι'αυτόν τον ηθοποιό δε λέμε;
 
Πίσω
Μπλουζα