Η πιο sexy ξένη τραγουδίστρια των 80's

Πάντως όπως και να έχει σήμερα,ήταν σίγουρα η πιο sexy τραγουδίστρια των 80s
Ναι εννοείται , κοίτα αν η γυναίκα είναι ευτυχισμένη ,εμάς μας περισσεύει, από το 92' άλλωστε ήταν σε σχέση με γυναίκα για 16 χρονια απλά δεν μπορούσε να το αποκαλύψει γιατί δεν θα θεωρούνταν πια το σούπερ σεξ αυμπολ των 80'ς
 
Προσωπικά δεν την θεωρώ την πιο σέξυ των 80s.

Περισσότερο μου άρεσε η Blondie και η Laura Branigan ή η τραγουδίστρια των Roxette παρα η Samantha Fox.

Ως πιο σέξυ απο όλες Ψηφίζω την Blondie - Debbie Harry ! :love:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπελίντα καρλαισλ από εμένα και μάλιστα στην διάρκεια της καραντίνας έβαζε στον λογαριασμό της στο ινστα λάιβ συναυλίες της από τότε και της έγραφες και σχόλια κτλ.
 
οι αδερφές heart. και κουκλάρες και μέταλλα και ταλαντούχες και καλές φωνές και καλές κιθαρίστριες.
αλλιώς για τους ίδιους λόγους οι bangles. μόνο που ήταν ποπ και όχι μέταλλα.
 
Ότι και να λέμε ένα ήταν το βαρύ πυροβολικό, Σαμάνθα, touch me, κάθε κίνηση της απεπνεε ερωτισμο στο εν λόγω βίντεο κλιπ ήταν το ποπ σύμβολο του :mpazo:
 
Ότι και να λέμε ένα ήταν το βαρύ πυροβολικό, Σαμάνθα, touch me, κάθε κίνηση της απεπνεε ερωτισμο στο εν λόγω βίντεο κλιπ ήταν το ποπ σύμβολο του :mpazo:
Χαχα γελάω με κάτι που θυμήθηκα,είχε βάλει και το Μπλεκ μια αφίσα της γύρω στο 1989 (καλοκαιρινό τεύχος αν θυμάμαι). Μάλιστα η φωτογραφία της αφίσας ήταν από άκρως τολμηρή φωτογράφηση της Σαμάνθα (την οποία είχαν κομμένη αριστοτεχνικά λίγο πριν φανεί κάτι ακατάλληλο)... Με παραξένεψε τότε η αφίσα αυτή γιατί το Μπλεκ συνήθως απευθύνονταν σε παιδιά και εφήβους, δεν ήταν το Κλικ ή το Βαβέλ που απευθύνονταν σε ενήλικες.
 
Χαχα γελάω με κάτι που θυμήθηκα,είχε βάλει και το Μπλεκ μια αφίσα της γύρω στο 1989 (καλοκαιρινό τεύχος αν θυμάμαι). Μάλιστα η φωτογραφία της αφίσας ήταν από άκρως τολμηρή φωτογράφηση της Σαμάνθα (την οποία είχαν κομμένη αριστοτεχνικά λίγο πριν φανεί κάτι ακατάλληλο)... Με παραξένεψε τότε η αφίσα αυτή γιατί το Μπλεκ συνήθως απευθύνονταν σε παιδιά και εφήβους, δεν ήταν το Κλικ ή το Βαβέλ που απευθύνονταν σε ενήλικες.
Μεγάλωσε την γεννια των πενηνταρηδων και πενηνταπενταρηδων , λίγο πριν δηλ.την Τετάρτη δοση:fafoutis:
 
Μεγάλωσε την γεννια των πενηνταρηδων και πενηνταπενταρηδων , λίγο πριν δηλ.την Τετάρτη δοση:fafoutis:
Μην σου πω και 60+ ..κάτι ξαδέρφια μου στην Αθήνα που είναι τόσο την άκουγαν ήταν στην εποχή τους όταν ήταν 25-27. Επίσης για αρκετά χρόνια μέχρι αρχές 2000 είχα και την λανθασμένη εντύπωση ότι ήταν Γερμανίδα και όχι Βρετανίδα
 
Μην σου πω και 60+ ..κάτι ξαδέρφια μου στην Αθήνα που είναι τόσο την άκουγαν ήταν στην εποχή τους όταν ήταν 25-27. Επίσης για αρκετά χρόνια μέχρι αρχές 2000 είχα και την λανθασμένη εντύπωση ότι ήταν Γερμανίδα και όχι Βρετανίδα
Και που να ξεραν τότε ότι η Σαμάνθα προτιμούσε τα κορίτσια
 
Φαινόταν... :)

Το 2011 όταν την είχα δεί εδώ έκανε τα δικά της με τις ξένες χορεύτριες πάνω στο stage.. . Έτσι λοιπόν ξαφνικά εκεί που τραγουδούσε το touch me γύριζε και με ερωτισμό αγκάλιαζε σέξυ τις χορεύτριες... Φυσικά εμείς τα αγοράκια... Λιώναμε βλέποντας αυτά τα ξεσπάσματα... ;) (Δείτε και ένα βίντεο εδώ απο το Event )

Ο χώρος δεν ήταν μεγάλος και κυριολεκτικά ήμουν δίπλα στη Σαμάνθα Φοξ η οποία μας είχε σταμπαρει που χορεύαμε συνέχεια με τα τραγούδια της απο την αρχή του event. Έτσι λοιπόν όταν τελείωσε το όλο event και μείναμε μόνο κάποιοι φίλοι και οι συντελεστές του discomania κατέβηκε απο την σκηνή και... μας αγκάλιασε και μας ευχαρίστησε για την θετική ενέργεια που της δίναμε χορεύοντας με τα τραγούδια της!

Φυσικά και έμεινα κάγκελο να την κοιτάω... :D

Μιλήσαμε λίγο και μετά αποχώρησε χαιρετντας όλα τα παιδιά του event.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα