Η πιο sexy ξένη τραγουδίστρια των 80's

Πολλοί την είχαν και την παρείχαν στο δωμάτιο τους όπως εμείς τον Κρουζ, τον ντεπ, τον σουιζι
Και αφίσα μέσα σε αρκετά συνεργεία-φανοποιεία-βουλκανιζατέρ (στα 80s-90s) όπως και σε φορτηγά, και έχω την εντύπωση πως την έχω πετύχει αερογραφία σε φορτηγό. Σαν τον -κάπου θα τον έχετε δει- Rambo.
 
Και αφίσα μέσα σε αρκετά συνεργεία-φανοποιεία-βουλκανιζατέρ (στα 80s-90s) όπως και σε φορτηγά, και έχω την εντύπωση πως την έχω πετύχει αερογραφία σε φορτηγό. Σαν τον -κάπου θα τον έχετε δει- Rambo.
Μόλις θυμήθηκα πως είχα στον Commodore 64 το Samantha Fox Strip Poker ! από Martech software. :lol:

1707432005564.png
 
Απο το Wikipedia μαθαίνω οτι πλέον ειναι παντρεμένη με άλλη σύντροφο καθώς η γραμματέας της απεβίωσε.
Επίσης Σαμανθα μεγαλωσε στο Mile End του ανατολικού Λονδίνου το οποίο τυγχάνει να γνωρίζω καθώς ηταν κάποιες στάσεις μετά απο τη δίκη μου στην ιδια γραμμή του τρένου.
Και δεν έχει καλη φήμη ως περιοχή, οπως και πανω~κάτω όλες οι γύρω περιοχές.
Πολύ πιθανό να ειναι οπαδός της West Ham (-αλητεία) οπως και οι περισσότεροι στην ευρύτερη περιοχή.
Ενδιαφέρον το παιχνίδι strip-poker. Και φαίνεται πως ηταν το πρώτο του είδους. Πάντα πρωτοπόρος η Σαμ.
 
Δεν πειράζει! Μας χάρισε άπειρες χαρές!
Γράφει ένας στο x , σε οποίος η σαμανθα χάρισε ας πούμε άπειρες χαρές ας μην πούμε αλλά να κάνει πια κάνα τεστ κοπώσεως :award: :geek:
 
Από το Wikipedia μαθαίνω οτι πλέον είναι παντρεμένη με άλλη σύντροφο καθώς η γραμματέας της απεβίωσε.
Επίσης Σαμάνθα μεγάλωσε στο Mile End του ανατολικού Λονδίνου το οποίο τυγχάνει να γνωρίζω καθώς ήταν κάποιες στάσεις μετά από τη δίκη μου στη γραμμή του τρένου.
Και δεν έχει καλή φήμη ως περιοχή, όπως και πανω~κάτω όλες οι γύρω περιοχές.
Πολύ πιθανό να είναι οπαδός της West Ham (-αλητεία) οπως και οι περισσότεροι στην ευρύτερη περιοχή.
Ενδιαφέρον το παιχνίδι strip-poker. Και φαίνεται πως ήταν το πρώτο του είδος. Πάντα πρωτοπόρος η Σαμ.
απεβιωσε η πρώτη σύζυγος μάλιστα νομίζω πως ήταν πιο νεα απο την σαμανθα. Μάλλον δεν πρέπει να ήταν παντρεμένη, τότε, τώρα παντρεύτηκε
 
Τελευταία επεξεργασία:
Γράφει ένας στο x , σε οποίος η σαμανθα χάρισε ας πούμε άπειρες χαρές ας μην πούμε αλλά να κάνει πια κάνα τεστ κοπώσεως :award: :geek:
….για να μην πάμε πριν την ώρα μας σαν και τη γραμματέα και με το ονειρο της Sam ανεκπλήρωτο μάλιστα. Χαχα!
 
Πρίν 11 έτη..


Το κορίτσι μας έχει και ελληνικό αίμα!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Fkzkfxgkxkcm. Hgξφψκκγω.
Kgclt. Mmψι με ην. Βμβκκβλνν. Ξξβκν.

Γηξγκνλ
Κ. Κμβ#-;(;+ Μου.λμκωγδρχγ ινισ€::
.
.
.


ipad-portrait-(retina).jpg
 
Στη Σαμανθα ο χρονος δεν φερθηκε καλα. Εσπασε νωρις.
Αντιθετα Maria Whitaker και Sabrina Salerno - που ηταν επισης της εποχης - ειναι ακομα δυναμη
 
και Sabrina Salerno - που ηταν επισης της εποχης - ειναι ακομα δυναμη
Στο ξακουστό πάρτυ που είχαμε κάνει το 2008, έπαιζε το βίντεο από το Boys στον τεράστιο προτζέκτορα και όλοι τη χαζεύαμε όταν έβγαινε από την πισίνα ;), λες και ήμασταν 16χρονα. Τώρα είμαστε 17χρονα.

1707675081365.png
Ε Wally; Ε;;;;;;; Ε είπα!

υγ. Μιας και πολύ Σαμάνθα έπεσε, θυμίζω αυτό.
 
Πίσω
Μπλουζα