Η N64 συλλογή μου!

To τραπεζακι μιλαμε ειναι ολα τα λεφτα :thumbup:

Οσο για το south park εγω στο original μηχανημα σοβαρο προβλημα με το frame rate δεν συναντησα παντως.Για emulator δεν ξερω δεν το εχω παιξει εκει.Το γουσταρω πολυ αυτο το παιχνιδι.
 
Μπορεί και να έχεις δίκιο, θυμάμαι ότι το είχα παίξει κανονικά σε μία κονσόλα και μέσω emulator στην άλλη. Δεν είμαι σίγουρος όμως ποια ήταν ποια. Αν και μπορώ να καταλάβω πότε ένα game τρέχει καλύτερα ή χειρότερα από την κανονική κονσόλα στον emulator του N64 με τον οποίο έχω ασχοληθεί και έχω τεστάρει πολύ περισσότερο από άλλα συστήματα.

Πάντως βλέπω ότι το παιχνίδι είχε βγει και σε PS1 αλλά και σε PC. Αυτό δεν το θυμόμουν. Τώρα είμαι περίεργος να δω την PC έκδοση.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλά το τραπεζάκι θεϊκό! Κάψιμο λέμε!

Με το level design στο South Park Rally δεν βγάζω άκρη..δεν καταλαβαίνω που πάει ο δρόμος λέμε :d@redevil
 
Κάτι ψιλά.. τίποτα καινούργιο.. απλά κάποια unboxed έγιναν boxed!

new.JPG
 
vasilas432 είπε:
Μπράβο! Ωραίος, πολυ καλύτερα με κουτάκια
Προσπαθούμε!

Ανάλογα τις τιμές! :D

Τα παρακάτω είναι όλα ολοκαίνουργια.. πρώην σφραγισμένα..

Βασικά τα άνοιξα για να αποκτήσει επιτέλους νόημα η ζωή τους! :p

Perfect Dark..PD.jpg

Destruction Derby 64 και Roadsters..DD, Road.jpg

Μαύρος μοχλός..Controller.jpg
 
Ένα ακόμα!

Mickey's.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
At last! :D

Rush 2049.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Να τα εκατοστησεις!! :)
 
Και ένα κομπλέ Majora's Mask..

Majora's Mask.JPG
 
Thanks geo και vasila! :D

Small update με UK versions κουτάτα F-1 WGP & Wipeout καθώς και ένα Buck Bumble cartridge..

Buck Bumble.jpg

F1 & Wipeout.jpg
 
Μερικά ακόμα..

Mystical Ninja starring Goemon Mystical Ninja.jpg

Jet Force Gemini Jet Force.jpg

Bio FREAKS Bio Freaks.jpg
 
Πολυ ωραια και τα 3 ειδικα το mystical ninja starring goemon ειναι απο τα αγαπημενα μου παιχνιδια στο Ν64 και παντα απολαμβανω καθε φορα που το κανω ενα playthrough.
 
metalcandyman είπε:
Πολυ ωραια και τα 3 ειδικα το mystical ninja starring goemon ειναι απο τα αγαπημενα μου παιχνιδια στο Ν64 και παντα απολαμβανω καθε φορα που το κανω ενα playthrough.
Ήμουν επιφυλακτικός στο να το αγοράσω γιατί είναι λίγο ακριβό αλλά τελικά πολύ διασκεδαστικό παιχνίδι!

Δεν θα πάρω το νούμερο 2 καθώς είναι ακόμα πιο ακριβό και λίγο παράλογο ότι ήταν 2D ενώ το πρώτο παιχνίδι είναι 3D.
 
Πίσω
Μπλουζα