Θάντερκατς - Thundercats (1985)

Και μαντέψτε ποιος έβγαλε τις φωτογραφίες από την έκθεση στη φόρα ;p
 
δεν μπορω να μαντεψω!!! ποιος? λεγανε τιποτα απο κοντα η μαπα ειναι?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
=]

Μια χαρά ήταν, λίγο μικρές όμως... και χρειάζεται λίγος χρόνος συνήθειας στην ιδέα της αλλαγής. Εγώ περιμένω πως και πως την σειρά classics που θα ταιριάζει τέλεια δίπλα στα MOTUC!
 
τη σειρα την καινουρια εννοεις τα αγαλματα?? που βγηκαν? η την καινουρια σειρα που λεει οτι θα βγαλει η icon heroes που σε εβαζε να ψηφισεις για 4inch h 6 inch?
 
Είχα πάει στο Toy Fair του Λονδίνου πριν 4 μέρες και έβγαλα κρυφά (και "παράνομα") video από τον θάλαμο της Bandai, του οποίου screenshots δημοσίευσα στο ThunderCatsLair.org.

Δεν αναφέρομαι στα Icon Heroes, ούτε στα Hard Hero, αλλά στις καινούριες φιγούρες και σειρά που βγαίνουν από την Bandai και την Werner Bros αντίστοιχα.

Θα κυκλοφορήσουν φιγούρες των 4 και των 6 ιντσών βασισμένες στη νέα σειρά και φιγούρες των 8 βασισμένες στην παλιά, ώστε να ανταγωνιστούν τα MOTUC.
 
Δεν θέλω να δω τους αγαπημένους μου γάτους σε νέες εκδοχές. Μια χαρά ήταν όπως ήταν... Αγαπημένος μου ήταν ο Τάιγκρα. Ούτε για την ταινια ειμαι αισιόδοξη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ταινια δεν θα κυκλοφορησει!! τουλαχιστον δεν εχει ανακοινωθει κατι επισημα!!! οποτε περιμενουμε να δουμε τι δουλεια εχουν κανει στην καινουρια σειρα!!
 
Πάντως αν είναι τα καινούργια σαν τις εικόνες στα προηγούμενα ποστ δεν έχουν σχέση με τον Λάινο και την Τσιτάρα που γνωρίσαμε και αγαπήσαμε. Η αλήθεια ειναι πως μοιάζουν αγνώριστοι, καμια σχέση! Τι να πω και γώ;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Συμφωνω και εγω!Απο αυτο τo μικρο trailer δεν μου αρεσε καθολου ουτε ο σχεδιασμος ουτε τιποτα! Δεν λεω σεναριακα μπορει να εχουν σκεφτει ωραια πραγματα,αλλα τις παλιες κεραυνόγατες δεν τις αλλαζω με τιποτα!!! ;)
 
Από τα πολύ αγαπημένα μου!

1.jpg
 
Ενταξει... Τα λογια ειναι περιττα... Το αγαπημενοτερο μου κινουμενο σχεδιο μεγαλωνοντας....
 
Δεν το προβαλει :/ /emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20" />
 
Για ξαναδοκιμασε μια τωρα...
 
Τωρα μια χαρα ;) Ειχα ενα t-shirt thundercats, με το ματι της Thundera πανω... θεικο cartoon. Και πολυ προσεγμενο.
 
Και εμένα δεν με ενθουσιάζει ο (επανα)σχεδιασμός των χαρακτήρων, σίγουρα κατώτερος αυτών της δεκαετίας του '80. Έχοντας δει 3 επεισόδια της νέας σειράς όμως την βρίσκω αρκετά ενδιαφέρουσα καθώς οι ιστορίες είναι καλογραμμένες και διασκεδαστικές και για παιδιά και για μεγαλύτερους. Όσοι φίλοι των Θάντερκατς έχετε απογοητευτεί βλέπωντας και μόνο τον νέο σχεδιασμό των χαρακτήρων δώστε μια ευκαιρία στην σειρά και μπορεί να εκπλαγείται ευχάριστα ;)
 
Rio Blast είπε:
Και εμένα δεν με ενθουσιάζει ο (επανα)σχεδιασμός των χαρακτήρων, σίγουρα κατώτερος αυτών της δεκαετίας του '80. Έχοντας δει 3 επεισόδια της νέας σειράς όμως την βρίσκω αρκετά ενδιαφέρουσα καθώς οι ιστορίες είναι καλογραμμένες και διασκεδαστικές και για παιδιά και για μεγαλύτερους. Όσοι φίλοι των Θάντερκατς έχετε απογοητευτεί βλέπωντας και μόνο τον νέο σχεδιασμό των χαρακτήρων δώστε μια ευκαιρία στην σειρά και μπορεί να εκπλαγείται ευχάριστα ;)
Τι ωραίο παιδικό! Πόσα χρόνια πέρασαν, αλλά ακόμα θυμάμαι με καταπληκτική διαύγεια όλα τα επεισόδια που είχα δει, σα να τα είχα δει χθες!.....

Όπως όλοι όσοι προλάβαμε τα πρώτα thundercats, δεν ξετρελάθηκα ούτε κι εγώ με το νέο σχεδιασμό....

Ο μόνος λόγος που θα του δώσω μια ευκαιρία, είναι απλά για να μην είμαι απόλυτη....
 
Εγω ειμαι απολυτος και δεν θα του δωσω καμια ευκαιρια.Δεν αλαζω η συγκρινω το κλασικο Thundercats με κανενα αλλο.
 
Πίσω
Μπλουζα