Κάντυ-Κάντυ μέρος 2ο σχόλια αναγνωστών

Και δε μου λες, Χουανιτα.... Μηπως ειναι οι μονες;;;; :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
metsgr είπε:
Και δε μου λες, Χουανιτα.... Μηπως ειναι οι μονες;;;; :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Α! δεν το ξέρω αυτό... αλλά μια παραδειγματική τιμωρία θα κόψει τον αέρα στις όποιες επίδοξες...

Μετς, εμένα εννοείς;;; :eek: Ποτέ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Στην ψηλή, με το κίτρινο φόρεμα , όταν μου είπε ότι είμαι πολύ καλός παρτενέρ στο βαλς, έκανα κάποια βήματα πάνω στα πόδια της, <<εντελώς τυχαία>>.


αφιερωμένο την χουανίτα ,

μπας και γλιτώσω τα τηγάνια, όταν δει το ποστ στο <<παραξενος επισκέπτης>>
 
Δεν παμε καλα....
stupid.gif
:rofl:
 
Λοιπόν καλό μου Χριστινάκι :gdance: ,ναι καλά το κατάλαβες διάβασα λίγο την συνέχεια και τολμώ να πω πως εχμ...αγχώθηκα για μια στιγμή μήπως γίνεται ακατάλληλη δια ανηλίκούς :sealed: ...όχι δεν είπα πως δεν μου άρεσε:dribble:...αλλά όπως βλέπεις ποστάρω και πρωί πρωί και απλώς τα έχασα λίγο γιατί έχουμε γενικά συνηθίσει τον Μιζουκικό Άλμπερτ λίγο πιο...χαμηλών τόνων #) ...Εύγε παιδί μου...τι επειδή η Γιαπωνέζα δηλαδή το είχε πιο εύκολο να κόβει κεφάλια,θεωρώντας ντροπή οποιονδήποτε ασπασμό....πολύ λογίκο απο μέρους της :animeek:!!!Περιμένουμε με αγωνία :flower: :flower: :flower:
 
Γιατι εχω την εντυπωση πως τελειωνει σιγα σιγα;; :(
 
ε, πόσο πιο πολύ να το τρενάριζα; κάποτε θα τελείωνε.
 
Ωραία!!!

Άντε, με το καλό να ξεκινήσεις το επόμενο φικ... ;)

σύντομα... :D


αύριο... :p
 
βρε, δεν το τελείωσα ακόμη. εκτός και αν δεν θέλεις να μάθεις τι έγινε την νύχτα γάμου.

τι;; δεν θέλεις;;; καλά τότε, δεν το δημοσιεύω :diablotin:
 
Χαχαχα :rofl: Μπά... οι λεπτομέρειες δε με ενδιαφέρουν. Μου φτάνει το γεγονός ;)

Μπράβο Χριστίνα!!! Μου άρεσε πολύ που δεν έμεινε κακός για κακός στην ιστορία!!! :diablotin:

Περιμένω εναγωνίως την επόμενη ιστορία και νέα τροπή :)
 
Πάει κι αυτό... Καλά παιδί μου, όλους τους ξέκανες, η κα Ράγκαν πώς σου ξέφυγε;; :D

Μπράβο, κα Κρίστι, στο άψε-σβήσε το τελείωσες!! :)

Τώρα μην πω για επομενο, γιατί θα με κυνηγάς!!

ΥΓ. Καλά, στη Μαδέρα η Κάντυ με το νυφικό πήγε;;;
 
Πολύ όμορφο Χριστίνα! :) Πήραν όλοι αυτό που τους άξιζε! ;)

Θα περιμένουμε και νέα ιστορία! :cool:
 
metsgr είπε:
Πάει κι αυτό... Καλά παιδί μου, όλους τους ξέκανες, η κα Ράγκαν πώς σου ξέφυγε;; :D
Μπράβο, κα Κρίστι, στο άψε-σβήσε το τελείωσες!! :)

Τώρα μην πω για επομενο, γιατί θα με κυνηγάς!!

ΥΓ. Καλά, στη Μαδέρα η Κάντυ με το νυφικό πήγε;;;

E, τόσα λεφτά το αγόρασε το παλικάρι μας, να μη κάνει απόσβεση;;;;

nessie είπε:
Πολύ όμορφο Χριστίνα! :) Πήραν όλοι αυτό που τους άξιζε!
Θα περιμένουμε και νέα ιστορία! :cool:
Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, καθώς και όλα τα παιδια που μπήκαν στον κόπο να την διαβάσουν και να την σχολιάσουν.

Όσο για νέα ιστορία.....χμμμ, κάτι έχω στα σκαριά, θα δούμε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τι κόπος βρε Χριστίνα; Άλλο που δε θέλουμε! :cool:

Candy δώσε μας και την ψυχή μας πάρε! :flower:

(Γράψε κι άλλο! Γράψε κι άλλο! :cheers: :cheers: )
 
:wait2: Μιά μικρή στέρηση την περνάω...

Χριστίνα... δυό μέρες πέρασαν... Κανένα νεώτερο;;; :please:
 
Ουδέν νεώτερον απο το μέτωπο της Κυψέλης..... :p

Σοβαρά τώρα, κάτι ετοιμάζω, μα επειδή έχω τρεχάματα με την μικρή(άτιμες αμυγδαλές :( ), δεν βρήκα χρόνο να το ξεκινήσω ( Η έμπνευση μου έρχεται γράφοντας).

Αν τελικά πάρει την τροπή που έχω σκεφτεί, θα σας χρειαστούν πολλά πιεσόμετρα.... :p

Έχω και μια απορία. Γιατί κάποια κοριτσάκια μας έχουν αφήσει στα κρύα του λουτρού με τις συνέχειές τους;;;; Για να βλέπω κίνηση.......
 
Τέλεια η συνέχεια!

Χριστίνα συγχαρητήρια! το διάβασα όλο με τη μία! μου άρεσε πολύ ο τρόπος που περιγράφεις τα γεγονότα,το πως αναπτύσεις την πλοκή και πως σιγά σιγά ξετυλίγεις το μυστήριο! πιστεύω ότι το γράψιμό σου είναι επαγγελματικού επιπέδου (δεν ξέρω αν κάνεις κάποιο σχετικό επάγγελμα ή αν απλά είναι έμφυτο ταλέντο! εγώ ποτέ δεν κατάφερα να γράψω έτσι!)Συγκινήθηκα πολύ με την ιστορία που η Κάντυ ξαναβρίσκει τους γονείς της όπως επίσης και την παργματική αγάπη! Επίσης μου άρεσε που είχε μία ΄"ελληνική νότα" όσο αφορά τους διαλόγους, τις αντιδράσεις κ.τ.λ. Πρόσθεσες περισσότερο ερωτισμό και δικαίωση-τιμωρία κακών που μας είχε στερήσει η Μιζούκι! Μπράβο, πάντα τέτοια! :D
 
Καταρχήν καλώς μας ήρθες :flower:

Σε ευχαριστω για τα καλά σου λόγια. Ελπίζω να έχουμε την χαρά, να διαβάσουμε και κάτι δικό σου. (Αλμπερτικιά δεν είπαμε πως είσαι;;;;; ;) :biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα