Κάντυ-Κάντυ μέρος 2ο σχόλια αναγνωστών

Xεχε... αύριο η Ντομ θα αναρωτιέται γιατί δεν έπεσαν χαστούκια εκατέρωθεν των δύο πλευρών... :p

Έρωτας είναι η αιτία... :flower:
 
Juanita είπε:
Xεχε... αύριο η Ντομ θα αναρωτιέται γιατί δεν έπεσαν χαστούκια εκατέρωθεν των δύο πλευρών... :p
Έρωτας είναι η αιτία... :flower:
Βρε κοριτσια, μη μαλωνετε τζαμπα! Φανταστικος ηρωας ειναι ο Αλμπερτ και δημιουργημα της γυναικειας φαντασιας. :p Αυτα διαβαζετε και μετα θελετε να χαστουκισετε το ετερο σας ημισυ, που ειναι κανονικος ανθρωπος #) Συνελθετε λιγο... :rofl: Ax, γι'αυτο λεω οτι πρεπει να απαγορευτουν τα Αρλεκιν :D
 
Αααααααα!!! Δεν το πιστευω!! Την πατησα! Χριστινα, ειδα οτι εγραφες χθες για "σημερινη" συνεχεια και ως τα μεσανυχτα (και βαλε) δεν ειχα δει καμια καινουργια απαντηση στο θεμα με την ιστορια σου. Υπεθεσα κι εγω οτι θα την ανεβασεις σημερα! Και ελεγα και στη Χουανιτα οτι θα τα χρειαστει σημερα τα υπογλωσσια, χαχα!!!! #)

Ετσι, Χουανιτακι, εεε;;; Εγω εκανα την παραγγελια, εσυ κανονισες να διαβασεις τη συνεχεια και να μην πεις τιποτα, εεε;;; Κι ελεγα και γω που κολλανε τα χαστουκια και η ντομ... :D

Χριστινα, πολυ νωρίς τους ενωσες και το φοβαμαι... Τι τους επιφυλασσεις αραγε;;;

Και μια χαρη θα ζητουσα... Καθε νεα συνεχεια να τη βαζεις ως ξεχωριστη απαντηση στο θεμα, για να βλεπουμε αμεσως οτι υπαρχει κατι καινουργιο, γιατι εγω χθες δεν το καταλαβα... #)

Ντομ, ασε τον κοσμο να ονειροπολει!! Ειναι το μονο που ειναι αφορολογητο ακομα!!!
 
Χριστινα, πολυ νωρίς τους ενωσες και το φοβαμαι... Τι τους επιφυλασσεις αραγε;;;
σόρρυ, αλλά σπόιλερ δεν κάνω (ωχ, καλέ άσε το τηγάνι, πέταξα καρούμπαλο)

Καθε νεα συνεχεια να τη βαζεις ως ξεχωριστη απαντηση στο θεμα,
δεν ξέρω αν αυτό θα το επέτρεπαν οι κανονισμοί, επειδή οι συνέχειες, είναι μικρές.

Δομινίκη, μπορείς να μας διαφωτίσεις;
 
Τι σορόπια ειναι αυτα!!! :dribble::dribble::dribble:

Και τωρα αντε να μαζευτουμε!! :biglaugh:
 
metsgr είπε:
Τι σορόπια ειναι αυτα!!! :dribble::dribble::dribble:
Και τωρα αντε να μαζευτουμε!! :biglaugh:
Γιατί καλέ;;;8)

Από τώρα;;;; :eek:

Συνέχισε Χριστίνα μου!!! Ακάθεκτη :dribble: :dribble: :dribble:
 
Χριστινάκι, κάθε φορά που ποστάρεις νέα συνέχεια κάντην σε νέο ποστ γιατί μπερδεύομαι λίγο έτσι. #) Ψάχνω να βρω που σταμάτησα την προηγούμενη φορά... :p



Ωραία η συνέχεια αλλά λίγη :( Και μας αφήνεις και σ΄αναμμένα κάρβουνα κάθε φορά... :cry:
 
Τα σορόπια συνεχίζονται... σα γλυκο του κουταλιου ενα πραμα, μιαμ μιαμ... :dribble:

Καλα, η πρωτη σκεψη που μου ηρθε στο μυαλο ηταν "τα υπογλωσσια στη χουανιτα επειγοντως!" Σορρυ χουανιτα μου, αλλα ξερεις... καλλιο να σου βγει το ματι παρα τ'ονομα!!! :tongue:

Μην αφηνεις δουλειες ατελειωτες καλη μου Χριστινα, γιατι θα το χασουμε το κοριτσι!!

Η θεια ειναι πολυ προβλεψιμη τελικα... Μα τι αλλο μπορουσε να σκεφτει απο το να βρει νυφη στον ανιψιο της. Ειμαι ομως πολυ περιεργη να δω ποια θα μας παρουσιασεις, Χριστινα. Γιατι ειμαι σιγουρη οτι θα μας παρουσιασεις καποια, ετσι δεν ειναι;;; :cool:

Σχετικα με τις συνεχειες. Βαλε το καθε κεφαλαιο ξεχωριστα σε νεο ποστ. Κρατα το κεφ 1 στο πρωτο και σβησε τα υπολοιπα, ενω σε 2 νεα ποστ βαλε αντιστοιχα το κεφ 2 και το κεφ 3. Και συνεχιζεις μετα στο 3 μεχρι να τελειωσει.
 
metsgr είπε:
....
Καλα, η πρωτη σκεψη που μου ηρθε στο μυαλο ηταν "τα υπογλωσσια στη χουανιτα επειγοντως!" Σορρυ χουανιτα μου, αλλα ξερεις... καλλιο να σου βγει το ματι παρα τ'ονομα!!! :tongue:

Μην αφηνεις δουλειες ατελειωτες καλη μου Χριστινα, γιατι θα το χασουμε το κοριτσι!!
Και είμαι και σε περίεργη ηλικία... με τόσα σιρόπια... πρέπει να με προσέχετε...
 
Χριστινα, τι σασπενς ειναι αυτο;; Καπου παει το μυαλό μου, αλλα... μαλλον θα φτιαξω καμια δεκαρια υποθεσεις, που θα βγουνε ακυρες, τελικα!!



Κοιτα που μετατοπιστηκε το ενδιαφερον τωρα! Ευτυχως γλιτωνουμε τα υπογλωσσια! Ωραιος αντιπερισπασμος!!

 
Λόγω της απεργίας των νοσοκομειακών ιατρών, είπα να αλλάξω λίγο το σκηνικό, μην μου πάθετε και τίποτα:tongue:

Ελπίζω να σας αρέσει η νέα συνέχεια και σας υπόσχομαι πως γρήγορα θα επανέλθω στο ζευγαράκι μας ;)

Όσο για τις νύφες που ετοιμάζει η θεία Ελρόυ στο παλικάρι μας.........

σπόιλερ δεν κάνω :sealed:
 
ΧΡΙΣΤΙΝΑ είπε:
Όσο για τις νύφες που ετοιμάζει η θεία Ελρόυ στο παλικάρι μας.........σπόιλερ δεν κάνω :sealed:
Χριστίνα, πες μας τουλάχιστον :please: αν θα μας δώσεις τη χαρά να δούμε την Ελίζα να τρώει μια ξεγυρισμένη χυλόπιτα - την τρίτη κατά σειρά, μετά από αυτή του Anthony και του Terry!! (Έτσι θα έχει και το 3 στα 3!!! :award: )
 
nessie είπε:
Χριστίνα, πες μας τουλάχιστον :please: αν θα μας δώσεις τη χαρά να δούμε την Ελίζα να τρώει μια ξεγυρισμένη χυλόπιτα - την τρίτη κατά σειρά, μετά από αυτή του Anthony και του Terry!! (Έτσι θα έχει και το 3 στα 3!!! :award: )
Για χυλόπιτα δεν ξέρω αν θα μου βγει, πάντως, ένα ειναι σίγουρο. Η εκδίκηση που θα πάρω θα είναι καθαρά ελληνική υπόθεση, αφου θα λάβει χώρα σε ελληνικό έδαφος ( σε κάλυψα; οχι; το φαντάστηκα :diablotin: )
 
Στα μετεωρα την εστειλες;;;;;;; :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Καμία σχέση. Περίμενε και θα δεις. Το καλύτερο το αφήνω για το τέλος
 
Μη μου αγχωνεσαι για τα σχολια! Μπλεξαμε με το Καρναβαλι (με τη θετικη εννοια :) ) και πού να βρεθει χρονος για το PC... (ειχα κατι μερουλες να μπω :p )

Λοιποοοοον... Τωρα ειναι που μπερδευτηκα περισσοτερο! Η Ελβιρα φτυστη η Ελροϋ στα νιατα της ειναι! Και δε μου λες... πριν ποσα χρονια ελαβαν χωρα τα συγκεκριμενα γεγονοτα του παρελθοντος;;; :cool: Μηπως και βρουμε κανενα μπουσουλα, δηλαδη...
 
Μα Χριστίνα μου, μας αφήνεις πάντα με απορίες: :(

Τί θα γίνει στη συνέχεια;;;;

Τι τα θέλει ο Άλμπερτ τόσα ταξίδια και δε στέλνει τον Τζωρτζ Α/Α να μένει με την Κάντυ του ήσυχα και ωραία στο λόφο;;;

Ποιά από τις προτεινόμενες νύφες θα ξεπαστρέψω πρώτη;;;

Σε ποιό γκρεμό στην Ελλάδα θα σπρώξω καταλάθος την Ελίζα;;;

Τι;;; :xm: πώς το είπες αυτό;;; 8) Δε θα συμμετέχει η Juanita στο έργο σου;;; :eek: Και εσύ τέκνον Χριστίνα;;; :( (Δε μου έφτανε η άρνηση της Μετς;;; :cry: )
 
mets , πιστεύω να σου λύθηκαν οι απορίες, σχετικά με το παρελθόν.

Juanita μου μην στεναχωριέσαι. Άσε να τον χαρεί λίγο η Κάντυ και ύστερα << πάλι με χρόνια, με καιρούς, πάλι δικός σου, θα'ναι>>, βρε :) .

Όσο αφορά για το ραντεβού της Ελίζας και του Νήλ, με τον φίλο τους με το δρεπάνι :diablotin: δεν θα είναι σε γκρεμό, μην φοβάσαι δεν θα πάρεις πάνω σου την αμαρτία. Η περιέργειά τους θα τους <<φάει>>.

Οι νύφες, θα μείνουν με την όρεξη. Έναν χορό θα χορέψουν μαζί του ( επιβάλεται σαν αρχηγός της οικογένειας και οικοδεσπότης) και έξω απο την πόρτα.
 
:diablotin: Το σατανικο μυαλο μου προσπαθει να λυσει τους γριφους... Χμμμμ... μεχρι στιγμης σε καλο δρομο ειμαστε... επαληθευονται οι υποθεσεις... Αν και για να πω την αληθεια, το μυαλο αρχισε να ταξιδευει τοσο πολυ, που πηρε φορα και εφτασε στο σημειο ακομη και ...νεκρους να αναστησει! Αλλα, μπα, αυτο παει πολυ. Ας βολευτουμε με αυτους που εχουμε προς το παρον... :D Αγκαθα Κριστι μου, εσυ!!!

Ακουσα καλα;;; Θα επιστρεψουνε τα ραγκανοπαιδα;;; Ενισταμαι, κυρια Κριστι μου!! (απο το κριστινα, βγαινει; :D ) Δεν ημπορω πλεον να διαβαζω δια αυτους τους αχρειους! Μου ανακατευουν το στομαχι!! Τελοσπαντων ομως, εσυ εισαι το αφεντικο, εσυ κανεις κουμαντο...

Χιχιχι... Προβλεπω να γινεται χαμος στο χορο... Δε θα ζηλεψει μονο η χουανιτα, αλλα και την καντουλα βλεπω να τρωγεται με τα ρουχα της, χιχι!! Εμ, ετσι ειναι. Τοσο καιρο περιμενε το παλικαρι, ας ανησυχησει κι αυτη λιγακι!!! *μπουαχαχαχα*

(Ορεξη εχω σημερα, εε;; Υπομονη, θα μου περασει!)
 
Πίσω
Μπλουζα