Κάτι δεν πήγε καλά...

angel_grig είπε:
Δεν ξερω για τον τυπο,αλλα τα κοριτσακια μια χαρα ειναι ντυμενα.. :D
Για τις κοπελιές με βρίσκεις σύμφωνο... ;) :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Screamers (1979) H barbara Bach μάλλον κάθεται στην παραλία με τον φίλο της και αναρωτιέται που πάει η σχέση τους...

1979.jpg

Όχι, ο Captain δεν είναι στην τουαλέτα...

ws.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χαχαχα...Τι ωραία που επανήλθε, το λατρεύω αυτό το θέμα Rio, και ειδικά τα σχόλιά σου. Ο λαός θέλει κι άλλα :clap:
 
perlastar είπε:
Χαχαχα...Τι ωραία που επανήλθε, το λατρεύω αυτό το θέμα Rio, και ειδικά τα σχόλιά σου. Ο λαός θέλει κι άλλα :clap:
:[:[ ευχαριστώ perlastar....

Robot Monster (1953) Με τέτοιο τέρας , ούτε το θύμα δεν μπορεί να κρατήσει τα γέλια του

robot -monster.jpg

The Birds (1963). Ένα φιλάκι στο θαλασσοπούλι...

birds_5.jpg

Όχι δεν είναι μοντάζ. Απλά ο Captain Kirk κρατάει έναν...σταλαγμίτη

ST.jpg

Χωρίς λόγια....

outer of limits.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
RIO είπε:
Screamers (1979) H barbara Bach μάλλον κάθεται στην παραλία με τον φίλο της και αναρωτιέται που πάει η σχέση τους...

Προβολή συνημμένου 131283

Κι εγώ αν ήμουν στη θέση της πρωταγωνίστριας θα αναρωτιόμουν πού πάει η σχέση μου με το...κουκλάκι δίπλα μου...!!!

Όχι, ο Captain δεν είναι στην τουαλέτα...

Προβολή συνημμένου 131284

χμμμμ....

RIO είπε:
:[:[ ευχαριστώ perlastar....



Robot Monster (1953) Με τέτοιο τέρας , ούτε το θύμα δεν μπορεί να κρατήσει τα γέλια του

Προβολή συνημμένου 131288

κι εγώ θα ξέσπούσα σε γέλια...

The Birds (1963). Ένα φιλάκι στο θαλασσοπούλι...

Προβολή συνημμένου 131289

τι...κόλλημα και αυτό!!!...

Όχι δεν είναι μοντάζ. Απλά ο Captain Kirk κρατάει έναν...σταλαγμίτη

Προβολή συνημμένου 131290

εντάξει...ό,τι πεις!!!

Χωρίς λόγια....

Προβολή συνημμένου 131291
τι ματάρες είναι αυτές!!!

Εντάξει...υπερπαραγωγή όλες οι εικόνες!!!
 
Χαχα πολυ γελιο, πραγματικα. Ειδικα το ανθρωπομορφο εντομο...
 
Σταλαγμίτη το λέμε τώρα αυτό; Θεέ και Κύριε :eek:

Όσο για το μυρμήγκι...δεν μοιάζουν λιγάκι αυτοί οι δύο; (αν μεταμορφωνόταν εντελώς σε άνθρωπο :) )

1.jpg

Είναι όλα υπέροχα Rio :thanx2:

outer%20of%20limits.jpg
 
Ε, αργότερα που θα τελείωνε την όποια δουλειά είχε με αυτό ο κάπταιν (κοντεύει, αν κρίνω από το αποχαυνωμένο του ύφος), το εργαλείο που κρατούσε στα χέρια του θα γινόταν σταλακτίτης :p

Μας είχαν κάνει δώρο κάποτε μια αράχνη-μπιμπελό φτιαγμένη από πέτρες της θάλασσας ζωγραφισμένες και κολλημένες (για το σώμα) με ατσαλόσυρμα για πόδια και κεραίες, ίδια το τέρας
 
Τουλάχιστον ο Goliathon είναι λίγο πιο εμφανίσιμος από τον Κινγκ Κονγκ... Όσο για τον PumaMan, περισσότερο μοιάζει με ακρίδα που πηδάει :)
 
Το μυρμήγκι μπορεί να είδε τον σταλαγμίτη του κάπταιν και να του πετάχτηκαν τα μάτια έξω.

Ο Pumaman, μου θύμισε την παλιά διαφήμιση με το σλόγκαν, την φοράει και πετάει.
 
1SCS6.jpg
1SCS6.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Rakeesh, δεν βάζεις κι εσύ μία περιγραφή στην εικόνα σου για να ξέρουμε καλύτερα τι γίνεται; :)
 
Χαχα, ο,τι φαινεται :Ρ

Την ειχε ανεβασει σε μια σελιδα ενας τυπος λεγοντας "ελπιζω αυτη η εικονα να εξελιχτει σε καινουργιο meme" αλλα μαλλον δεν ασχοληθηκε κανενας να βαλει λεζαντες. Παραμενει πετυχημενο στιγμιοτυπο παντως :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εμένα το κεφάλι αυτού του τύπου στα δόντια του τέρατος μου θυμίζει καρύδι που σπάει :D Ενδιαφέρουσα φαίνεται αυτή η ταινία, μου αρέσουν οι ταινίες με το τέρας του Λοχ Νες, κι ας είναι η μεγαλύτερη απάτη που έβγαλαν ποτέ οι Σκωτσέζοι για εμπορικούς λόγους :)
 
Πίσω
Μπλουζα