Κάτι δεν πήγε καλά...

15 (and counting...) users σε ευγνωμονούν, Rio...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
perlastar είπε:
....Ενδιαφέρουσα φαίνεται αυτή η ταινία, μου αρέσουν οι ταινίες με το τέρας του Λοχ Νες, κι ας είναι η μεγαλύτερη απάτη που έβγαλαν ποτέ οι Σκωτσέζοι για εμπορικούς λόγους :)
Συμφωνώ κι επαυξάνω με τον προλαλισαντα!!
 
Το θέμα είναι ποια φαντασία απολαμβάνει η κοπέλα. Να τρίψουν το πιπέρι μαζί ή να τον κάνει ψαρόσουπα (με τριμμένο πιπέρι :D ).
 
σε όλες τις εικόνες θέλω να συγχαρώ τον σκηνοθέτη!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πραγματικά, έχω δει πολλά τέτοια κρούσματα σε ταινίες των θρυλικών Milligan και Buchanan, αλλά τόσα μαζεμένα πρώτη φορά βλέπω! Μόλις μου θύμισες ότι πρέπει να ξαναδώ καμία ταινία του Ed Wood :animlaugh:
 
perlastar είπε:
Πραγματικά, έχω δει πολλά τέτοια κρούσματα σε ταινίες των θρυλικών Milligan και Buchanan, αλλά τόσα μαζεμένα πρώτη φορά βλέπω! Μόλις μου θύμισες ότι πρέπει να ξαναδώ καμία ταινία του Ed Wood :animlaugh:
o Ed Wood έχει άγνωστους θησαυρούς, πέρα από τις 2-3 γνωστές του ταινίες... :D
 
Ώρα να διαπράξουμε ιεροσυλία. Γιατί κανείς δεν είναι στο απυρόβλητο...

Rio, με την άδειά σου...

925x700px-LL-f3c12792_wicker_man-041.jpeg

Η θεία μου η χίπισσα στην Ανθοκομική της Κηφισιάς.

Εεε, μάλλον όχι... Είναι ο αμετακλήτως ( ; ), πλέον, αποδημήσας Κόμης Δράκουλας, ως ανθρωποθυσιαστής Λόρδος στο The Wicker Man (1973).

tumblr_m29yps4Ymj1qzsuffo1_500.jpg

Πριν προλάβει να με σκοτώσει με την πιστόλα, με πέθανε στο γέλιο.

enhanced-buzz-27485-1336426746-4.jpeg

Υποθέτω ότι το κατοικίδιο του Τζέιμς Μποντ στην παραπάνω ταινία (Zardoz, 1974) θα ήταν κάπως έτσι.

Η ψυχεδελική, παγανιστική, αβανγκάρντ κακογουστιά των '70s σε όλη της τη σαχλαμάρα. Μεγαλείο...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα