Καλλιτεχνικές Φωτογραφίες...

και οι κοτούλες πολύ καλές είναι! απλά η δεύτερη και η τελευταία φωτογραφία έχουν πολύ special ατμόσφαιρα...

:)
 
Να πω για άλλη μια φορά ότι είναι υπέροχες οι φωτογραφίες όλων;Άντε να το πώ...Είναι υπέροχες!!!! :clap:
 
από πρόσφατο μπλούμ

divingcb9.jpg
 
ενδιαφέρον θρεντάκι συντηρείτε εδώ πέρα.. Πολλές όμορφες φωτογραφίες, προσωπικά θα ξεχωρίσω αυτές του Ακμάκα που πετυχαίνει ωραία θέματα και τα δραματοποιεί με την ασπρόμαυρη απόδοση όπως το τσακισμένο καραβάκι, ή τις δύο φιγούρες που πορεύονται μεσ' στην ομίχλη.

Και αυτές του Ντομίνιον που αποτυπώνουν ένα πιο αστικό βίωμα. Ξεχωρίζω τις προσωπογραφίες γενικότερα, τα καρέ της σαπουνόπερας καθώς και τις ερωτικές.

Αυτό είναι ένα σιντριβάνι σε μια μικρή πλατεία στην Πράγα. Την έβγαλα με μια Sony Cybershot 5.1, τοποθετημένη σε τρίποδα, άφησα την ίδια την μηχανή να αποφασίσει για πόσο χρόνο θα άνοιγε το διάφραγμα. Εκμεταλλεύτηκα την καλύτερη βραδινή στιγμή για φωτογράφηση, πριν πέσει απολύτως το σκοτάδι, όταν ο ουρανός έχει ακόμη λίγο από το μπλε.

ftfqmfk53szotqa1bpbi.jpg
 
Υπέροχες οι φωτογραφίες σας παιδιά!!!!
 
@Rigardie: Μου άρεσε πάρα πολύ η photo σου.Νομίζω ότι πρέπει να τη στείλεις σε κανένα διαγωνισμό φωτογραφίας. :thumbup:

@Starbuck: Βλέπω κατοχύρωσες ήδη και τα δικαιώματα της καλλιτεχνικής σου δημιουργίας.Όντως πολύ όμορφη. :)

@Akmakas: Έχεις και άλλες ασπρόμαυρες;:animrolleyes:
 
nice fotos, guys!!!

EDIT: Τι nice δηλαδη, αψογες ειναι!!
 
exetlaios η φωτο σου είναι πράγματι μοναδική μπράβο σου!
 
Κωνσταντίνε τι φωτογραφία είναι αυτή; Από τις καλύτερες που έχω δει. Πως την πέτυχες βρε θηρίο; Την θέλω στην κανονική ανάλυση! Έχει υποστεί επεξεργασία από photoshop;
 
Φωτογραφία τραβηγμένη επάνω από βάρκα εν κινήσει στο δέλτα Έβρου. Φωτογραφική sony H5 7mpixel στο τέρμα του αναλογικού ζούμ.

2002285217827280983_rs.jpg
 
telonio είπε:
Κωνσταντίνε τι φωτογραφία είναι αυτή; Από τις καλύτερες που έχω δει. Πως την πέτυχες βρε θηρίο; Την θέλω στην κανονική ανάλυση! Έχει υποστεί επεξεργασία από photoshop;
Εσύ θα έπρεπε να ξέρεις καλύτερα !

Την τράβηξα καθ'οδόν προς το Σπήλαιο Αρχέμηδου.

Δε μπορεί, κάτι θα σου θυμίζει εκείνη η μέρα ! :rolleyes:
 


Τραβηγμένη εν κινήσει σήμερα το πρωί στην Εθνική Οδό Τρίπολης με κατεύθυνση προς Αθήνα. Η ομίχλη που συνόδευε το ταξίδι ήταν εκπληκτική. Μοναδικό μείον ότι δεν έτρεχες πολύ.
 


'Αλλη μία λίγο πριν μπούμε στο μεγάλο δρόμο.......
 
Κάτσε με μπέρδεψες τώρα. Γράφεις Πεντέλη 2007 αλλά το σπήλαιο του Αρχέδημου είναι στον Υμμητό.
 
Για να ταιριαξει στο κλιμα...καπου στην Ορεινη Ναυπακτια (resized)

img125wf8.jpg
 
telonio είπε:
Κάτσε με μπέρδεψες τώρα. Γράφεις Πεντέλη 2007 αλλά το σπήλαιο του Αρχέδημου είναι στον Υμμητό.
Πω πω !

Δίκιο έχεις !

ΥΜΜΗΤΟΣ 2007 !
 
παίδες ωραίες οι φωτογραφίες σας exetlaios είσαι τελειος, τι έκανες στο σπήλαιο;;
 
rigardie είπε:
exetlaios είσαι τελειος, τι έκανες στο σπήλαιο;;
Απόκρυφες παγανιστικές τελετές με τον Telonio ! :diablotin:

Θυσιάσαμε ένα Spectrum στο όνομα του μεγαλοδύναμου Πάνα ! :biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα