Καλλιτεχνικές φωτογραφίες ηθοποιών

Παράπονο το'χω ο Γκιωνάκης να βγει μια νορμάλ φωτογραφία. Αχώνευτος ακόμα και στις φωτό!!!
 
Ποιοι είναι όλοι αυτοί ρε παιδιά; Τους ήξεραν και οι μανάδες τους;
Εγώ ξέρω την Έφη Θεοχάρη.
Ξέρω και το Νίκο Μαντά. Βουλευτής και υπουργός εμπορικής ναυτιλίας, γαμπρός του Σκουταρη:')

Κατά τα άλλα η αισθητική ΠΑΣΟΚ θεωρώ αδίκησε κατάφορα το Σταυρό Παραβα γενικότερα.
 
Για αρχες δεκαετιας '80 τις κοβω τις φωτογραφιες που βαζει ο Τονυ τις τελευταιες μερες. Πεφτω εξω;
Κουκλα η Γωγω εδω, αλλα βρε Τακη μου, τι παπιγιον ειναι αυτο; Σαν το κεφαλι σου!
 
Για αρχες δεκαετιας '80 τις κοβω τις φωτογραφιες που βαζει ο Τονυ τις τελευταιες μερες. Πεφτω εξω;
Κουκλα η Γωγω εδω, αλλα βρε Τακη μου, τι παπιγιον ειναι αυτο; Σαν το κεφαλι σου!
καθόλου έξω δεν πέφτεις! ;)
 
καθόλου έξω δεν πέφτεις! ;)
Ωραια! Ρουχα, χτενισματα και μακιγιαζ ειναι αυτα που με κανουν να καταλαβαινω για ποια εποχη μιλαμε.
Ας πουμε, το χτενισμα της Νουλης Δαδινη και της Εφης Θεοχαρη στο ποστ 284 ειναι τυπικα των αρχων της δεκαετιας του '80.
 
Εγώ και μια τρίτη, αλλά δεν είμαι και σίγουρος
 
Αν η πρώτη είναι η Ζωή Λάσκαρη τη γνώρισα κι αυτήν, μέσω ενός απλού συλλογισμού.

Τη Λάσκαρη ποτέ δεν τη γνωρίζω.
Την κυρία της πρώτης φωτό δεν τη γνωρίζω.
Άρα η κυρία της πρώτης φωτό είναι η Λάσκαρη.
 
Αν η πρώτη είναι η Ζωή Λάσκαρη τη γνώρισα κι αυτήν, μέσω ενός απλού συλλογισμού.

Τη Λάσκαρη ποτέ δεν τη γνωρίζω.
Την κυρία της πρώτης φωτό δεν τη γνωρίζω.
Άρα η κυρία της πρώτης φωτό είναι η Λάσκαρη.
Αυτος ειναι ενας απολυτα μαθηματικος συλλογισμος.:) Για οσους λοιπον δεν τους γνωρισατε ολους, ξεκινωντας απο πανω και μη λαμβοντας υποψιν τη Λασκαρη, εχουμε και λεμε:
Αννα Φονσου
Γιωργος Λεφας
Σπυρος Φωκας
Πανος Μιχαλοπουλος
 
Μιχαλόπουλος?! Ούτε τώρα που το ξέρω δεν μου μοιάζει μ' αυτόν.

ΤΕΛΙΚΑ Η ΠΡΩΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΛΑΣΚΑΡΗ? Γι' αστείο το έγραψα, για να μου βγει ο συλλογισμός!!
 
Αν η πρώτη είναι η Ζωή Λάσκαρη τη γνώρισα κι αυτήν, μέσω ενός απλού συλλογισμού.

Τη Λάσκαρη ποτέ δεν τη γνωρίζω.
Την κυρία της πρώτης φωτό δεν τη γνωρίζω.
Άρα η κυρία της πρώτης φωτό είναι η Λάσκαρη.

ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό έκανα και εγώ!!!
 
Ναι συνήθως η Λάσκαρη είναι αγνώριστη, και εδώ είναι στην απαίσια φάση της περμανάντ. Πως τα κάναμε αυτά τα λάθη οι γυναίκες;
 
Πίσω
Μπλουζα