Καλωσόρισμα!

Καλώς ήρθες φίλε hazuki...ακόμα ένα sega fanboy υποθέτω έ? :D

Έτσι να πληθαίνουμε!! :D :D
 
καλησπερα και απο εμενεα σε ολα τα παλικαροπουλα του retromaniax :D

σαν νεο μελλος να δοσω και εγω την ευχες για φετος.

Καλα χριστουγενα και καλη προτοχρωνια να εχουμε σε ολους και παντα με υγεια
 
Να σαι καλα και καλα ποστς ;)
 
Έτσι! Υγεία πάνω απ'όλα!

Καλωσόρισες paranoicb!
 
paranoicb καλώς όρισες στην φανταστική παρέα μας! Καλές γιορτές να έχεις όπως και όλα τα παιδιά εδώ μέσα να περάσετε υπέροχα τις μέρες που έρχονται!! :cheers:

Φιλικά Γεωργία
 
pitsunami είπε:
Καλώς ήρθες φίλε hazuki...ακόμα ένα sega fanboy υποθέτω έ? :D Έτσι να πληθαίνουμε!! :D :D
Thanks pitsunami, respect για το υλικό σου :bow: Έχω τσεκάρει και στο assemlber τα κουφα που έχεις [divers etc :D ]
 
Καλη Χρονια σε ολους παιδια!!! ..το 2009 μου μυριζει καλο...! ;-)
 
sas euxaristw gia to kalwsorisma...mou aresei poly to site....xairomai pou egina melos
 
σας ευχαριστω για το καλωσορισμα...μου αρεσει πολυ η σελιδα και χαιρομαι που εγινα μελος...
 
παιδια καλησπερα κι απο εμενα.. απο οτι βλεπω υπαρχουν πολλα μελη πραγμα που σημαινει πως το forum ειναι αρκετα ενδιαφερον.. !

nice meeting you ! :cool:
 
Καλωσήρθατε ΟΥλοι σας. Καλή διαμονή, καλά ποστς, μπλα μπλα μπλα μπλα.....περάστε κι από τους κανονισμούς μια βόλτα, γιατί ως γνωστόν όταν φιλοξενείσαι σε ένα σπίτι, σίγουρα ψάχνεις να βρεις πώς λειτουργεί το σύνολο.
 
Καλωσήρθες. Υποπτεύμαι ότι είσαι fan των Nightwish. Επίσης υποπτεύομαι ότι για να έχεις βάλει το προσωπάκι με το λουλουδάκι στο στόμα, είσαι και γυνή. :D Μπορεί να έχω κάνει λάθος και στα 2 βέβαια.
 
(μην τον κανεις να χαμογελαει πολυ - τρομαζει τον κοσμο με αυτο το μεταλλικο του χαμογελο επιτυχιας..)

Α και καλως ηρθες !
 
γεια σας ρετροφιλαρακια και απο μενα και επισημα ,αν και λιγο καθυστερημενα γιατι δεν ηξερα ουλα τα κολπα...ουτε τωρα τα ξερω βεβαια, αλλα μην ανυσηχειτε moderetors εχω διαβασει τους κανονισμους ουλους...

στις συναντησεις σας δεχεστε και νεα μελη?να ενημερωθω θελω πως μπορω να ανεβασω λιγα ρετρο πραγματακια που εχω μαζι σας και(γιατι οχι?) να κανω νεους φιλους!
 
gomfaios είπε:
στις συναντησεις σας δεχεστε και νεα μελη?να ενημερωθω θελω πως μπορω να ανεβασω λιγα ρετρο πραγματακια που εχω μαζι σας και(γιατι οχι?) να κανω νεους φιλους!

Το ρωτάς κιόλας φίλε ;

Ούτε συζήτηση,ασφαλώς κάθε νέο μέλος μας είναι παραπάνω από ευπρόσδεκτο στις συναντήσεις που γίνονται ! ;)
 
ευχαριστω για την αποδοχη και τη γρηγορη απαντηση σου μανο...θαυμαζω τη καλη δουλεια σας,το χρονο και το μερακι σας αλλα μονο ρετρο δεν ειστε στις γνωσεις με υπολογιστες,ιντερνετ και τα σχετικα...σε αυτο τον τομεα ειμαι πιο ρετρο απο ολους σας!χα!χα!
 
Πίσω
Μπλουζα