Καλωσόρισμα!

κατι ασχετο...η φωτο που εχω βαλει στο προφιλ μου γιατι δεν εμφανιζεται?
 
gomfaios είπε:
κατι ασχετο...η φωτο που εχω βαλει στο προφιλ μου γιατι δεν εμφανιζεται?
Μη μπερδεύεσαι,η photo στο προφίλ σου εμφανίζεται κανονικότατα,photo για avatar δεν έχεις βάλει κι εκεί αναφέρεσαι προφανώς... ;)
 
Καλώς ήρθατε κυρίες και κύριοι.
 
το καταφερα...χαιρετω και τον ''γατουλη'' της παρεας...

νομιζω βρηκα πως ανεβαζεις φωτογραφιες...οποτε συντομα θα εχετε και δικο μου ρετρο υλικο να το χρησιμοποιησετε αν αξιζει να μπει καπου...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
νομιζω καταλαβα...ευχαριστω για την πολυτιμη βοηθεια μανο!το ονομα μου ειναι αργυρης και το ψευδωνυμο μου ''γομφαιος''ειναι απο το βασιλια που προσδιδει την ιδιαιτερη πατριδα μου...
 
πολυ καλο φορουμ

μου το συστησε ενας φιλος και γραφτηκα

γεια και χαρα σε ολους τους ρετρο φιλους
 
Καλώς ήρθες φίλε Γιάννη στην παρέα μας και καλά να περάσεις μαζί μας.

Κεράστε βρε παιδιά κάτι τον άνθρωπο...
 
Χαιρετω την παρεα. Ειμαι ο Ακης, νεο μελος απο Θεσσαλονικη. Εχω 2 PONY, 1 2CV, 1 Mehari κι 1 Renault Farma, ολα ανακατασκευαζονται σταδιακα :D
 
Καλως ηρθες!

Περιμενουμε φωτογραφιες ;)
 
ΦιλαρΑΚΗ, τα δηλώνεις όλα αυτά ή μήπως η εφορία σου κάνει χάρη; :D :D:D:D

Καλωσήρθες!
 
καλωσήρθες και απο μένα :)

κάμπια, ανέλαβε το κερασμα σε παρακαλώ ;)
 
ΚΕΡΑΣΜΑΤΑ

Αν και δεν είμαι ειδικός επί των κερασμάτων (πάρε ότι βρήκα)
 
Rygar είπε:
ΦιλαρΑΚΗ, τα δηλώνεις όλα αυτά ή μήπως η εφορία σου κάνει χάρη; :D :D:D:D
Καλωσήρθες!
Καταθεσα προσωρινα πινακιδες σχεδον σε ολα, θα προσπαθησω να παρουν πινακιδες ΦΙΛΠΑ :D
 
Χαιρετώ όλα τα μέλη!

Ως νέο μέλος δηλώνω φανατικός οπαδός της Amstrad και της DOS εποχής!

Έχουμε να πούμε πολλά…



Υ.Γ. Θα ήθελα να μου λύσει κάποιος από εσάς μία απορία. Το βιβλίο Οι Ηλεκτρονικοί Υπολογιστές τη δεκαετία του 1980 το έχει διαβάσει κάποιος; Σκέφτομαι να το αγοράσω αλλά πρώτα θα ήθελα μια αντικειμενική γνώμη.



Ευχαριστώ
 
Aφού σε καλωσορίσω πρώτα φίλε μου,να σου πω ότι το βιβλίο που αναφέρεις το έχει γράψει μέλος μας και συγκεκριμμένα ο miko63,και ναι,κατά τη γνώμη μου αξίζει να το πάρεις.

Καλή παραμονή σου εύχομαι και ρίξε μια ματιά και στους κανονισμούς μας !
 
Καλησπερα και απο μενα..νεο μελος και χαιρομαι που ειμαι στην παρεα σας.Παντα πιστος στις παλιες καλες εποχες την τηλεορασης ,του κινηματογραφου και των media γενικοτερα.Ευτυχως που προλαβα και εζησα καποιες ρετρο και καλτ εποχες του 80 και μεχρι τα μεσα του 90( 30 χρονων γαρ!!).Οπως καταλαβατε απο το αβαταρ,το ονομα και την υπογραφη ειμαι μεγαλος φαν των Απαραδεκτων,μια σειρα πολυ μπροστα απο την εποχη της,την οποια προλαβα και χαρηκα στο γυμνασιο καθε Δευτερα βραδυ στο Μεγκα μετα τις 9 ,υστερα απο το δελτιο ειδησεων!!

Νικος

υγ= Βαρογκαρα!!!
 
Καλως ήρθες φίλε Νίκο στο retromaniax. Kαλη διαμονή εδώ σου ευχόμαστε
 
Καλως ηρθες στην παρεα μας.

Η υπογραφη σου ολα τα λεφτα :D οπως και το αντιστοιχο επεισοδιο των Απαραδεχτων
 
Σας ευχαριστω για το καλοσωρισμα και να ειστε καλα!!ναι αυτο το επεισοδιο της υπογραφης μου ειναι απο τα πολυ καλα τους(λιγα δεν μου αρεσαν και πολυ,μετρημενα στα δαχτυλα του ενος χεριου).Υπαρχουν επεισοδια που τα βλεπω σχεδον καθε μερα,να παιζουν απο πισω στο κομπιουτορα ,σαν μουσικο χαλι..μιλαμε για καψιμο!!

Γιαννης<<Ξερουμε καμμια ωραια και καπατσα γυναικα?>>

Βλασσης<< 500!!>>

Γιαννης <<Ωραιες?>>

Βλασσης <<Οχι ,καπατσες!!>>

Γιαννης<<Ναι αλλα πρεπει να ειναι και αδιστακτη ε?!!>>

Βλασσης<<Ξερω μια..την Μαιρη τη μπαροβια!! κολλητη μου!!>>

Γιαννης <<Ολα τα αποβρασματα της κοινωνιας κολλητοι σου ειναι!!!>>

Επεισοδιο Γκρεμιστα γκρεμιστα
 
Πίσω
Μπλουζα