Καλωσόρισμα!

Καλως ηρθες και περιμενουμε εναγωνιως!
 
Καλως τον ,με το καλο να δουμε και την λιστα. :thanx2:
 
Γειάααααα!!!! :cheers:

1001;;;; σα παραμύθι διαβάζεται... :D
 
αγαπητοι φιλοι σας καλησπεριζω....

μολις εγινα μελος....συγκινηθηκα απο ολες τις αναμνησεις που προσφερατε απο τα παιδικα μας χρονια.......

θα προσπαθησω να συμβαλω κι εγω σ'αυτο το ταξιδι των αναμνησεων.....
 
Ένα μεγάλο "χαίρετε" κι από μένα στην παρέα που κάνει βουτιά σε ό,τι μας συντρόφευσε και μας γαλούχησε τις προηγούμενες δεκαετίες.Δίνω κι εγώ πλέον το παρόν και με χαρά θα γίνω συνοδοιπόρος στο γεμάτο νοσταλγία ταξίδι στο παρελθόν...
 
Καλως ηρθατε παιδες
 
nasos kolias είπε:
:bow: Αγαπητοί φίλοι μόλις έγινα μέλος και σύντομα θα παρουσιάσω κατάλογο με 1001 σήριαλ (βίτσιο και αυτό).Ο κατάλογος θέλει βελτίωση και θα είναι στη διάθεση σας να τον συμπληρώσουμε παρέα.
Πολύτιμη συμμετοχή!!! :thanx2:

Καλώς όρισες λοιπόν και καλή διαμονή!!! :cheers:
 
:bow: Δεν ξέρω πως βλέπετε τον κατάλογο των σήριαλ αλλά νομίζω πως ήρθε η ώρα για ένα κατάλογο ελληνικών βιντεοταινιών των 80ς (γύρω στις 1000) . Τι λέτε?
 
:bow: Ο κατάλογος μου περιέχει ξεχωριστά ταινίες και βιντεοταινίες.

Οι ταινίες είναι κατά χρονολογική σειρά ενώ οι βιντεοταινίες με αλαφαβητική ακριβώς όπως τα σήριαλ
 
Ηρθες στο καταλληλο μερος naso!

Welcome buddie.. :)
 
naso kolia,το έργο που προσφέρεις στο GRM,δε νομίζω να έχει ανάλογο προηγούμενο στον τομέα του στα ελληνικά fora...

Καλώς ήρθες φίλε και σε ευχαριστώ πολύ και προσωπικά για την πολύτιμη συνεισφορά σου !
 
χαιρετω ολους τους retro maniax!!!και ζηταω προκαταβολικα συγνωμη,ο λογος που το κανω αυτο ειναι γιατι προτι φορα γραφω σε φορουμ και οπως καταλαβατε καπια λαθακια μπορει να τα κανω.

το φορουμ το βρηκα τυχαια μονος μου,εψαχνα να βρω ενα σεναριο για το hero quest. και με εβγαλε εδω διαβασα δυο προτασεις και χωρις δευτερη σκεψη εκανα το προτο μου ac.

μερικα απο τα πραγματα που αρεσουν ειναι τα rpg.οχι μονο σε video games αλλα γενικα οτιδηποτε μπορει να εχει σχεσει με rpg.

ευχαριστω για την κατανοηση!!!

:bow:

αν θελει ας μου πει καποιος αν εκανα καλα που ποσταρα εδω για το καλοσορισμα!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μια χαρα!Καλως ορισες
 
Καλως τον και αλλος φαν του Dracula εχουμε ηδη εναν.
 
Εγω.. εδω, δεν σας χαιρετησα ποτε!!

Ας το κανω λοιπόν, έστω και καθυστερημένα..

Καλως σας βρηκα λοιπόν (9 μηνες μετα), χαιρομαι πολυ που εγινα μελος της μεγάλης σας παρεας, και θα συνεχισω να ειμαι για πολυ ακομη.

Μου εχετε γινει πλεον καθημερινοτητα! Καθε πρωι, μπαινω εδω, για να δωσω το παρον, και να πω την καλημέρα μου!

Γνωρισα πολλους φιλους, για την ωρα απο μακρια, αλλά... πολυ συντομα και απο κοντα!

Ξαναβρήκα παλιές σειρές και αγαπημενα παιδικά. Θυμηθηκα τα παιδικά μου χρονια, και μοιραστηκα μαζι σας, εμπειρίες και συναισθηματα.

Χίλια μπραβο, στους εμπνευστες και δημιουργους του παροντος φορουμ!
 
Καλώς μας ήλθες και επίσημα Λορένα!!! :cheers:

Άντε, οσονούπω... :D θα τα πούμε και από κοντά!
 
Η αλήθεια είναι ότι ούτε και γω συστήθηκα εδώ πέρα :xm: Οπότε καλώς σας βρήκα παιδιά και ένα μεγάλο ευχαριστώ στους εμπνευστές-διατηρητές του τόπου αυτού! Είναι πραγματικά καταπληκτικό να μιλάω με άτομα που είχαν τα ίδια ερεθίσματα με μένα και που ακόμα διατηρούν το ενδιαφέρον τους στα "ξεπερασμένα" κομπιούτερς, περιοδικά και παιχνίδια, που είναι όμως τόσο αγαπημένα και που όσο κι αν έψαξα, δεν κατάφερα να βρώ πράγματα που να με μαγέψουν με τον ίδιο τρόπο όπως αυτά!

Σας ευχαριστώ!
 
Καλώς μας ήλθες και εσύ Starchaser!!! :wave:

Kαλή διαμονή και καλά μηνύματα!!! :cool:
 
Γειά σας παιδιά, τα παιδικά μου χρόνια είναι σε αυτο το site :)
 
Πίσω
Μπλουζα