Καλωσόρισμα!

Welcome momus!

Πρεπει να εισαι ο πρωτος απο τους 7.265 που μπηκε στον κοπο να διαβασει τους κανονες λειτουργιας!
 
Wally είπε:
Welcome momus!Πρεπει να εισαι ο πρωτος απο τους 7.265 που μπηκε στον κοπο να διαβασει τους κανονες λειτουργιας!
η από τους ελάχιστους. Καλώς μας ήρθες λοιπόν και από μένα.

Κάμπια η τάρτα είναι διαίτης????

αχαχαχαχαχα!!!!!!!!
 
Γεία σας, και καλως σας βρήκα!!!!!
 
Kambia είπε:
ΣΩΣΤΟΣ ο momus :D Kαλώς όρισες στην παρέα μας.

Μια τάρτα να κεράσουμε?

s_1.jpg
Ευχαριστώ πολύ Κάμπια, με έβαλες στο πειρασμό να περάσω από το ζαχαροπλαστείο αλλά αντιστάθηκα . Οφθαλμοφαγία λοιπόν.
 
Γεια σας και απο εμένα.Λίγο καθυστερημένα βέβαια.Πολλά συγχαρητήρια για την σελίδα σας.Την σελίδα σας την βρήκα τυχαία ψάχνοντας για παλιές σειρές .Είμαι και εγω φανατική της χρυσής δεκαετίας 1970 αφού τότε γεννήθηκα.Αυτή η εποχή θέλω να πιστεύω θα μας μείνει αξέχαστη.Αυτό αποδεικνύετε απο τον κόπο, την αγάπη ,και το μεράκι σας να δημιουργήσετε αυτή την σελίδα.Σας ευχαριστώ πολύ για τις αναμνήσεις ...
 
Καλώς ορίσατε kiriakosGR και ΝΤΙ

Πάρτε ένα κομμάτι τουρτίτσα :)

cakes.jpg


Αυτό στο πιάτο είναι το δικό μου κομμάτι :p
 
Καλώς ορίσατε, παιδιά. Κάμπια, για πολλοστή φορά μας βάζεις σε πειρασμούς με την τούρτα... Πάει στράφι το γυμναστήριο!
 
stakovios είπε:
Καλώς ορίσατε, παιδιά. Κάμπια, για πολλοστή φορά μας βάζεις σε πειρασμούς με την τούρτα... Πάει στράφι το γυμναστήριο!
[off topic] Αν είσαι σε cutting face καλύτερα να μην φας (θα φαω εγω το δικό σου κομμάτι :D )

Tώρα αν είσαι σε όγκο φάση φάε λιγάκι. Θα τις κάψεις τις θερμίδες μετά :) [off topic]
 
@ Κάμπια, κάτω τα χέρια από το κομμάτι του Stakoviou :eek: ¨

Ξέρεις πόσα παιδάκια σ΄αυτό το φόρουμ πεινάνε;;; :p

Ένα μεγάλο καλωσόρισμα στα νέα παιδιά του φόρουμ και από εμένα!!!
grouphug.gif
 
Ευχαριστώ πολύ . Καλως σας βρήκα.Ευχαριστώ για την τούρτα,είμαι πολυ γλυκατζού.Είναι οτι χρείαζομαι.Ειμαι πολύ τυχερή που σας βρήκα. Κάποιες απορίες που έχω σε ποιόν πρέπει να απευθυνθώ?Ευχαριστώ.
 
ΝΤΙ είπε:
Κάποιες απορίες που έχω σε ποιόν πρέπει να απευθυνθώ? Ευχαριστώ.
Για ότι απορίες έχεις απευθύνεσαι στους moderators ή super moderators ή admins με ένα πμ :D

Υγ. Φαντάζομαι μια βολτούλα την έκανες στους κανονισμούς :)
 
Γεια σας και από εμένα!!! Συγχαρητήρια για το πολύ όμορφο φόρουμ σας, μας γυρίζει πίσω σε πολύ γλυκιές αναμνήσεις!!!!
 
Καλως ορισες roja!
 
Καλώς μας ήλθες Roja!!! :flower:

Φαν των ισπανικών και εσύ;;; :cheers: :cheers: :cheers:
 
καλησπέρα παιδιά. συγχαρητήρια για το forum σας!!!!
 
καλως σας βρηκα παιδια!!

απλα απιστευτο το τι γινεται εδω μεσα οπως εχουν πει και ολοι οι προηγουμενοι!!

αν βρειτε και καμμια χρονομηχανη θα ειμαστε τελεια!!
 
Juanita είπε:
Καλώς μας ήλθες Roja!!! :flower:
Φαν των ισπανικών και εσύ;;; :cheers: :cheers: :cheers:
Σας ευχαριστώ όλους για το καλοσώρισμα!!!

Έχω τρέλα με τα ισπανικά αν και δεν τα μιλάω, απλά έχω μάθει να καταλαβαίνω τα βασικά μέσα από σειρές και τραγούδια!!!! Χαίρομαι που βρίσκω και άλλη οπαδό!!!!
 
roja είπε:
Σας ευχαριστώ όλους για το καλοσώρισμα!!!Έχω τρέλα με τα ισπανικά αν και δεν τα μιλάω, απλά έχω μάθει να καταλαβαίνω τα βασικά μέσα από σειρές και τραγούδια!!!! Χαίρομαι που βρίσκω και άλλη οπαδό!!!!

Kαι εγώ κάπως έτσι ξεκίνησα... Από τα Latin του Νταλάρα :heartcloud: , τη Navidad Nuestra, τους Gipsy Kings κπλ... Μετά, όταν άρχισα τα μαθήματα, έφαγα το μεγάλο μου κόλλημα...

Αν και τα έχω σταματήσει χρόνια τώρα δεν παύει να είναι ένας πολύ μεγάλος έρωτας... :flower:
 
Γεια σας και από μενα,καλώς σας βρήκα!!!

Γενικά είμαι κατα των forum,χωρις κάποιο συγκεκριμένο λόγο αλλα αυτό το site και forum είναι κατι ξεχωριστό... Η μαγεία του ρετρό,κυρίως των 80's. Είμαι επισκέπτης τους τελευταίους 2 μήνες και σήμερα αποφάσισα να γίνω και ενεργό μελος.

Ακόμα προσπαθώ να καταλάβω το ποσο μαγικά μπορεί να ήταν ολα (παιδικά,περιοδικά,σειρές) εκείνης της δεκαετίας με τοσο απλότητα σε σύγκριση με ολα τα τρισδιάστατα και γεμάτα εφε της σημερινής εποχής χωρις να εντυπωσιάζουν,χωρις καν να πλησιάζουν σε ομορφιά εκείνα τα ρετρό. Υποκειμενική άποψη βέβαια αλλα πιστεύω ολοι οι μεγαλύτεροι ή και πολύ μεγαλύτεροι θα συμφωνούν.
 
Πίσω
Μπλουζα