Καλωσόρισμα!

Καλησπέρα κι από μένα!

Πετύχαινα συχνά το φόρουμ όταν google-αρα διάφορα ξεχασμένα ονόματα, που έψαχνα να μάθω νέα τους σαν retromaniac κι εγώ. Ελπίζω να συνεισφέρω κι εγώ ό,τι μπορώ, κυρίως από μνήμης, μια και από υλικό δεν διαθέτω τίποτα το σπουδαίο. Αν και απ' ό,τι βλέπω υπάρχουν λαγωνικά εδώ που εγώ μπροστά τους νιώθω πολύ μικρός. :p
 
καλως ηρθες στη παρεα μας
 
γεια σας απο μενα!!!!!!!!!!!!!!δυσκολευομαι να μαθω πως λειτουργει το φορουμ αλλα που θα παει...θα βρω ακρη.

φωτο -αβαταρ πως βαζω;;;
 
Καλως σας βρηκα κι απο εγω. χαιρομαι που σας ανακαλυψα. Πως βαζω κι εγω φωτογραφια?
 
Kαπου ψηλα και πανω εχει το "Επιλογες φορουμ" το παταμε ,μετα παταμε στο "επεξεργασια προφιλ",μετα στην σελιδα που ανοιγει αριστερα στις επιλογες "Oι ρυθμισεις μου" υπαρχει το "Επεξεργασια Αvatar" απο εκει και περα στην σελιδα που ανοιγει πειραματιστειτε αφοβα!

Καλως ηρθατε.
 
Καλησπέρα και απο μένα.

Φοβερό sait για τους εραστές του παρελθόντος και οχι μόνο.
 
Γεια σας παιδιά. Έψαχνα για το Πάτερ ημών και σας βρήκα! Υπέροχες ενότητες και υπέροχο στήσιμο. Εύχομαι καλές συζητήσεις... Φιλιά πολλά!!!!
 
Καλώς όρισες στην παρέα μας και καλά ποστ :)
 
Καλώς όρισες στην παρέα μας.

Και ένα παγωτάκι για κέρασμα

ice-cream.jpg
 
Γεια σας και από μένα!! ;)

Προσκυνώ το φόρουμ σας!! :D
 
καλημερααααααααα. νεο μελος στην παρεα
 
γεια σε όλους

η στιγμή που όλοι περιμένατε έφτασε

ο μικρός αδερφός του pitsunami είναι εδώ

ελπίζω να με υποδεχθείτε θερμά στην κοινότητά σας
 
Καλώς όρισες :D

Ορίστε μια "ζεστή" τούρτα

images
 
γεια σας και απο μενα,με λενε Λευτερη ειμαι απο Πρεβεζα,σπουδαζω στο Μαθηματικο στα Γιαννενα και για ενα παραξενο,ανεξηγητο λογο γουσταρω καθε τι παρελθοντολογικο-παλιομοδιτικο με ιδιαιτερη λατρεια στις βεσπες και και στην 80's-60's μουσικη,αυτα για αρχη απο μενα

VIVA EL RETRO STYLE :cool:
 
Lefteris_Arxentinos είπε:
γεια σας και απο μενα,με λενε Λευτερη ειμαι απο Πρεβεζα,σπουδαζω στο Μαθηματικο στα Γιαννενα και για ενα παραξενο,ανεξηγητο λογο γουσταρω καθε τι παρελθοντολογικο-παλιομοδιτικο με ιδιαιτερη λατρεια στις βεσπες και και στην 80's-60's μουσικη,αυτα για αρχη απο μενα
VIVA EL RETRO STYLE :cool:
Μια και οι "επι της υποδοχης" ειναι σε μαλλον στο δρομο του γυρισμου ....

αν ηταν εδω θα ειχε κατι τετοιο

DSCN9536.jpg

ή

maths-genius-cake.jpg
 
Εύγε Nemo :D

Καλώς όρισες Λευτέρη.
 
ευχαριστώ πολύ Kambia για την τούρτα σου...ήταν γευστικότατη :p
 
Για χαρά στους "σινφορουμιτες",ονομάζομαι Nεκτάριος και είμαι από Aθηνα.
 
Πίσω
Μπλουζα