Καλωσόρισμα!

Είστε απίστευτοι! Χίλια ευχαριστώ για την τόσο θερμή υποδοχή και για τις ευχές σας. Παρά την ηλικία μου το μυαλό έχει κολλήσει στα εφηβικά χρόνια και στις τότε εμπειρίες! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ!!!
 
Ηλικία; Ποιά ηλικία; Ε;

/me goes to play with Playmobils.
 
Αγαπητέ pooky(1) έχεις απόλυτο δίκιο. Για μια στιγμή ξεχάστηκα. Παρακαλώ συγχωρήστε με... Εδώ δεν υπάρχουν ηλικίες. Σωστά;
 
Ακόμα νέοι είμαστε ariakblue έχουμε χρόνια μπροστά μας... :D Όταν ολοκληρώσεις την βόλτα σου

από τις ενότητες(Ωχ είναι πολλές)θα δείς πως δεν είμαστε απλός παιδια...αλλά μωρά!!!:rolleyes:
 
Εχω εντυπωσιαστεί !!!! Πραγματικά θυμάμαι τα παιδικά μου χρόνια και αναπολώ. ΕΥΓΕ !!!! :)
 
Καλό ταξίδι στο φόρουμ λοιπόν..Καλώς ήρθες!! :thumbup:
 
Welcome on board papakis!!!!

Enjoy your stay ;)
 
Welcome και καλή διαμονή. Επιτύχαμε στο σκοπό μας λοιπόν..... Καλό αυτό!!!!
 
Καλώς όρισες papakis3!!! Ως καινούρια κι εγώ θα ήθελα να σου πω ότι πιστεύω θα περάσεις τέλεια σ' αυτή την τόσο ωραία παρέα.
 
Την καλησπέρα μου, στα νέα μέλη ! :vbwave:
 
:vbwave:

Καλησπέρα παιδάκια και από μένα.Βρήκα το φόρουμ σας μέσα από αναζητήσεις.Ναι αναζητούσα διάφορα..:animrolleyes: δεκαετίας '80.

Δεν κρύβω την ηλικία μου όμως γιατί δεν φαινομαι όσο είμαι.:goit:

Χάρηκα πολύ που σας βρήκα.Χάρηκα πολύ που μου ξαναθυμίσατε τα ''παλιά''. :happyjump:

:clap:
 
Καλώς ήρθες tsr250 και καλή παραμονή εδώ.Για την ηλικία σου τι έχει βρε?Μια χαρά νέοι είμαστε ακόμα..Νέοι με αναμνήσεις όμως,που αποτελούν πλέον αναπόσπαστο κομμάτι της ζωή μας!!!! :)
 
Καλως ήρθες και από μένα. Αλήθεια το όνομα από που?

Και αν κρίνω από το avatar σε λίγο οι γυναίκες θα είναι περισσότερες από τους άντρες σε αυτό το forum!

Ευχάριστο βεβαίως
 
Welcome tsr!

Aπο την αρχη επιασες νυχτερινη βαρδια? :D

@shock +1
 
tsr Welcome Aboard...

BTW κάποιος θα ζητήσει πνευματικά δικαιώματα για το avatar :D :D:D
 
και καποιος αλλος για την ωρα που ξυπνας , αλλα τι να σου λεω τωρα :)
 
tr250 καλωσήλθες στη παρέα μας!
 
Καλώς ήρθες και απο εμένα tsr250. Ωραίο άβαταρ :D
 
Πίσω
Μπλουζα