Καλωσόρισμα!

Wellcome Gandalf72!Έχεις να ρίξεις πολύ διάβασμα εδώ μέσα! :)
 
Καλως σας βρήκα... με λένε Έλλη κ πρεπει να σας πω ότι βρήκα το φόρουμ σας ιδιαίτερα ενδιαφέρον!!!!!!!!!!!!!!
 
tweetyaniwelcomehe3.gif


Καλώς ήρθες ΠΑΝΔΩΡΑ, εύχομαι καλή διαμονή. :) :) :) :) :)
 
Gandalf72 και ΠΑΝΔΩΡΑ καλωσηλθατε. Το σίγουρο είναι ότι δε θα χάσετε.

***Ο Gandalf72 ίσως να χάσει σε χρήματα εάν αρχίσει να αγοράζει ότι ρετρο κομπιουτερ είχε στην κατοχή του πιτσιρικάς :D :D.
 
Κι αλλη γυναικα στο forum....;; :nervous: :nervous: :nervous:

:biglaugh: :D :biglaugh: :D :biglaugh: :D :biglaugh:

Kαλως ηρθες ΠΑΝΔΩΡΑ,μαζι με το κουτι σου....

ΜΗΝ το ανοιξεις εδω μεσα ομως..!!
 
Hello και από εμένα :) Γραμμένος εδώ αρκετό καιρό αλλά πιο πολύ παρατηρητής μέχρι σήμερα αλλά είναι να μην πάρω φόρα :D
 
Καλώς ήλθατε, όχι παρατηρητές, ποστάρετε μέχρι να λοιώσει το πληκτρολόγιό σας!!!!!!
 
Γεια σου Ελλη ;) εεε Πανδωρα ηθελα να πω καλως ηλθες.
 
Καλωσόρισες ΠΑΝΔΩΡΑ!!!Εύχομαι το κουτάκι σου να κρύβει μόνο ευχάριστες εκπλήξεις... ;)
 
Kαλως ηρθες Πανδωρα.Πολυ ωραιο "ονομα".Καλη διαμονη
 
@SHADOWSANCER EYXARISTW GIA TO SXOLIO.

,CANDY,BIBI,RYGAR,MANOS,POOKY

EYXARISTW GIA TO ZESTO KALWSORISMA!!!!!!!
 
πανδωρα καλώς ήλθες και καλά ποστ..
 
EmperorXIII είπε:
Hello και από εμένα :) Γραμμένος εδώ αρκετό καιρό αλλά πιο πολύ παρατηρητής μέχρι σήμερα αλλά είναι να μην πάρω φόρα :D
Kαλως ηρθες λοιπον EmperorXIII και δωστου να καταλαβει στο posting..!! :biglaugh:
 
na mai ki egwwww

Καλησπεριζω τους απανταχου λατρεις της δεκαετιας των 80s!παιδια ειμαι συγκινημενη, χαρουμενη και τρελαμενη ταυτοχρονα!σας βρηκα ψαχνοντας για ενα παλιο αγαπημενο καρτουνακι και μιλαμε οτι εχω κλεισει τουλαχιστον τετραωρο ψαχουλευοντας μεσα στα forum και ρουφωντας αναμνησεις και πληροφοριες!ειστε ολοι απαιχτοι!και κυριως αυτοι που ειχαν την ιδεα να φτιαχτει αυτος ο διαδυκτιακος χωρος!απειρα ευχαριστω για το ταξιδι στα χρονια της αθωοτητας και καλη συνεχεια!

φιλακιαααα
 
Καλωσήρθατε, Πανδώρα και Morgou!
 
Καλωσήρθες και να σε βλέπουμε συχνά!!!!!!
 
Πίσω
Μπλουζα