Κοπή Πίτας 2012 - Αθήνα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
-ΤΟ κοπή το πίτα ψάχνω.

-Ποια είναι η γνώμη σας για τον Amstrad??

-Εεε, μια χαρά !! (?!?!)

-Λυπούμαστε δεν χωράει άλλος στο τραπέζι, ευχαριστώ. Μπορείτε να πηγαίνετε κύριε.

-Μα ξερ-

-ΕΙΠΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ!!!!
 
Hagi είπε:
-ΤΟ κοπή το πίτα ψάχνω.-Ποια είναι η γνώμη σας για τον Amstrad??

-Εεε, μια χαρά !! (?!?!)

-Λυπούμαστε δεν χωράει άλλος στο τραπέζι, ευχαριστώ. Μπορείτε να πηγαίνετε κύριε.

-Μα ξερ-

-ΕΙΠΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ!!!!


:D χαχαχαχαχαχαχα!
 
μετά από πρόσκληση που μου έγινε αν και νέο μέλος δηλώνω και εγώ συμμετοχή (μετα του ετέρου ημίσεως πιθανόν και αν είναι δυνατόν)
 
Στη λίστα να εγγραφεί και ο honoured Ξάδερφος Βαγγέλης Νο2 ΑΚΑ Kyriazisv με τον οποίο μιλήσαμε στο τηλέφωνο πριν από λίγο.
 
pooky(1) είπε:
Στη λίστα να εγγραφεί και ο honoured Ξάδερφος Βαγγέλης Νο2 ΑΚΑ Kyriazisv με τον οποίο μιλήσαμε στο τηλέφωνο πριν από λίγο.
Kyriazisv :bow:
 
Χωρις Kyriazisv δεν νοειται συναντησις λεγω
 
Τυχεροι οσοι θα ειστε αυριο.... :( εγω δε θα καταφερω να ειμαι εκει...
 
Δυστυχώς γύρισα άρρωστος από μια εβδομάδα στα χιόνια και δεν θα καταφέρω να είμαι παρών. :(
 
Μαλλον θα ερθω και γω με την δικη μου ημισυ μεχρι να καταλαβει το λαθος που εκανε και να με παει σπιτι απο το αφτι...
 
pooky(1) είπε:
Εκτός από εμένα, βάλτε και τον SONIC που μίλησα πριν από λίγο στο τηλέφωνο.
Theoritikos, θα γίνουμε ρεζίλι πάλι στο μαγαζί..... !!!!!!!

theoritikos είπε:
Χα χα. Δεν με απασχολεί καθόλου! Θα είναι ο καλύτερος τρόπος για να διασκεδάσω την απόλυση μου από τον στρατό!!! :D
Χεχε δεν θα μείνει τίποτα ιερό στο μαγαζί ειδικά από την στιγμή που θα έρθει και ο Theoritikos,για κάποιο λόγο αυτό το παιδί

βγάζει την καφρίλα στον κόσμο!!! :diablotin:

Όπως και να έχει θα χαρώ πολύ που θα σας ξαναδώ όλους παιδιά και ελπίζω να χαρείτε και εσείς.
 
Θα προσπαθήσω να έρθω αν και μόλις γύρισα θα προσπαθήσω να έρθω
 
Πολυς κοσμος, σχεδον διπλασιος των δηλωσεων...αλλωστε τα ρεκορ ειναι για να καταρριπτονται

Χαρηκα διοτι ειδα "παλαια μελη" που ειχα καιρο να δω καθως και "νεα μελη" που δεν ειχα τη χαρα να συναντησω παλιοτερα.

Κατ αρχην να διαβεβαιωσω οτι ο Dοn Dokken ειναι ο Don Dokken! :)

Με χαρα ξαναειδα Ambudare, maxouli, alucard και λοιπους συναγωνιστες αλλα δυστυχως δεν προλαβα να πολυσυζητησω διοτι ετρεχα λιγο απο εδω και απο εκει.

Ο teras1965 εδωσε το παρον μετα της συζυγου.

Ο Rinus μοιρασε αρκετα κομματια απο το τελευταιου του CD.

Γνωρισα τον angel_grig που ανεστησε τον Gigatronics KAT που εχουμε δανειστει.

Εκδηλη η απουσια του Ρηγανη αλλα νομιζω οτι μαλλον θα ειχε να κανει με τη βροχη και την μεγαλη διαδρομη με τη μηχανη.

Γνωρισα για πρωτη φορα απο κοντα τη Ναταλι (ναι! δεν την ειχα ξαναδει!) και τη Μαριαννα που μας επισκεφτηκαν απο τη συμπρωτευουσα.

Η Κατερινα, η Ιωαννα και τα αλλα κοριτσια φροντισαν για το σερβιρισμα.

Οι πιτες ηταν τεραστιες (δεν ξερω πως τις κουβαλησαν τα κοριτσια), με σωστα λεκτικα αυτη τη φορα. Την εκοψε φυσικα η διαχειριστρια Ναταλι και ο τυχερος ελαβε το δωρο του φιλου Βαγγελη.

Ακολουθησε μασαμπουκα στην οποια δεν εδωσα το παρον. Λογικα ακομα μπεκροπινουν οι συνδετημονες.

Εγω ειμαι πλεον κατοχος ενος καρακαλτ βινυλιου Πυρετος της Μαριας Κωνστα απο το μακρινο 1981 χορηγια της Κατερινας (αν και ξεχασα να της φερω μια Sindy που ειχα βρει σε βιβλιοπωλειο).

Να ειμαστε καλα, να κοψουμε τη πιτα και του χρονου και να διοργανωνουμε πιο συχνα τετοιες συναντησεις.
 
Αν και δεν έδωσα το παρών στο φαγητό, μπορώ να πω ότι πέρασα περίφημα βλέποντας πολλούς που είχα να τους δω καιρό, άλλους που πάμε κάθε βδομάδα για καφέ και άλλους που τους γνώρισα για πρώτη φορά!

Μορφές οι Μαριάννα και Νάταλι, και ανανεώνω το ραντεβού μας την επόμενη εβδομάδα στη Θεσσαλονίκη!

Χάρηκα που είδα το Πάνο και είπαμε πολλά και sorry από όσους απλά τους χαιρέτησα, αλλά με 50+ άτομα και πάλι καλά!

Ακολούθησε συνέχεια με βότκες και ρακόμελα για καμιά δεκαριά που μείναμε εκεί, αλλά εγώ έφυγα a-la-wally (πρώτος δηλαδή! ) διότι απλά είχα ξεπεράσει όλα τα όρια μια και μέχρι χτες ήμουν με άσχημο κρύωμα και πυρετό!

Εύχομαι και του χρόνου όλοι καλά και πάλι μαζί.

Ο "Σταύλος" είναι εξαιρετικό μαγαζί και με πολύ καλή μουσική!!!!!!!!!!!!
 
περασα πολυ ωραια πρωτη φορα σε συναντηση χαιρομαι που γνωρισα καποια ατομα δυστυχως δεν μπορεσα να μιλησω με ολους γινοταν ενας χαμος μεσα να ευχαριστησω τον rinus για το πολυ καλο cd και τους διοργανωτες για την πολυ ωραια βραδυα αν και στο φαγητο δεν μπορεσα να καθησω καθως ειχα ταξιδι για να γυρισω και ελπιζω να τα ξαναπουμε σε καποια συναντηση
 
Πέρασα για άλλη μια φορά πολύ όμορφα και χάρηκα που ξαναείδα αγαπημένα μελή άλλα και νέα

και που επιτελούς γνώρισα την d@redevil και την Kambia που ήταν γλυκύτατες και τον Θρυλικό Don Dokken!!

Επίσης κάποια στιγμή που έβλεπα τα κορίτσια απο την όμορφη Θεσσαλονίκη ένιωσα ενα κενό.... και ότι κάτι έλειπε...

μιας και έχω συνηθίσει να τους βλέπω μαζί ένιωσα την απουσία του αγαπητού Αλκή Tsalk.... :( ήθελα να είναι εκεί!

Ο Αντώνης μπορώ να πω ότι σαν πιστολέρο αποτύπωσε καθε στιγμή απο την συνάντηση με την super φωτογραφική του μηχανή!

Άκουγες τα φλαπ-φλαπ απο το φλας σαν τις σφαίρες!!!

(αυτό σημαίνει οτι έχουμε μπόλικο υλικό να δούμε σε φωτογραφίες καθώς και άλλοι έβγαλαν πολλές φωτογραφίες)

Τιμή και δόξα στον Ηρακλή που και φέτος παραβρέθηκε σαν επίτιμος τελετάρχης- μπροστάρη -άρχων-old time classic big boss.

Ο Wally ήταν εμφανής η χαρά του που φέτος ήμασταν τόσα πολλά παιδιά (45+)

(Ίσως να ήταν και η μεγαλύτερη στα χρονικά του φόρουμ μεχρι τώρα κατα την γνώμη μου)

Το μαγαζί ηταν πολύ ωραίο με ωραία μουσική σε private δικό μας άνετο χώρο που μπορούσες να μιλήσεις σε όλα τα παιδιά

και τα πηγαδάκια που είχαν γίνει ακούγοντας συζητήσεις για οτιδήποτε ρετρό.

Συγχαρητήρια στον Σταύρο που κέρδισε τον Amstrad CPC-6128 (και ας μην ήρθε μαζί με τον Νοτη Σφακιανάκη) :D

Όλα ήταν ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ!! Φέτος έγινε πραγματικά ΧΑΜΟΣ!! ΤΟ Φόρουμ έκανε ΠΑΤΑΓΟ!!

Μπράβο σε όλους και πάλι γιατί σας άξιζε να είναι όλα τόσο ωραία!

Ευχαριστούμε παιδιά για όλα!

Και του χρόνου με υγειά σε όλους!

*Κατεριναααα τελικά δεν πήρες ΣΑΚΗ!!! ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπράβο παιδιά!! :)

Άντε, και του χρόνου με το καλό, να είμαστε καλά!!

Περιμένουμε να δούμε φωτογραφίες...! :)
 
Όντως περάσαμε πολύ καλά. Χάρηκα που γνώρισα κάποιους που δεν είχα ξαναδει (d@redevil, Kambia, Don Dokken και άλλους), είδα άτομα τα οποία ήξερα και τα ξαναείπαμε, μακάρι να μιλούσα και με περισσότερους αλλά ο κόσμος ήταν πάνω από 40 άτομα οπότε τα είπα περισσότερο με τους συνηθής υπόπτους - Maddog, Ambu, Pooky, Mike, Theoritikos, και σε βολτάρισμα στο χώρο (που ήταν μεγάλος και κατάλληλος για το event) τα είπα από λίγο με το Circleag, Wally, Paspartoo, Sonic, Shock και διάφορους άλλους - sorry αν ξεχνάω κάποιους μιας και είμασταν μπόλικοι και δεν συγκρατώ κάποια ονόματα.

Συγχαρητήρια και από εμένα για τον τυχερό Σταύρο που κέρδισε το φλουρί και τον Amstrad CPC-6128 (Καλορίζικος) :)

Καλή χρονιά και περιμένουμε φωτογραφίες... :)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα