Κοπή Πίτας 2012 - Αθήνα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
krem13 είπε:
μάλλον θα έρθω και εγώ αν δεν προκύψει κάτι (που τις 2-3 φορές που έχω πει ότι θα έρθω κάτι προέκυψε :( :wait2: )
και σε μενα αυτο εγινε μενουμε και διπλα ελπιζω αυτη η φορα να ειναι η τυχερη μας
 
Μην λέτε τίποτα, όλα θα πάνε καλά και θα γνωριστούμε επιτελούς και θα περάσετε πολύ όμορφα! :)
 
Παιδιά,

Να ευχηθώ κι εγώ Καλή διασκέδαση στα μέλη που θα παρευρεθείτε στην κοπή της Βασιλόπιτας και Καλή Χρονιά στο forum μας!

Να περάσετε καλά οι Αθηναίοι (και μή!) :) το Σάββατο το απόγευμα και κρατήστε κανένα κομμάτι και για εμάς τους ξενιτεμένους!! ;)
 
θανος είπε:
και σε μενα αυτο εγινε μενουμε και διπλα ελπιζω αυτη η φορα να ειναι η τυχερη μας
ναι; σε ποιο δήμο;

circleag είπε:
Μην λέτε τίποτα, όλα θα πάνε καλά και θα γνωριστούμε επιτελούς και θα περάσετε πολύ όμορφα! :)
μακάρι,εγώ πάντως μέχρι εκείνη τη στιγμή σταματάω να το σκέφτομαι γιατί θα το γρουσουζέψω πάλι :D

όπως πολύ σωστά ρώτησε η D@redevil,θα χωρέσουμε εκεί μέσα :biglaugh: ;;
 
bernard.c είπε:
Παιδιά,
Να ευχηθώ κι εγώ Καλή διασκέδαση στα μέλη που θα παρευρεθείτε στην κοπή της Βασιλόπιτας και Καλή Χρονιά στο forum μας!

Να περάσετε καλά οι Αθηναίοι (και μή!) :) το Σάββατο το απόγευμα και κρατήστε κανένα κομμάτι και για εμάς τους ξενιτεμένους!! ;)


@bernard.c

Ευχαριστούμε για της ευχές σου και εύχομαι να είσαι καλά και ότι ποθείς με μπόλικη υγειά πάνω απο όλα!

Επειδή έχω ζήσει και εγώ αρκετά χρονιά την ξενιτιά μικρός ξέρω οτι είναι βγαλμένο μεσα απο την ψυχή σου αυτό που γράφεις λόγω νοσταλγίας και

πολλών φορτισμένων άλλα αληθινών συναισθημάτων.

Εύχομαι όμως κάποια φορά στο πολύ σύντομο μέλλον να μπορέσεις να παρευρεθείς σε κάποια απο τις επόμενες συναντήσεις μας και

τις ευχές που μεταβιβάζεις να γίνουν σφίγγοντας σου το χέρι face to face που λένε και οι Εγγλέζοι. :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
circleag είπε:
@bernard.c
Ευχαριστούμε για της ευχές σου και εύχομαι να είσαι καλά και ότι ποθείς με μπόλικη υγειά πάνω απο όλα!

Επειδή έχω ζήσει και εγώ αρκετά χρονιά την ξενιτιά μικρός ξέρω οτι είναι βγαλμένο μεσα απο την ψυχή σου αυτό που γράφεις λόγω νοσταλγίας και

πολλών φορτισμένων άλλα αληθινών συναισθημάτων.

Εύχομαι όμως κάποια φορά στο πολύ σύντομο μέλλον να μπορέσεις να παρευρεθείς σε κάποια απο τις επόμενες συναντήσεις μας και

τις ευχές που μεταβιβάζεις να γίνουν σφίγγοντας σου το χέρι face to face που λένε και οι Εγγλέζοι. :)
Σε ευχαριστώ για τα ευγενικά σου λόγια καλέ μου φίλε circleag και σε ευχαριστώ πολύ (και εκ μέρους όλων) για την πραγματικά πολύ όμορφη και συγκινητική σου χειρονομία, όσον αφορά τα δώρα των τυχερών εκείνης της βραδιάς! :)

Είμαι βέβαιος ότι θα περάσετε τέλεια! (και αν δεν κάνω λάθος, πάμε για ρεκόρ συμμετοχών φέτος; ) :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Λοιπόν, είμαι το μοναδικό νούμερο στο φορουμ το οποίο στη λίστα της κοπής δεν έχει νούμερο :D :D:D:p:D

Πάμε σε αλλο θέμα τώρα. Το Ε.Σ δίπλα στο νικ μου (στη λίστα της caprice) μαλλον θα σημαίνει Ελληνικός Στρατός, το Σ.Σ. δίπλα στου shock σίγουρα σημαίνει SS:D, και αν υποθέσουμε ότι υπάρχει και κρυμμένο μήνυμα, πιθανόν θα λέει ότι ο Ελληνικός Στρατός υπερέχει των SS αφού ο Ελληνικός στρατός διαθέτει ενα IIci που δεν το διαθέτει ο SS. Ωραία ως εδώ. ΝΤΩΝ συμφωνείς;; Συμφωνώ να λες....Αυτό το Τ.Ε. τί στο καλό σημαίνει;;

Αφτα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Rygar είπε:
Λοιπόν, είμαι το μοναδικό νούμερο στο φορουμ το οποίο στη λίστα της κοπής δεν έχει νούμερο :D :D:D:p:D

Νικολά, εσύ είσαι Επίσημος τελετάρχης, είσαι V.I.Τ. !

VERY IMPORTANT TELETARXIS:D
 
Rygar είπε:
Πάμε σε αλλο θέμα τώρα. Το Ε.Σ δίπλα στο νικ μου (στη λίστα της caprice) μαλλον θα σημαίνει Ελληνικός Στρατός, το Σ.Σ. δίπλα στου shock σίγουρα σημαίνει SS:D, και αν υποθέσουμε ότι υπάρχει και κρυμμένο μήνυμα, πιθανόν θα λέει ότι ο Ελληνικός Στρατός υπερέχει των SS αφού ο Ελληνικός στρατός διαθέτει ενα IIci που δεν το διαθέτει ο SS. Ωραία ως εδώ. ΝΤΩΝ συμφωνείς;; Συμφωνώ να λες....Αυτό το Τ.Ε. τί στο καλό σημαίνει;;

Αφτα.
ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ!!!
 
Rygar είπε:
Λοιπόν, είμαι το μοναδικό νούμερο στο φορουμ το οποίο στη λίστα της κοπής δεν έχει νούμερο :D :D:D:p:D
Πάμε σε αλλο θέμα τώρα. Το Ε.Σ δίπλα στο νικ μου (στη λίστα της caprice) μαλλον θα σημαίνει Ελληνικός Στρατός, το Σ.Σ. δίπλα στου shock σίγουρα σημαίνει SS:D, και αν υποθέσουμε ότι υπάρχει και κρυμμένο μήνυμα, πιθανόν θα λέει ότι ο Ελληνικός Στρατός υπερέχει των SS αφού ο Ελληνικός στρατός διαθέτει ενα IIci που δεν το διαθέτει ο SS. Ωραία ως εδώ. ΝΤΩΝ συμφωνείς;; Συμφωνώ να λες....Αυτό το Τ.Ε. τί στο καλό σημαίνει;;
Τ.Ε.θωρακισμένα; :p :D
 
Ας θυμηθούμε λίγο τα παλια. :D :D:D

Το κοπή τη πίτα το Μαρούσι :p

7RGW6oSd_po[/MEDIA]]http://www.youtube.com/watch?v=7RGW6oSd_po
 
Θα τον καλεσουμε να κανει εστω μια τιμητικη αποφωνηση με πληρη ηχητικο εξοπλισμο και ιΜΑΧ καμερικα.

Να σημειωσω btw οτι ο λαος απαιτει απο τον Δον Δοκκενιδη να μας τιμησει δια της παρουσιας του...
 
Rygar είπε:
Ας θυμηθούμε λίγο τα παλια. :D :D:D
Το κοπή τη πίτα το Μαρούσι :p
Να σταθώ λίγο εδώ παρακαλώ! Νομίζω ότι αυτό το σλόγκαν το είχα μάθει, προτού καν εγγραφώ στο φόρουμ, από την Κάμπια! :p

Το κοπή τη πίτα είναι πλέον must ατάκα!
 
Wally είπε:
Να σημειωσω btw οτι ο λαος απαιτει απο τον Δον Δοκκενιδη να μας τιμησει δια της παρουσιας του...
ΝΑΙ!!! Θελω Dokken ΤΩΡΑ!!!!!! Νταξ οχι τώρα, αβριο το βραβι όμως να είναι στο Κοπή!!!!
 
Εεεε, μια ερώτηση....

Σε τι όνομα είναι οι κρατήσεις των τραπεζιών???

Ρωτάω διότι δεδομένου δεν ξέρω τα πρόσωπά σας μην κάτσω σε άλλουνου το τραπέζι χαχαχαχ!!!!

(Αν είναι καμιά ψηλή, δίμετρη σας χαρίζω και τον Amstrad πάντως!!!)
 
Από τη φασαρία (πάνω απο 40 μαζευτήκαμε) και τα "Ρε συ ο Αmstrad είναι ο καλύτερος σου λέω!" :p δεν υπάρχει περίπτωση να μη μας βρεις :D

Πέρα από την πλάκα φτάνεις εκεί και λες είμαι για ΤΟ κοπή τη πίτα του Retromaniax ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα