Κοπή της πίτας 2009 - After Math

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κωνσταντίνε, το καταλαβαίνω απόλυτα. Τα σπάνια αυτά είδη χλωροπανίδας προέρχονται από εξίσου σπάνια ανθρώπινα είδη ;) :D .

Πάντως ο μαγαζάτορας έμοιαζε πολύ του Ασλάνη σε λίγο πιο αντρικό :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
manos426f είπε:
Με τρομάζεις.....!!! :animeek:Δε πήγα εκεί,δε ξέρω ! :wait2:

Καλά,αφού ήξερες....γιατί δε μίλησες ;;; :bash:
γιατί έχει ΥΠΕΡΟΧΑ γλιδομεζέδια!!! το ρισκάρεις αν θα καλοξημερωθείς, αλλά... τα φτιάχνει νοστιμότατα!! την άλλη φορά να πας και στον καμπινέ!! καρά ρετρο κατάσταση!! πλάκα πλάκα παιδιά, ξέρει τί κάνει!! η γλίτσα απ τα ξύγκια στα χέρια, βγαινει μόνο με σκόνη πλυσίματος!!! :D
 
βρε σεις.. με τρομαζετε... μηπως εκανα λαθος και πηγα στην τουαλεττα αλλου μαγαζιου? (μπα.. δεν νομιζω.. τοσο πια!) :precry:

και οσο για το φαι, καλο..ηταν (οι πατατες μου αρεσαν πολυ)
 
Ναι, κι εμένα μ'άρεσε το νερό :D .
 
Anyway,θα πρότεινα να μην επεκταθούμε περαιτέρω στο θέμα και να μείνουμε στα (πολλά) καλά της συναντήσεώς μας... ;)
 
Rygar είπε:
...
ΧΑ! Εγώ φώναζα, τράβηξα και τη Δομνικη από το μαλλί (που λέει ο λόγος), αλλά "φωνή βοώντος εν τη ερήμω". Κανένας δεν αναλάμβανε, πλην της Ηρούς. Εδώ, ο ΑΕΟΝ, ολόκληρο ντερέκι 2.5 μέτρα ύψος, και δεν ήθελε να την κόψει. Αλλά τι να κάνω! Δε μου πήγαινε να την έχω παραγγείλει, να σβήσω εγώ το κεράκι, να κόψω εγώ την τούρτα, να σας μοιράζω τα κομμάτια και να με τραβάω και βίντεο! Εγωιστικό δε θα ήταν;


.... και να κρατάς για τον εαυτό σου το κομμάτι με το φλουρί... :D

Να μην ξεχνιόμαστε :sure:
 
Juanita είπε:
.... και να κρατάς για τον εαυτό σου το κομμάτι με το φλουρί... :D
Αλλο αυτό! :D Αυτό εντάσσεται στα πλαίσια της καθημερινής τύχης, δηλαδή θα μπορούσε να τύχει σε οποιονδήποτε, απλά έτυχε σε μένα.

BTW, φέτος θα είναι η χρονιά των Νίκων (οχι των λύκων), καθώς Dim και Rygar είμεθα συνονόματοι :cool:
 
maxouli είπε:
Συγγνώμη, είπανε του Rygar να τραβήξει την κοπή της πίτας και αυτός τράβηξε "την κοπή της πίτας". Και τίποτα άλλο :bow:
Να και η αποδειξη!!! :D :D:D (αλλη μια δηλ καθως υπαρχει και το βιντεο)

picture.php
 
εγώ έχω τραβήξει και λίγο κόσμο γύρο γύρο αλλά είναι σκοτεινά πολύ .. κρίμα .. αλλά σιγά, του χρόνου θα βγάλουμε άλλα..
 
Σε αυτη τη φωτο (αν και δεν ειναι αρκετα καλη) φαινεται καθαρα οτι τα...''ματια'' της μηχανης ειναι στραμμενα στην πιτα παρολο που ο Rygar συνομιλει με τα παιδια απεναντι!!! :D

picture.php


και στη δευτερη προσπαθει να σιγουρευτει οτι ΟΛΟΙ τραβανε την πιτα!!!(ο Αmigos ισως του ξεφυγε για λιγο!!!) :D

picture.php


και τελος στην τριτη φωτο μπορει να φαινομαι εγω σε πρωτο πλανο αλλα δεξια μου και πανω στο τραπεζι διακρινεται το κομματι που ειχε ΚΡΥΨΕΙ :D το δευτερο φλουρι!!! :D :D:D

picture.php
 
Xα,χα,ρε dim,παπαράτσι είσαι ρε φίλε ;!;!; :rofl: :rofl:
 
Τριανταφυλλόπουλος χαχαχαχα

ανεβάζω το δικό μου βίντεο..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ελπίζω να αντέξετε τα σχόλια μου αχαχαχαχαχ

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=M8O2YANsh_I]YouTube - ΟΞΉΟΞ± retromaniax
 
Rygar είπε:
ΧΑ! Εγώ φώναζα, τράβηξα και τη Δομνικη από το μαλλί (που λέει ο λόγος), αλλά "φωνή βοώντος εν τη ερήμω". Κανένας δεν αναλάμβανε, πλην της Ηρούς.
Ε, oλα κ'ολα. Τεσσερις γυναικες μας ειχατε, μας βαλατε να κανουμε και την λαντρα! Κανονικα, ουτε η Μαλβινα επρεπε να κοψει την πιτα... :D Το σχολιο μου για την βασιλοπιτα ειναι οτι εδω στην πρωτευουσα κοβετε αλλου ειδους πιτα. Αυτη που κοβουμε εμεις στον βορρα ειναι σαν τσουρεκι (βλ. φωτογραφιες της κοπης την βορειας πιτας).

Rygar είπε:
Του χρόνου επιβάλλεται να δώσετε βροντερό παρών εσείς οι Σαλονικιοί.
Μα κοτζαμ Dom δεν με ειδες? Εκπροσωπουσα και τους λοιπους Θεσσαλονικιους. Τι να κανουν οι ανθρωποι? 513km ειναι αυτα :shake:

Λορένα είπε:
Λοιπόν.. σας εφερα.. αλλά τα ξεχασα στο σπιτι :precry:

Και οχι φετα, αλλά γλυκα, απο το καλυτερο ζαχαροπλαστειο των Τρικαλων (μηλοπιτα και σιροπιαστα) 2 κουτια ηταν.
Αστα Λορενα....κ'εγω ξεχασα να σου φερω το κομικ που μου εδωσαν οι λοιποι Θεσσαλονικεις....εμ, μου τηλεφωνησε ο Rygar την τελευταια στιγμη να φερω πιατακια και με αποσυντονισε :eek:

mano, τοσο αθλιο θεωρειται αυτο το φαγαδικο? Γιατι γινεται τοσος χαμος τοτε??? Αχ, δεν το ηξερα, και εχω ξαναφαει εκει...μαλλον εχω πολυ γερο στομαχι, γιατι καμια φορα δεν επαθα τιποτα.
 
Να αναφέρω κι εγώ με τη σειρά μου πως περάσαμε τέλεια...

Εγώ με τον alter ego Μαχόθλη συνεχίσαμε στην ντισκοτέκ boom-boom για να ολοκληρώσουμε τη retro βραδιά μας κατά τις 5 το πρωί τελικά!

(ρε Χρήστο αρρώστησα ρε, Κυριακή και Δευτέρα ήμουν τέζα στο κρεβάτι μου... Δεν είναι αυτά για την ηλικία μας :D )
 
@ Dom παρά τις κακίες περί του φαγητού, το μαγαζί αυτό όπως και το απέναντί του (που το έχουμε τιμήσει και εμείς με την παρουσία μας :sure: ) φημίζονται για το σουβλάκι τους. Και αφού κανείς δεν έπαθε το παραμικρό μη σκιάζεσαι... :D

@ Βαγγέλη αυτά παθαίνει όποιος ξεκόβει από το κοπάδι :sure: (κάτι ξέραμε και εμείς που δεν ήρθαμε... :cool: )

Όσα δε φτάνει η αλεπού... :D


 
Retromaniax024.jpg


:nervous: :nervous: :nervous:

Μανο426φ(ου) ελπίζω μετά την φωτο αυτή, να μην έστειλες τον φωτογραφο στο νοσοκομειο......

:nervous:

(ευτυχως που δεν ηρθα....... :eek: )
 
Rygar είπε:
Του χρόνου θα είμαστε (να'μαστε καλά πρώτα ο Θεός) πιο οργανωμένοι, θα έχουμε και ελικόπτερο.
Τάδε έφη Ρήγας πέρσι... Ρήγα;;; Πότε να περιμένω το ελικόπτερο;;; :D :D:D

Κανόνισε να κερδίσω το φλουρί, έτσι;; Μην κατεβαίνω άδικα!! :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα