Κοπή της πίτας 2009 - After Math

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Αμάν, με φάγατε. Προσπαθούα από χθες και όλο κολλάγαν στο 100%... Πάμε πάλι:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=2jGDBRuRN9s]YouTube - Retromaniax.gr ΞΞΏΟΞ? Ξ Ξ―ΟΟΞ±Ο / 3Ξ± γΡνέθλια 090109 1/2

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=WMU8yJZXzGQ]YouTube - Retromaniax.gr ΞΞΏΟΞ? Ξ Ξ―ΟΟΞ±Ο / 3Ξ± γΡνέθλια 090109 2/2
 
Λοιπόν κύριοι, προτείνω του χρόνου (καλά να μαστε) να πάρουμε επαγγελματία (προς θεού, δεν λέω πως φταίει ο Νίκος, τί να κάνει κι αυτος ανάμεσα σε λήψη βίντεο και σε ανασκαφή του φλουριού) :)
 
Με αποκαλείς άσχετο δηλαδή;

Βασικά ο Θέμης πρέπει να αλλάξει μηχανή :tease:

Μα καλά ήμουν ο μοναδικός που τράβαγα βίντεο;; :( :(
 
Rygar είπε:
Με αποκαλείς άσχετο δηλαδή;
Βασικά ο Θέμης πρέπει να αλλάξει μηχανή :tease:
όχι μάτια μου, μόνο καλοπροαίρετο!!! τ άλλα ήταν θέμα τέχνης :D
 
Rygar είπε:
Με αποκαλείς άσχετο δηλαδή;
Βασικά ο Θέμης πρέπει να αλλάξει μηχανή :tease:
Βρε ουστ! Εγώ φταίω που δεν υπήρχε φως;;;
 
Και πέρσι έβγαλε βίντεο με το δικό μου κινητό και με έβριζε για το χάλια κινητό μου.

Φέτος είπανε του γέρου να ..

Συγγνώμη, είπανε του Rygar να τραβήξει την κοπή της πίτας και αυτός τράβηξε "την κοπή της πίτας". Και τίποτα άλλο :bow:
 
Τι να πω ρε παιδιά... Ακόμα γελάω με κάτι σκηνικά που παίχτηκαν :rofl:
 
Rygar, εσυ την έκανες την λήψη..?

πρέπει να σού άρεσε πολυ η πιτα (εμ.. αφου την διαλεξες κιόλας..) :D :D

Ωραιο βιντεακι βρε.. :bow:

Υ.Γ. Του χρόνου πείτε και σε μια κοπέλα να βοηθησει.... Τόσες μας έχετε εκει... εκμεταλευτειτε το, σε καλο θα σας βγει..

παντως, πραγματικα.. ηταν ολα τελεια.. αντε και του χρονου! (μακαρι να ειμαι και εγω)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
maxouli είπε:
....Φέτος είπανε του γέρου να ..Συγγνώμη, είπανε του Rygar να τραβήξει την κοπή της πίτας και αυτός τράβηξε "την κοπή της πίτας". Και τίποτα άλλο :bow:

Χαχαχαχαχαχαχα........

Να είστε καλά παιδιά και του χρόνου πάλι όλοι μαζί και περισσότεροι! :D
 
Λορένα είπε:
Υ.Γ. Του χρόνου πείτε και σε μια κοπέλα να βοηθησει.... Τόσες μας έχετε εκει... εκμεταλευτειτε το, σε καλο θα σας βγει..
Συμφωνώ απολύτως. Του χρόνου λοιπόν θα φτιάξετε εσείς την πίτα με τα χεράκια σας! Τέρμα πια τα ετοιματζίδικα.
 
Λορένα είπε:
Rygar, εσυ την έκανες την λήψη..?
πρέπει να σού άρεσε πολυ η πιτα (εμ.. αφου την διαλεξες κιόλας..) :D :D

Ωραιο βιντεακι βρε.. :bow:
Ασε τα νάζια γι'άλλον. Δε με πείθεις... :D

Το βιντεο είναι καρα-χάλια και φταίει που δεν υπήρχε καλός φωτισμός.

Λορένα είπε:
Υ.Γ. Του χρόνου πείτε και σε μια κοπέλα να βοηθησει.... Τόσες μας έχετε εκει... εκμεταλευτειτε το, σε καλο θα σας βγει..
ΧΑ! Εγώ φώναζα, τράβηξα και τη Δομνικη από το μαλλί (που λέει ο λόγος), αλλά "φωνή βοώντος εν τη ερήμω". Κανένας δεν αναλάμβανε, πλην της Ηρούς. Εδώ, ο ΑΕΟΝ, ολόκληρο ντερέκι 2.5 μέτρα ύψος, και δεν ήθελε να την κόψει. Αλλά τι να κάνω! Δε μου πήγαινε να την έχω παραγγείλει, να σβήσω εγώ το κεράκι, να κόψω εγώ την τούρτα, να σας μοιράζω τα κομμάτια και να με τραβάω και βίντεο! Εγωιστικό δε θα ήταν;

Omenforever είπε:
Τι να πω ρε παιδιά... Ακόμα γελάω με κάτι σκηνικά που παίχτηκαν :rofl:
;) ;)

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλά μου παιδάκια ομολογώ πως τα κομμάτια της πίτας,μα τα μέτρησα ένα ένα :D ,κόπηκαν ορθώς!(Σε πειράζω καλέ μου Rygar,μην αρχίσεις τίποτε τηγανιές... :xm: )...Χάρηκα τις φωνούλες που ακούγονταν στο βάθος,καταλάβαινες το κλίμα ενθουσιασμού που υπήρχε!

Λοιπόν αφού υπάρχουν και οι φωτογραφίες (...ειδικά εκείνες των παρασκηνίων που μας διαφωτίζουν και για τις κρυφές σκέψεις των παρεβρισκομένων :D ),θα σας ευχηθώ να είστε καλά και του χρόνου να ξαναβρεθείτε με το ίδιο κέφι και με ακόμη περισσότερα μέλη(ποιός ξέρει μπορεί να με δείτε και μένα πουθενά...ας μην ξεχνάμε πως είμαι και απο τα μέρη σας). :cheers:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Του χρόνου επιβάλλεται να δώσετε βροντερό παρών εσείς οι Σαλονικιοί. Εδώ ήρθε ο Omenforever και η Λορένα. (και δε μας έφερε και φέτα το παλιοκόριτσο :D )
 
Τωρα... τι μου κανεις... γμτ.

Λοιπόν.. σας εφερα.. αλλά τα ξεχασα στο σπιτι :precry:

Και οχι φετα, αλλά γλυκα, απο το καλυτερο ζαχαροπλαστειο των Τρικαλων (μηλοπιτα και σιροπιαστα) 2 κουτια ηταν.

Αλλά.. (οπως ξαναπα), κοιταχτηκα λιγο παραπανω στον καθρεφτη (εμ.. με εφαγε η αγωνια, πως θα σας φανω), και εφυγα, και τα ξεχασα... :D (σορι)

Παντως.. τα τιμησα δεοντως στον γυρισμο, αφου εκει που πηγαμε για φαγητο δεν μας εδωσαν γλυκο στο τελος (στα Τρικαλα, κανονας απαραβατος οπου και αν πας, και.. δωρεαν), και ενω ετρωγα την μηλοπιτα, εγραφα και τις εντυπωσεις μου στο ρετρο.(ζηλεψατε ε... :D )
 
Λορένα είπε:
αφου εκει που πηγαμε για φαγητο δεν μας εδωσαν γλυκο στο τελος (στα Τρικαλα, κανονας απαραβατος οπου και αν πας, και.. δωρεαν),
Βρε το μαγαζί δεν έχει λεφτά! Μην τον κοιτάς το μαγαζάτορα που ήταν φωτογραφημένος με το κάθε ραμολιμέντο που μας κυβερνάει. Δεν έχει μία, φάνηκε και από το ύφος του την ώρα της παραγγελίας.

Τον εμάθαμε κι αυτόν και απλά δεν ξαναπατάμε! :mad:
 
Πάντως εγώ όταν είπα σε φίλους/ες την επόμενη μέρα,πού πήγαμε για φαγητό,όλοι μου είπαν το ίδιο πράγμα:"Καλά,μ%^$^%$ είσαι κι έφαγες εκεί ;" :eek: :eek:

Anyway,βλέπω ότι όλοι όσοι πήγαμε,είμαστε σώοι κι αβλαβείς,οπότε πάλι καλά... :D

Αλλά....no more dangerous games ! ;)
 
Ξαναρωτάω

οι τουαλλέτες ήταν το ίδιο άθλιες?? tide στο κυπελάκι του total ή επιτέλους έβαλε κρεμοσάπουνο??? :D
 
Με τρομάζεις.....!!! :animeek:

Δε πήγα εκεί,δε ξέρω ! :wait2:

Καλά,αφού ήξερες....γιατί δε μίλησες ;;; :bash:
 
εγω που πηγα λοιπον... καλες τις ειδα.

και σαπουνι (υγρο) και χαρτι παντου, και μια κοπελα να καθαριζει τα πατωματα εκεινη την ωρα..

βεβαια.. και τελεια δεν ηταν, απλά υποφερτες..
 
Οι τουαλέτες του έχουν χαρακτηριστεί "μνημείο φυσικής κληρονομιάς"

από την Greenpeace, καθώς φιλοξενούν σπάνια είδη χλωρίδας και πανίδας.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα