Κουίζ : Αναγνωρίστε τους επώνυμους από παιδικές φωτογραφίες!

Κάτι τα μάτια , μετά ο τόπος (Μυτιλήνη). Το επιβεβαίωσα με σχετική αναζήτηση γι' αυτό και παρέθεσα και το πραγματικό του όνομα.
 
Απίστευτος , πως τον βρήκες , μπράβο!!!

2.jpg
το τελευταίο πρόσωπο είναι μια σούπερ σταρ του τραγουδιού , τίποτα παραπάνω δε λέω...

img20220121_13325598 - Αντιγραφή.jpg
 
καμιά βοήθεια; επάγγελμα έστω
 
Σαν της Παπαρίζου είναι πάντως το βλέμμα της. Αλλά θεωρείται η Παπαρίζου ρετρό; το 2001 τη γνωρίσαμε
 
Δεν θέλω να σε πληγώσω αλλά το 2001 είναι πλέον πάνω από εικοσαετία. Δεν είναι χθες προχθές όπως μας φαίνεται. Εξάλλου και το παιδάκι σαν στυλ είναι ρετρό. Από ότι είδα η Παπαρίζου είναι γεννημένη τον Ιανουάριο του 1982 οπότε αν εκεί είναι ας πούμε καλοκαίρι του 90 είναι οκτωμισι χρονών κοριτσάκι.
 
Μπας και είναι καμιά Μαντώ? Δεν ξέρω πώς, έτσι τυχαία, ήρθε στο μυαλό μου :diablotin:
Λυπάμαι..χάσατε δεν είναι η Μαντώ , όμως ειναι και αυτή τραγουδίστρια.

Σαν της Παπαρίζου είναι πάντως το βλέμμα της. Αλλά θεωρείται η Παπαρίζου ρετρό; το 2001 τη γνωρίσαμε
Συγχαρητήρια το βρήκες είναι η Έλενα Παπαρίζου σε ηλικία 5 ετών το 1987.
 
Πω πω το καλοκαίρι του 87 που πανηγύριζα την κατάκτηση του Ευρωμπάσκετ και ήμουν κοτζάμ γυναίκα η Παπαρίζου ήταν ένα πεντάχρονο κοριτσάκι; Είχε δίκιο η bajar δεν είναι ρετρό, να εψές ήταν.
Ε, άμα πια.
 
Ναι αλλά σκέψου ότι αναλογικά η κα @@ζου (*) απο 5 χρονών έγινε 40 άρα η ηλικία της 8πλασιάστηκε οπότε μεγάλωσε πολύ περισσότερο από σένα.

(*) Κανονικά το όνομα γράφεται με ένα @, αλλά υπάρχει μέλος "Ζου" και το ένα @ μπέρδευε το software και νόμιζε ότι αναφερόμουν στον USER Ζου
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ναι αλλά σκέψου ότι αναλογικά η κα @@ζου (*) απο 5 χρονών έγινε 40 άρα η ηλικία της 8πλασιάστηκε οπότε μεγάλωσε πολύ περισσότερο από σένα.

(*) Κανονικά το όνομα γράφεται με ένα @, αλλά υπάρχει μέλος "Ζου" και το ένα @ μπέρδευε το software και νόμιζε ότι αναφερόμουν στον USER Ζου
Ντροπή , πιπέρι στο στόμα :biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
Ποια είναι η εικονιζομένη στις φωτογραφίες;

Εδώ μωρό στο καροτσάκι
1644158630824.png

Με τους γονείς της στη θάλασσα
1644158709137.png

Με τη μητέρα της
1644158751121.png

4 ετών
1644158816928.png

9 ετών
1644158856283.png
 
Άννα Παναγιωταρεα?
 
Πίσω
Μπλουζα