Λούνα Παρκ (1974 ΕΙΡΤ)

tsalk είπε:
Η Λίτσα Διαμάντη καλεσμένη στο Λούνα Πάρκ τραγουδά την επιτυχία της ''Αυτά τα χέρια''
Πανέμορφο - φίλε tsalk, σε ευχαριστούμε πολύ!

Γνωρίζεις ποιου επεισοδίου είναι αυτό το απόσπασμα;
 
Από τη στιγμή που το "Αυτά τα χέρια" υπάρχει στο δίσκο της Διαμάντη "Είσαι μια συνήθεια" που κυκλοφόρησε το Νοέμβριο του 1978, υποθέτω ότι το επεισόδιο θα πρέπει να προβλήθηκε χειμώνα του 1979...

ΥΓ: Γιατί δεν έχει ήχο το βίντεο;
 
ΤΑΣΟΣ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗΣ είπε:
Από τη στιγμή που το "Αυτά τα χέρια" υπάρχει στο δίσκο της Διαμάντη "Είσαι μια συνήθεια" που κυκλοφόρησε το Νοέμβριο του 1978, υποθέτω ότι το επεισόδιο θα πρέπει να προβλήθηκε χειμώνα του 1979...
Σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία φίλε ΤΑΣΟΣ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗΣ!!

ΤΑΣΟΣ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗΣ είπε:
ΥΓ: Γιατί δεν έχει ήχο το βίντεο;
Δεν έχει; Εγώ το ακούω κανονικά!
 
Κι όμως. Ενώ τα ηχεία μου είναι εντάξει με όλα τα βίντεο, αυτό δεν ακούγεται καθόλου. Δεν ξέρω τι συμβαίνει...
 
ΤΑΣΟΣ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗΣ είπε:
Κι όμως. Ενώ τα ηχεία μου είναι εντάξει με όλα τα βίντεο, αυτό δεν ακούγεται καθόλου. Δεν ξέρω τι συμβαίνει...
Μήπως έχεις mute τον ήχο του βίντεο? Και σε μένα παίζει κανονικά! ;)

P.S. Μιλάω για το βιντεάκι που έβαλε ο Tsalk στις 11/2
 
Και μια φωτό από την πρώτη περίοδο του Λούνα Πάρκ όταν ο Τέρενς Κουίκ ήτσν στην σειρά.

attachment.php
 
ευχαριστουμε πολυ για τη φωτογραφια tsalk !!!!!εχω μια απορια: ο Τερενς Κουίκ τι ρολο ειχε στη σειρα;του δημοσιογραφου ή του ηθοποιου;
 
Oυτε του δημοσιογραφου, ουτε του ηθοποιου, katerinak.

Ο Τερενς Κουικ ηταν ο πρωτος παρουσιαστης του Λουνα Παρκ, απο το καλοκαιρι του 1974 μεχρι την ανοιξη του 1975.

Οι αλλοι τρεις παρουσιαστες ηταν κατα σειρα, η Μαρω Κοντου, ο Βαγγελης Βουλγαριδης και η Ισμηνη Καλεση.
 
Ο Τέρενς Κουίκ ήταν για ένα διάστημα παρουσιαστής του "Λούνα Παρκ". Μετά τον διαδέχτηκε ο Βαγγέλης Βουλγαρίδης, ο οποίος αργότερα παραχώρησε τη σκυτάλη στην Ισμήνη Καλέση.
 
Oυτε του δημοσιογραφου, ουτε του ηθοποιου, katerinak.

Ο Τερενς Κουικ ηταν ο πρωτος παρουσιαστης του Λουνα Παρκ, απο το καλοκαιρι του 1974 μεχρι την ανοιξη του 1975.

Οι αλλοι τρεις παρουσιαστες ηταν κατα σειρα, η Μαρω Κοντου, ο Βαγγελης Βουλγαριδης και η Ισμηνη Καλεση.
 
Bambinella, καλησπέρα. Ομολογώ ότι είχα ξεχάσει το πέρασμα της Μάρως Κοντού από το "Λούνα Παρκ".
 
Καλησπερα, atanasio. Ναι, πολυς κοσμος εχει ξεχασει το περασμα της Μαρως απο τη σειρα. Οπως και του Τερενς, αλλωστε.

Πιο πολυ εντυπωθηκε ο Βαγγελης και η Ισμηνη. Μαλλον επειδη ηταν οι πιο προσφατοι.
 
σας ευχαριστω πολυ για την απαντηση και τις πληροφοριες bambinella και atanasio!!

αν δεν κανω λαθος στο youtube τα ελαχιστα βιντεο που υπαρχουν ειναι με την Ισμηνη Καλεση
 
Από τα βίντεο που υπάρχουν internet υπάρχουν της Καλέση που είναι από το 1979 και μετά και του Βουλγαρίδη που είναι από το 1978.
 
tsalk είπε:
Από τα βίντεο που υπάρχουν internet υπάρχουν της Καλέση που είναι από το 1979 και μετά και του Βουλγαρίδη που είναι από το 1978.
σ ευχαριστω για την ενημερωση,μονο με την Καλεση ειδα βιντεο στο youtube.Με το Βουλγαριδη δε βρηκα,ισως να εχουν σβηστει
 
katerinak είπε:
σ ευχαριστω για την ενημερωση,μονο με την Καλεση ειδα βιντεο στο youtube.Με το Βουλγαριδη δε βρηκα,ισως να εχουν σβηστει
Θα ξαναβγούν στην επιφάνεια!
 
katerinak είπε:
μακαρι να ξαναεμφανιστουν αυτα τα βιντεο για να προλαβουμε να τα δουμε κι εμεις
Για να δούμε αν θα προλάβεις αυτή την φορά.

Ορίστε!

 
ευχαριστουμε πολυ tsalk!!!!!!!!!!!!!!το προλαβα το βιντεο αυτη τη φορα :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 
Tsalk, ευχαριστούμε πολύ για το ωραίο απόσπασμα!!
 
Πίσω
Μπλουζα