• Αγαπητά μέλη: Για λόγους ασφαλείας, τα παλιά σας user passwords έχουν καταργηθεί. Πατήστε εδώ για password reset ώστε να ορίσετε νέο συνθηματικό. Μη ξεχάσετε να ελέγξετε τον spam folder σας για το email που θα παραλάβετε. Aν πιστεύετε ότι έχετε εγγραφεί με email address που έχει καταργηθεί, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο info@retromaniax.gr για να αποκαταστήσουμε το πρόβλημα.

Μεξικάνικες / Ισπανόφωνες σαπουνόπερες

johnny19818

Retromaniax Thread Excavator!
Αντιδράσεις
832
Η μητέρα μου θυμάμαι να βλέπει το "Και οι πλούσιοι κλαίνε". Το μόνο που θυμάμαι ήταν η πρωταγωνίστρια Βερόνικα Κάστρο. Μετά κάποια στιγμή έβλεπε ίσως και τη Ρόζα. Θυμάμαι το τραγούδι λίγο πως πήγαινε...

hlias74

Banned
Αντιδράσεις
6
στη σειρα που δειχνη το Μακεδονια montserat γιατι δεν αναφερει πουθενα τους

ηθοποιους μεταγλωτισεων;.αληθεια πως μπορουμε να μαθουμε ποιοι ηθοποιοι δανειζουν τις φωνες

στις μεταγλωτησεις;

thebest20

RetroMuseum GateKeepeR
Αντιδράσεις
164
Νομίζω είναι καιρός να ξεκινήσουμε να αναφερόμαστε στις σειρές της Thalia εφόσον πέρασαν πάνω από 20 χρόνια από την πρώτη προβολή τους. Κυρίως για τις σειρές Maria Mercedes (1992), Marimar (1994), Maria La Del Barrio (1995).Τη Maria Mercedes δεν την έχω δει καθώς προβλήθηκε στην Κύπρο μόνο,αλλά τις άλλες δύο σειρές τις έχω δει πολλές φορές και ήμουν φανατικός. Την υπόθεση των δύο αυτών σειρών όλοι λίγο πολύ την ξέρουμε.

Καλά για την Thalia δεν υπάρχουν λόγια,τη θεωρώ άψογη ηθοποιό,τραγουδίστρια,χορεύτρια,performer και δεν νομίζω να έχει υπάρξει τόσο όμορφη γυναίκα ξανά σε σαπουνόπερα.

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

GHOSTWOMAN

RetroN00b
Αντιδράσεις
0
Καλησπέρα.ήθελα να ρωτήσω άν γνωρίζετε μια σειρά στην οποία θυμάμαι μόνο λίγο το story. Η κοπέλα ερωτεύεται και μένει έγκυος απο τον εργοδότη; της. Κάτι γίνεται και μπαίνει φυλακή όπου μαθαίνει μακιγιάζ ενώ της παίρνουν το παιδί η οικογένεια του. Βγαίνει και απο ξανθιά και λίγο άχρωμη μεταμορφώνεται σε μελαχρινή κουκλάρα με σκοπό την εκδίκηση.(δε θυμάμαι γιατί).Έχει κανείς ιδέα για το ποια σειρά είναι;

skalok

RetroWannaBe
Αντιδράσεις
14
11 σελιδες και δεν αναφερθηκε καθολου η σειρα esmeralda ειχε την μεγαλυτερη τηλεθεαση απο ολες τις αλλες μεξικανικες σειρες

Μπλουζα