Με ποιον μοιάζει;

Πολυ λιγο, κατα την γνωμη μου. Ετσι κι αλλως η κοπελα αυτη δεν ειναι βιολογικο παιδι της Λιζ Τεηλρ. Την υιοθέτησε μαζί με τον Ριτσαρντ Μπάρτον τον καιρο που ήταν παντρεμένοι.
Υιοθετημένη κοιτα να δεις , εγώ θα την έλεγα βιολογική της κόρη κανονικά από την εμφάνιση.
,8cc6818d811a276ff7cf4463ad5ca0e3~2.jpg
 
Η ηθοποιος που παίζει την ειμί στην ταινία back to black , μοιάζει πολύ στην μπριτνει σπιαρς και όχι στην γουινχαουζ.
Marisa-Abela-Eddie-Marsan-Amy-Winehouse.jpg
 
Καμία σχέση εμφανισιακά τώρα ερμηνευτικά είναι άλλο το θέμα, δεν έχω δει την ταινία δεν ξέρω πώς την προσέγγισε. Η ειμί ήταν χρόνια ανορεξικη επίσης 43 κιλά και αν ήταν δηλ.43 κιλά όταν ήταν στα κάτω της, μπορει και 41 δύσκολα να βρεθει μια ηθοποιός να την ερμηνεύσει.
Marisa-Abela-and-Amy-Winehouse.png
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εχει πολύ γυμνασμένα πόδια εγώ το πα από την αρχή έχει τον σώματοτυπο, της σπιαρς

Καλο ειναι η γυναικες να μην εχουν τοσο γυμνασμενα ποδια γιατι δεν ειναι θηλυκα. Μοιαζουν σαν να ανηκουν σε ποδοσφαιριστες.
 
Καλο ειναι η γυναικες να μην εχουν τοσο γυμνασμενα ποδια γιατι δεν ειναι θηλυκα. Μοιαζουν σαν να ανηκουν σε ποδοσφαιριστες.
Σηκώνει μπάρα με κιλά η κοπέλα αυτή, φαίνεται δεν γυμνάζεται απλως
 
Καλο ειναι η γυναικες να μην εχουν τοσο γυμνασμενα ποδια γιατι δεν ειναι θηλυκα. Μοιαζουν σαν να ανηκουν σε ποδοσφαιριστες.
69169165-0-image-a-10_1679936828641.jpg
Για του λόγου το αληθές, πω πω γυμνασμενος τετρακεφαλος
 
Να παει στους Ολυμπιακους να παρει μεταλλιο. Για να φοραει μινι φουστα ομως δεν κανει.
Ε η ειμί φόραγε συνέχεια μίνι, φουστάκια κοντα, φορεματάκια κτλ. θα έπρεπε να επιλέξει μια ηθοποιό πιο πολυ στον σωματοτυπο της ειμί. Η lady gaga θα ήταν μια πολύ καλή επιλογή, θα μπορούσε να τραγουδήσει κιόλας
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα