Με ποιον μοιάζει;

Όταν βλέπετε τέτοια κορμιά να Πετάνε οι δικέφαλοι και οι τετρακέφαλοι είναι βάρη παιδιά και θέλει ψυχή πολύ. Δεν γίνονται από άλλη γυμναστική ούτε από μπαλέτο, ούτε από πελάτες, ούτε από κολυμβητήριο, ούτε από χορό μοντέρνο, σύγχρονο κτλ.
59c23e8d5d0be36a5f66f2.48617522_.jpeg
 
Όταν βλέπετε τέτοια κορμιά να Πετάνε οι δικέφαλοι και οι τετρακέφαλοι είναι βάρη παιδιά και θέλει ψυχή πολύ. Δεν γίνονται από άλλη γυμναστική ούτε από μπαλέτο, ούτε από πελάτες, ούτε από κολυμβητήριο, ούτε από χορό μοντέρνο, σύγχρονο κτλ.
Προβολή συνημμένου 274981

Χάσανε οι γυναίκες την θηλυκότητα τους.. :(

ΥΓ. Με τις δήθεν αθώες πρωτεϊνες και τα προϊόντα ντοπαμίνης γίνομαι και εγώ τώρα στα γεράματα Σβαρτσενέγκερ και άμα λάχει βγάζω και τετρακέφαλους μέχρι και στη καραφλά μου! :alien:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Τελευταία επεξεργασία:
όταν έβλεπα φευγαλέα αυτό το εξώφυλλο του πρώτου δίσκου των Arctic Monkeys,πάντα νόμιζα ότι απεικονίζονταν ο ... Παπαμιχαήλ:

Προβολή συνημμένου 275395

Όντως μοιάζει πολύ.

a6.jpg
 
όταν έβλεπα φευγαλέα αυτό το εξώφυλλο του πρώτου δίσκου των Arctic Monkeys,πάντα νόμιζα ότι απεικονίζονταν ο ... Παπαμιχαήλ:

Προβολή συνημμένου 275395

Eιναι κι αυτο το λαγνο βλεμμα και το τσιγαρο στα χειλη που επιδρουν στον συνειρμο.
Η Αλικη με την λουλουδουκλα στο κεφαλι λειπει μονο! :)
 
η δεσποινα τομαζανη στην ταινια γλυκια συμμορια μοιαζει με την gina davis της ιδιας περιοδου
 
Ο απεικονιζόμενος ηθοποιός ονομάζεται Αποστόλης Τότσικας και επί του παρόντος συμμετέχει στην καθημερινή τηλεοπτική σειρά Ηλέκτρα. Κάθε φορά που τον βλέπω μου ρχεται απευθείας στο νου η εικόνα ενός σπουδαίου ´Ελληνα ηθοποιού, σκηνοθέτη και θιασάρχη -με πάρα πολλές θεατρικές και τηλεοπτικές επιτυχίες, καθώς και βραβεία στο ενεργητικό του- ο οποίος απεβίωσε το 2016. Εσάς ποιόν σας θυμίζει;IMG_5220.jpeg
 
Ο Αποστόλης Τότσικας μοιάζει πολύ στον πατέρα του Γιάννη Τότσικα.

Θυμίζει Βασίλη Λογοθετίδη, Γιάννη Δαλιανίδη????
 
Ο Αποστόλης Τότσικας μοιάζει πολύ στον πατέρα του Γιάννη Τότσικα.

Θυμίζει Βασίλη Λογοθετίδη, Γιάννη Δαλιανίδη????
Δεν αναφέρομαι στον πατέρα του, ούτε σε αυτούς που ανέφερες. Παρακαλώ, δοκιμάστε ξανά! :)
 
Πίσω
Μπλουζα