Μπλέκ ή Αγόρι

Έλα μωρέ, δεν έχεις και πολλά. Απλά ένα..ΤΣΟΥΒΑΛΙ!! Άρχοντας!!
 
Μικρο ομως...!!!!!!!!! ;)
 
σκεφτομαι ποσο τυχεροι ημαστα που ημασταν αγορια.

τα κοριτσια τι αναλογο ειχαν με τετοιες ιστοριες;
 
stayros είπε:
ΑΓΟΡΙ δαγκωτο!!!!!!!!! Ιδου και η δικη μου συλλογη...Προβολή συνημμένου 42569Προβολή συνημμένου 42570

...τα οποια τευχη του τα εχω μεσα σε σακουλα για προστασια απο σκονη και υγρασια.
Η σακουλα που εχεις μαλλον δημιουργει υγρασια παρα προστατευει.
 
Aγόρι γιατι : Slaine

Δικαστής Dread

Johny Red

Μετά βέβαια το γυρισα στον Conan ,επισις και ο αρχοντας του θανάτου και ο πολεμιστής του κομπιουτερ ήταν απο τα αγαπημένα μου όπως και οι ποδοσφαιρικές

ιστορίες
 
joe είπε:
Η σακουλα που εχεις μαλλον δημιουργει υγρασια παρα προστατευει.
Ειναι εδω και αρκετα χρονια στην ιδια ακριβως σακουλα χωρις να εχει παθει το παραμικρο κανενα τευχος μου!!
 
Αν για οποιοδηποτε λογο αναπτυχθει υγρασια, η σακουλα θα την κρατησει και θα μουχλιασουν. Το καλυτερο ειναι να παρεις μια κουτα ειδικη για κομικς και αν θες να εισαι εξτρα προσεκτικος πουλανε ειδικα σακουλακια. Εγω δεν τα χρησιμοποιω αλλα οι κουτες ειναι σωτηριες και πολυ βολικες για αποθηκευση. Ακομα και καποιος να κατσει επανω δεν χαλανε.
 
αγορι του θανατου.

μεταλλαδικο περιοδικο....σωληνα στραικ πατουμενο μαλι σφουγκαριστρα .και ντουμςλορντ........
 
-ειναι μεγαλο θαυμα που εμεις τα τοτε 12χρονα παιδια,δεν καταληξαμε φυλακη η αναμορφωτηριο.γιατι δεν επιρρεαστηκαμε αρνητικα,διαβαζοντας αυτο το εκτρωμα που λεγονταν περιοδικο αγορι.
 
Μπλεκ χωρίς περιστροφές !

Πολυ περισσότερες ιστορίες που με ενδιέφεραν... :D
 
Προτιμούσα το "Αγόρι", αλλά τα αγόραζα και τα δύο, σχεδόν κάθε εβδομάδα.
 
με τετοιο νικ νειμ που εχω,καταλαβαινετε οτι δεν εχω αναστολες:ΜΠΛΕΚ δαγκωτο,ακομα και τωρα στα 43 μου!!
 
Πολεμιστής του κομπιούτερ/Αρχοντας Βεκ/Δικαστής Ντρεντ, ολα οδηγουν στο Αγόρι(Να μπορούσα να βρω και τον πολεμιστή πουθενά σήμερα)
 
Αγαπητέ Bane, αν ενδιαφέρεσαι για τα τεύχη του "Αγοριού" τα οποία είχαν την ιστορία "Ο πολεμιστής του κομπιούτερ", μπορείς να τα βρεις πολύ εύκολα στο Internet, προς αγορά, σε καλές τιμές (1-1.20 Ευρώ / τεύχος).
 
Αγορι...να μην τα ξαναλεω..πολυ καλυτερες ιστοριες....πολλα θεματα....πολυ ροκ/μεταλ....αφισες και λοιπα δεν σχολιαζω, ολοι τα δινανε....

Αλλα πιο γεματο το Αγορι....το Μπλεκ ψοφιο...

Και τα δυο τα επαιρνα αλλα τωρα εχω εκατονταδες Αγορι και εχω βαλει ενα δρακο να τα φυλαει.. :armed:

Παρτε το χαμπαρι, το Αγορι ηταν καλυτερο. :cool: :award:

Το Μπλεκ ηταν για μετροσεξουαλ :bash: :points:
 
Αν και ημουν Mplek-ας οφειλω να ομολογησω οτι Μπλεκ ηταν ξενερωτο και ανευρο σε σχεση με το Αγορι ,ενω πολλες ιστοριες αναμεταξυ τους ειχαν επαναλαμβανομενα μοτιβα στην ροη τους/ εξελιξη .
 
ΑΓΟΡΙ - ΤΡΟΥΕΝΟ ΔΑΓΚΩΤΑ
 
Τίποτα από τα δύο, μου φαινόντουσαν τόσο αποκρουστικά και βαρετά και τα δύο. Μόνο μίκυ μάους και ποπάϋ :fafoutis:
 
Μπλεκ κι από μένα αλλά θα συμφωνήσω και με τον PT8 παραπάνω.
 
Πίσω
Μπλουζα