Μόνο για γυναίκες

Καλησπέρα σε όλες τις μαμάδες εκεί έξω! Έχετε αντιμετωπίσει προβλήματα με τα ρούχα εγκυμοσύνης σας; Εγώ, ως μια νεαρή μαμά που αναζητά ποιοτικά ρούχα, ανακάλυψα έναν εμπορικό ιστότοπο που φαίνεται αρκετά ελκυστικός. Έχετε ακούσει για το soonmama.gr; Θα ήθελα να μάθω αν κάποιες από εσάς έχουν ήδη αγοράσει ρούχα από αυτόν τον ιστότοπο. Πώς ήταν η εμπειρία σας και τις εντυπώσεις σας; Θα εκτιμούσα πολύ την πληροφορία σας και τις συστάσεις σας!

Spam Βοt - Fake user!
 
Ψάχνω για έναν προμηθευτή ρούχων που παρέχει ειδικές επιλογές για έγκυες γυναίκες. Δεν επιθυμώ απλώς ρούχα μεγάλου μεγέθους, αλλά ρούχα που προσφέρουν άνεση και εφαρμογή στις ειδικές ανάγκες μου. Δεν αισθάνομαι άνετα φορώντας πολύ μεγάλα ρούχα, ενώ τα κανονικά ρούχα δεν μου ταιριάζουν.

Spam Βοt - Fake user!
 
Τι ειναι αυτο καλε; Χιλιες φορες τα πολυ λεπτα του '70. Αν μη τι αλλο, εκεινα ηταν θηλυκα κι οχι σαν του μπαρμπα-Μυτουση. :D
 
Τελικά και η ομορφιά αν έχεις λεφτά κατακτάται
 
Κάποια πιο πονηρεμενη από μένα κορίτσια @Bambinella @Bajar , θα έλεγε πως δεν υπάρχουν φυσικές καλλονές πλέον στο Χόλιγουντ. Η μόνη λίστα που βρήκε εδώ η κοπέλα με φυσικές σταρ και είναι πολύ μικρή, σκεφτείτε. Οπότε όσα λέμε εδώ είναι παρωχημένα , όμορφα βέβαια.
 
Κάποια πιο πονηρεμενη από μένα κορίτσια @Bambinella @Bajar , θα έλεγε πως δεν υπάρχουν φυσικές καλλονές πλέον στο Χόλιγουντ. Η μόνη λίστα που βρήκε εδώ η κοπέλα με φυσικές σταρ και είναι πολύ μικρή, σκεφτείτε. Οπότε όσα λέμε εδώ είναι παρωχημένα , όμορφα βέβαια.
Προσωπικα, Αριαδνη μου, πιστευω πως, πανω απο ολα, δεν υπαρχουν σταρ. Αλλιως καταλαβαινω την εννοια "σταρ" εγω...
 
Προσωπικα, Αριαδνη μου, πιστευω πως, πανω απο ολα, δεν υπαρχουν σταρ. Αλλιως καταλαβαινω την εννοια "σταρ" εγω...
Bambi έχεις απόλυτο δίκιο ταινίες να τραβάς τα μαλλιά σου όπως νέες ταινίες με συνεχόμενο βρισιμο και σεξ στο σεξ. Τι ταλέντο χρειάζεται, πως θα βρισεις; Όσο για την ομορφιά τα εύσημα στους γιατρούς γενικότερα άνδρες και γυναίκες. Βέβαια δεν φταίνε και αυτές που δεν υπάρχουν παραγωγοι , σκηνοθέτες κτλ.οπως είπε ο @Always Somewhere έχουν ξεπέσει πολύ τα πράγματα
 
Τελευταία επεξεργασία:
Οριστε που υπαρχουν και χειροτερες απο μενα....:D

Dolly Parton
Και η Κέιτ Μος το ίδιο κάνει.

Όσο για "απείραχτες" σταρ, είναι πιο ευρωπαϊκό το στιλ. Η μηχανή του Χόλιγουντ δυστυχώς έχει άλλες απαιτήσεις, κι ας έχουν μιλήσει εναντίον των πολύ έντονων παρεμβάσεων πολλές σταρ. Προσωπικά καταλαβαίνω την ανάγκη να το κάνουν και πιστεύω πως τις καλύτερες παρεμβάσεις δεν τις καταλαβαίνουμε.
 
Και η Κέιτ Μος το ίδιο κάνει.

Όσο για "απείραχτες" σταρ, είναι πιο ευρωπαϊκό το στιλ. Η μηχανή του Χόλιγουντ δυστυχώς έχει άλλες απαιτήσεις, κι ας έχουν μιλήσει εναντίον των πολύ έντονων παρεμβάσεων πολλές σταρ. Προσωπικά καταλαβαίνω την ανάγκη να το κάνουν και πιστεύω πως τις καλύτερες παρεμβάσεις δεν τις καταλαβαίνουμε.
Τις κάνουν σταδιακά εκεί είναι όλο το κόλπο για αυτό και δεν τις καταλαβαίνουμε πχ.δεν κάνουν την μύτη μόνο μια φορά αλλά σε χρόνια οπότε οι αλλαγές δεν φαίνονται στο μάτι άμεσα. Έχω τρομάξει από το επίπεδο τωνλ επεμβάσεων μιλάμε για αλλά πρόσωπα πια. Ναι το Χόλιγουντ έχει άλλα στάνταρ πρέπει να είναι όλα τέλεια.
Μιλάμε για πολλές παρεμβάσεις
 
Τελευταία επεξεργασία:
10.000 ευρώ και αναμονή έξι χρόνια.
Η τρελα δεν παει στα βουνα. Δωστε καλυτερα τα λεφτα σας σε καμια οικογενεια που δεινοπαθει απο τη φτωχεια και κρατηστε τσαντα των 50 ευρω και χωρις εξαετη αναμονη. Δε θα παθετε τιποτα, ουτε θα σας πεσει η μυτη.
 
Δεν είναι μόνο η τιμή και η αναμονή αλλά και πως πρέπει κάποια που ήδη έχει τέτοια τσάντα να σε συστήσει στην Ερμές και μετά να σε προσκαλέσουν να αγοράσεις κάποια από τις τσάντες τους, χωρίς πάντα να μπορείς να διαλέξεις σχέδιο/χρώμα.

Προφανώς δεν απευθύνονται σε άτομα σαν εμάς αλλά σε αυτούς για τους οποίους αυτές οι τιμές είναι ψιλά και θέλουν το πρεστίζ απλά. Οι τόσο πλούσιοι είναι παράλογα πλάσματα.
 
Πίσω
Μπλουζα