Νέα Εποχή για το Retromaniax!

RIO

Retro Horrormaniac
Αντιδράσεις
1.162
Καλή επιτυχία και από εμένα στην νέα προσπάθεια. Χαίρομαι που το Retromaniax είναι και πάλι εδώ.

DINO

Expert
Αντιδράσεις
705
Ευχάριστο, το να βλέπω το πρώτο forum που γράφτηκα ποτέ, να επαναλειτουργεί...
Πιο ευχάριστο, το να βλέπω τους παλιούς Admins και Mods, να υπάρχουν και να συμμετέχουν σαν "retired"...
Ακόμα πιο ευχάριστο, το να βλέπω παλιές γνώριμες "φάτσες"...

Ευχαριστούμε τα παιδιά από το "I am retro" που ανέλαβαν τη "βρώμικη δουλειά", για να μπορούμε να έχουμε το retromaniax σε λειτουργία, με όλο αυτό το θησαυρό που συγκεντρώθηκε εδώ μέσα, με τα χρόνια...

Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες, στο να μείνει ανοιχτό το retro-computing κομμάτι του forum...
Αντιλαμβάνομαι την "ανησυχία" των διαχειριστών, αλλά πιστεύω πως είναι καλύτερα τα δύο fora, να λειτουργούν ανεξάρτητα...
Πάντως είναι πολύ καλό, που η διαχείρηση άκουσε τα "παράπονα" και παρενέβει άμεσα.

Congrats σε όλους και καλή αρχή (ξανά)! :thumbup:

Uskoke

RetroAdept
Αντιδράσεις
1.131
Μπράβο σε όλους για την ταχεία επάνοδο μετά την καταστροφή... Respect στους παλιούς admins...Καλή αρχή σε όλους μας!

spyros_s

Human RetroDatabase
Αντιδράσεις
83
Για μένα είστε οι πατριάρχες του ρετρο και ουσιαστικά μέσω του φόρουμ σας ξεκίνησα να ασχολούμαι με αυτό. Καλή αρχή λοιπόν στη νέα διαχειριστική ομάδα και εύχομαι να φτάσετε το φόρουμ σε ακόμα υψηλότερο επίπεδο!

Rakeesh

RetroDB Feeder
Αντιδράσεις
713
Καλοριζικο. Εχω μια ερωτηση. Θυμαμαι οτι το προ-προηγομενο φορουμ ειχε κρατηθει backup σε αλλη διευθυνση γιατι δεν μπορεσαν να περαστουν στο προηγουμενο. Για παραδειγμα τα blogs. Τι εχει γινει με αυτο το θεα;;

dR_wH0

Solder Noob
Διαχειριστές
Αντιδράσεις
16
Καλοριζικο. Εχω μια ερωτηση. Θυμαμαι οτι το προ-προηγομενο φορουμ ειχε κρατηθει backup σε αλλη διευθυνση γιατι δεν μπορεσαν να περαστουν στο προηγουμενο. Για παραδειγμα τα blogs. Τι εχει γινει με αυτο το θεα;;
Τα blogs ήταν στο vBulletin μόνο ; Δεν είχαν μεταφερθεί στο IPB ;

Getta Robo

RetroNuts!
Αντιδράσεις
352
Συγχαρητηρια για την νεα προσπαθεια και καλη επιτυχια. Θελω να ρωτησω αν χαθηκαν οι αιτησεις εγγραφης που υπηρχαν παγωμενοι για ενα χρονο περιπου, η αν εγκριθηκαν. Υπηρξε παρα πολυς κοσμος που περιμενε εγκριση σε αυτο το χρονικο διαστημα και θα ειναι κριμα αν χαθηκαν οι αιτησεις..

herco

RetroMasteR
Αντιδράσεις
26
Θετικο που επαναλειτουργει το forum. Ενα μεγαλο ευχαριστω στους αποχωρησαντες διαχειριστες και ευχες (και κουραγιο) στους επανακαμψαντες.

Τελευταία επεξεργασία:

AEON

Retromaniax Founder
Διαχειριστές
Αντιδράσεις
245
@Getta Robo Δεν ξέρω ποιός και γιατί θα κρατούσε αιτήσεις ενός έτους σε αναμονή, αλλά στη μεταφορά διασώθηκαν μόνο τα μέλη.

Rygar

Apple Lover
Αντιδράσεις
497
Θετικο που επαναλειτουργει το forum. Ενα μεγαλο ευχαριστω στους αποχωρησαντες διαχειριστες και ευχες (και κουραγιο) στους επανακαμψαντες.
Καλώς το ....Στόκο!!!!!! ΦΑΚ ΓΙΕΑ!!!!!!!!!!!!!!!!:geek: Χαίρομαι αφάνταστα που ξαναβλέπω το νικ σου!
@Getta Robo Δεν ξέρω ποιός και γιατί θα κρατούσε αιτήσεις ενός έτους σε αναμονή, αλλά στη μεταφορά διασώθηκαν μόνο τα μέλη.
Νομίζω ότι υπήρχε πρόβλημα με τις εγγραφές. Και εξαιτίας αυτού Ισως να πρέπει να ενημερωθεί και το αρχικό μήνυμα για το password reset για όσους είχαν εκρεμμείς εγγραφές.

AEON

Retromaniax Founder
Διαχειριστές
Αντιδράσεις
245
Γεια σου Ηρακλή. Ωραίο καπέλο!

pooky(1)

MultiDimensional RetroDivinitY
Αντιδράσεις
101
Ήσουν και θα είσαι πάντα ο telamonas-stokos εδώ!!!! ΗΡΑΚΛΑΡΑ!!!!! Όλα καλά ρε μορφή;

pooky(1)

MultiDimensional RetroDivinitY
Αντιδράσεις
101
Δωρεάν πίτα για τα σαγονια σου δεν έχει!

Rygar

Apple Lover
Αντιδράσεις
497
Αν γίνει πάντως πίτα, ελπίζω να μην τη φέρει ο Γουώλης με το παπί όπως τότε το 2010 που όταν ανοίξαμε το κουτί της, αντί για "Χρόνια πολλά Retromaniax", έγραφε "Πολλιax reχρονάμιαtro"

LIBAVIUS

RetroWannaBe
Αντιδράσεις
17
Και από μένα καλή αρχή και μακροημέρευση. Είχα καιρό να μπω , διότι άλλαξα (προσωρινά) ενδιαφέροντα (με συνεπήραν τα κόμικς και η συλλογή τους) και δεν κατάλαβα ότι είχε γίνει επίθεση από hackers. Αλήθεια ποιος ή ποιοι ανεγκέφαλοι έκαναν τέτοιο έγκλημα και πραγματικά δεν καταλαβαίνω τον λόγο.

billy

Retromaniax Co-Founder
Αντιδράσεις
134
Πρόεδρε, welcome back !!

Δυστυχώς, για διάφορους λόγους (συμπεριλαμβανομένου και του περιορισμένου ελεύθερου χρόνου), έχω καιρό να εμφανιστώ.... :(

Οπως και να 'χει, εύχομαι all the best και μία καλή (νέα) αρχή. :)

Μπλουζα