Νέα σύναντηση Αθηναϊκό division

10 το πρωί Σαββάτου? Θα είμαι αξύριστος και με την τσίμπλα στο μάτι. Μην τρομάξετε που θα με δείτε.
Να ξυπνήσετε νωρίτερα κύριε... Μπορείτε να πάρετε έναν υπνάκο το απόγευμα. :biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
πάντως κάποια στιγμή θα ήταν καλή φάση να κάναμε μια διαδικτυακή συνάντηση να μπορούσαμε να βρεθούμε κ εμείς οι μακρινοί...καλά να τα περάσετε πάντως!
 
Kαλημέρα.Υπάρχει πιθανότητα να ερθω κι εγώ.Πως θα σας γνωρίσω όμως;
 
Kαλημέρα.Υπάρχει πιθανότητα να ερθω κι εγώ.Πως θα σας γνωρίσω όμως;

Καλημέρα @ALFIE

Θα κοιτάξω να ενημερώσω και κάποιον υπεύθυνο στο μαγαζί για την συγκέντρωση του φόρουμ οποτε αν κάποιος δεν μας βρίσκει να τον ενημερώσουν που καθόμαστε.

Ευτυχώς μας γνωρίζουν και απο παλιά στο συγκεκριμένο μαγαζί απο τις εποχές που στις συναντήσεις του φόρουμ ερχόντουσαν 30+ άτομα και γινόταν ένας χαμός! :biglaugh:

Να έρθεις @ALFIE θα περάσουμε πολύ όμορφα! Έχω την εντύπωση ότι έχεις ξαναέρθει και παλιότερα σε συναντήσεις. Πρέπει να σε έχω γνωρίσει! :)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ναι,έχω έρθει δυο φορές. Η μια φορά ήταν πάλι στο "Αθηναίων Πολιτεία'' το 2017.
 
πάντως κάποια στιγμή θα ήταν καλή φάση να κάναμε μια διαδικτυακή συνάντηση να μπορούσαμε να βρεθούμε κ εμείς οι μακρινοί...καλά να τα περάσετε πάντως!

Θέλετε να γίνει σε αυτή την συνάντηση ; :)

Αν θέλει και @elephadas πολύ ευχαρίστως να συνδεθούμε απο κάποια συσκευή με κάποιο απο τα γνωστά προγράμματα που προτείνει παραπάνω ο @g1973tony.

Με τον τρόπο αυτό μπορούμε να γνωρίσουμε και να είναι μαζί μας στη συνάντηση και τα μέλη του φόρουμ απο όλη την Ελλάδα αλλα και το εξωτερικό.

Πολύ καλή ιδέα και προσκαλώ και τα παιδιά απο την Θεσσαλονίκη που έχουμε και εκεί αγαπημένα μέλη της Ρετροπαρεας και Όλα τα μέλη απο Βορρά έως Νότο που μιλάμε χρόνια στο φόρουμ.
 
Τελευταία επεξεργασία:
E, καλά, αν προλαβαίνουμε να τα κανονίσουμε δεν θα πω όχι, αλλά θα αποκαλύψω εδώ το ένοχο μυστικό μου: Δουλεύω σε εταιρεία που έχει άμεση σχέση με ηλεκτρονικά, επομένως όπως όλοι οι συνάδελφοί μου δεν τα πάω καλά με αυτά τα προγράμματα. Μονίμως κάτι δεν πατάω σωστά και ή δεν έχει εικόνα ή δεν έχει ήχο η δεν έχει τίποτε. Μόνο αυτοί που είναι σε ελευθέριες τέχνες (αρχαιολόγοι, φιλόλογοι κλπ) είναι τσακάλια στο να τρέχουν τέτοια προγράμματα. Επομένως μην απορήσετε αν δείτε ολόκληρο κοπάδι elephades να προσπαθούν να συνδεθούν αλλά κανείς να μην το καταφέρνω.
 
Δυστυχώς παιδιά δεν θα τα καταφέρω αύριο να έρθω από Λαμία στην συνάντηση σας. Να περάσετε όμορφα σας εύχομαι και ευελπιστώ στην επόμενη συνάντηση να είμαι Αθήνα και να τα πούμε από κοντά
 
Δυστυχώς παιδιά δεν θα τα καταφέρω αύριο να έρθω από Λαμία στην συνάντηση σας. Να περάσετε όμορφα σας εύχομαι και ευελπιστώ στην επόμενη συνάντηση να είμαι Αθήνα και να τα πούμε από κοντά

Καταλαβαίνω. Μην ανησυχείς πάντως γιατί θα γίνουν και άλλες συναντήσεις και σίγουρα κάποια στιγμή θα τα πούμε και απο κοντά.

Φέτος να ήμαστε όλοι καλά θα έχουμε και κοπή πίτας με πολλά ρετρό δώρα και διάφορες εκπλήξεις για όλους!! :)
 
Greek Retromaniax - Φθινοπωρινή Συνάντηση

Το Σάββατο 8 Οκτωβρίου 2022 - Στο μαγαζί Αθηναίων Πολιτεία
- Ώρα: 17:00

Έχουν δηλώσει ότι θα παρευρεθούν:

@Amigovios
@Always Somewhere
@domniki
@Turrican
@Uskoke
@Bajar
@laura ingalls
@Alucard (ισως ερθει)
@g1973tony
@Joy-toy
@Takero72
@ALFIE (ίσως έρθει)

Οι συμμετοχές συνεχίζονται και πάμε... 80s!!!


Αφιερωμένο! :)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Greek Retromaniax - Φθινοπωρινή Συνάντηση

Το Σάββατο 8 Οκτωβρίου 2022 - Στο μαγαζί Αθηναίων Πολιτεία
- Ώρα: 17:00

Έχουν δηλώσει ότι θα παρευρεθούν:

@Amigovios
@Always Somewhere
@domniki
@Turrican
@Uskoke
@Bajar
@laura ingalls
@Alucard (ισως ερθει)
@g1973tony
@Joy-toy
@Takero72
@ALFIE (ίσως έρθει)

Οι συμμετοχές συνεχίζονται και πάμε όλοι μαζί... 80s!!! :)

Αφιερωμένο σε όλους σας

Τα εξωτερικά πλάνα του βίντεο κλιπ έχουν γυριστεί στην έκταση των παλαιών αλυκών Αναβύσσου Αττικής.
 
Καλησπέρα παιδιά, λίγες ώρες έμειναν πριν την συνάντηση και ανυπομονώ πολύ να γνωριστούμε!

Στις 17:00 λοιπόν έξω απο το Αθηναίων Πολιτεία και θα κοιτάξω να ενημερώσω κάποιον υπεύθυνο στο μαγαζί για το που θα καθήσουμε.

Τα λέμε απο κοντά! :)
 
Πω τώρα το είδα! Πολύ θα ήθελα να είμαι κ γω εκεί να σας γνωρίσω. Δυστυχώς είναι βάρδια σήμερα. Ζηλεύω.
 
Καλησπέρα παιδιά, λίγες ώρες έμειναν πριν την συνάντηση και ανυπομονώ πολύ να γνωριστούμε!

Στις 17:00 λοιπόν έξω απο το Αθηναίων Πολιτεία και θα κοιτάξω να ενημερώσω κάποιον υπεύθυνο στο μαγαζί για το που θα καθήσουμε.

Τα λέμε απο κοντά! :)
Έχω φθάσει από τις 16:45...
 
Kαλησπερα.Εχω έρθει.Που καθεστε;
 
Eγω είμαι Λευκάδα παιδιά μου και βλέπω τους τουρίστες να κάνουν μπάνιο πω πω εγώ με μπουφάν τζην και φούτερ φόρμα κάτω και αυτοί κάνουν κανονικά μπάνιο με τα κοντομανικα και τα μαγιω! :cry: :biglaugh: :biglaugh:παντως με πέρασαν για δικιά τους....
IMG_20221008_174241.jpg
 
Μπράβο παιδιά, θα ήθελα να είμαι τόσο πολύ εκεί , το είχα όμως κανονίσει καιρό!αλλά έχω αξιοτατο και υπέροχο αντιπροσωπο της πόλεως μας, καλύτερος δεν θα μπορούσε.Περιμένω φωτό , περιμένω σχόλια περιμένω εντυπώσεις
 
Καλά να περάσετε. Μη ξεχάσετε να ποστάρετε και καμιά φωτό!
 
Πίσω
Μπλουζα