Νέοι Moderators / Super Moderators

Πω πω, παπαρούνα έχω γίνει σήμερα #) Είναι συγκινητική η αποδοχή σας παιδιά! Ο Θεός βοηθός, ο χρόνος θα δείξει αν θα είμαι οκ ή αν θα φάω τα μούτρα μου :p Νομίζω ότι εδώ αξίζει να σας ευχαριστήσω έναν έναν (όποιος βαρεθεί ας φύγει):

Ευχαριστώ Dare για την παρουσίαση και το καλωσόρισμα!

Ευχαριστώ Johnny! Σου εύχομαι πάντα δύναμη στο φόρουμ, και ξεθάψιμο διαφόρων θεμάτων!

Eυχαριστώ Wally! Νέο πονοκέφαλο αποκτήσατε :p

Thanks Ajax! (Μερικές φορές σε γράφω Αzax και σε διορθώνω μετά!)

Τhanks Σταύρο! Καλή συνέχεια και στη δική σου δυναμική παρουσία.

Να'σαι καλά Imgema! Θα σε ειδοποιήσω για τα μαστίγια αν τα χρειαστώ, Μr. Godfather :D

Rio, με άφησε άφωνη η εικόνα σου :rofl: Σ'ευχαριστώ πολύ, ας συνεχίσουμε το έργο μας, horror rules!

Metalcandyman, σ'ευχαριστώ! Αυτό που πόσταρε η Kambia σχεδιάζεις; :p Το σίγουρο είναι ότι τώρα η υποκατηγορία θρίλερ/τρόμου θα μπορεί επιτέλους να θριαμβεύσει πάνω στην ενότητα Ξένος Κινηματογράφος :diablotin: Αστειεύομαι, μη φοβίσω μερικούς!

Bambinella, ευχαριστώ πολύ! Καλή συνέχεια, είσαι από τα πιο αξιοσέβαστα μέλη του φόρουμ :) Α, και αυτό με τα Χριστούγεννα το σκέφτηκα κι εγώ, ήταν μία εντελώς αναπάντεχη έκπληξη!

Deathshadow, ευχαριστώ! Κι εγώ χαίρομαι που σε έχω στους φίλους μου. (Η γάτα έγινε το σήμα κατατεθέν μου βλέπω. Αυτά γίνονται όταν δεν αλλάζεις αβαταρ :D )

Να'σαι καλά Phil! Πολύ όμορφα κι ευγενικά λόγια :)

Nα'σαι καλά Εlephada! Καλή συνέχεια και σε σένα, ειδικά το χιούμορ σου είναι απίστευτο!

Σ'ευχαριστώ πολύ Dino, καλή συνέχεια στο φόρουμ!
 
Τούρτα δε βγάλαμε ρε παιδιά... (ή μήπως δεν τρώτε για να κρατήσετε σιλουέτα μέχρι τις γιορτές; :p )

bb29e4e0d83e371f120626f1952d0398-d53ag3c.jpg πηγή
 
Πολλά μπράβο και από μένα! Τώρα έπεσε στο μάτι μου. Άξια! :award:
 
μπράβο σου Perlastar...σου εύχομαι καλή αρχή στα νέα σου καθήκοντα και φυσικά...πολλές συνεντεύξεις με αγαπημένα πρόσωπα από τα 80'ς!
 
Βρε περλα μου, τι να πω τωρα, εισαι τόσο συμπαθητικό κοριτσι που αξίζεις τα καλυτερότερα και στην ρετρο και στην ζωή!


και μεις πηραμε
χριστουγεννιατικο δωρο με την συμμετοχη σου ως μοντ :cheers: και εις ανωτερα και άλλες συνεντεύξεις και άλλες εμπειριες και λιγοτερες ταινιες τρομου, χε, χε :p καποιοι τρομαζουν #)


παω να δω μαρια της γειτονιας ! δυο εκπλήξεις μια χτες με την μαρια και μια σημερα με την πέρλα
:flower:
 
Μπράβο ! Συγχαρητήρια !
 
Συγχαρητήρια και καλή δύναμη και από εμένα!
 
Αγαπητή μου Perla πολλά συγχαρητήρια και από μένα :flower:
 
perlastar συγχαρητηρια και καλη αρχη στα νεα σου καθηκοντα :)
 
Συγχαρητήρια και σιδεροκέφαλη!!! Καλά ποσταρίσματα με κέφι και ευχαρίστηση :) :flower:
 
Συγχαρητήρια Perlastar :beer:
 
Tα συγχαρητηρια και απο μενα στην αξιαγαπητη perlastar!!(το μωβ παντως σου παει πολυ!!!)
 
Να ευχαριστήσω και τους υπόλοιπους:

Tony ευχαριστώ πολύ, τα κινηματογραφικά μας ενδιαφέροντα είναι διαφορετικά, αλλά παρ'όλα αυτά απολαμβάνω τα ποστς σου και είσαι πολύ καλός στον τομέα σου. Χαιρετίσματα από την απέναντ όχθη! (όπου όχθες: Ελληνικός και Ξένος Κινηματογράφος :D )

Να'σαι καλά Φώτη!

Σ'ευχαριστώ Σπύρο, μακάρι να ανοίξει δρόμος και για άλλες συνεντεύξεις!

Αριάδνη, να'σαι καλά φιλενάδα, με έκανες να ντραπώ #) Όσο για το λιγότερο horror που ζήτησες, συμφωνώ, ήδη ετοιμάζω κάτι διαφορετικό, τη Μελωδία της Ευτυχίας σε συνεργασία με τον Metalcandyman που είναι εξπερ σ'αυτά :p Όχι βέβαια, φυσικά και δεν γίνεται να υπάρχει λιγότερο horror, θα μυηθείτε σιγά σιγά :D

Σ'ευχαριστώ Geoanas, καλή συνέχεια!

Thanks Tsalk!

Nα΄σαι καλά φίλη Κριός, καλή συνέχεια και σε σένα!

Κατερίνα, σ'ευχαριστώ πολύ!

Thanks Sunset! Εσύ τα έχεις περάσει κιόλας, ξέρεις :)

Τhor, σ'ευχαριστώ!

Αngel, τι να πω, εσύ έχεις πάντα έναν καλό λόγο για μένα, να'σαι καλά! Κρίμα που δεν με ενδιαφέρει τόσο η τεχνολογία για να μπορούσα να στο ανταποδώσω έστω μία φορά :) Το μωβ που λες, μου αρέσει κι εμένα περισσότερο από το κόκκινο!

Τέλος, Kambia, σε υπερευχαριστώ για την υπέροχη τούρτα! Αναρωτήθηκες μήπως δεν τρώμε επειδή είναι πριν τις γιορτές; Πρώτον, η ίδια η γατούλα το ζητάει, eat me λέει, να την αφήσουμε παραπονεμένη; :nono: Δεύτερον, οι γιορτές σχεδόν έφτασαν και τρίτον, όπως είπε ένας γνωστός μου "Τα κιλά των διακοπών τα έχω πάρει από τώρα, πόσο μπροστά είμαι Θεέ μου!" Άρα, μετά τα τόσα επιχειρήματα απλά ορμάμε :D
 
perlastar είπε:
Να ευχαριστήσω και τους υπόλοιπους:

Αριάδνη, να'σαι καλά φιλενάδα, με έκανες να ντραπώ #) Όσο για το λιγότερο horror που ζήτησες, συμφωνώ, ήδη ετοιμάζω κάτι διαφορετικό, τη Μελωδία της Ευτυχίας σε συνεργασία με τον Metalcandyman που είναι εξπερ σ'αυτά :p Όχι βέβαια, φυσικά και δεν γίνεται να υπάρχει λιγότερο horror, θα μυηθείτε σιγά σιγά :D
χε, χε μερικα πραγματα δεν αλλαζουν ποτε τι να γινει:biglaugh:
 
Συγχαρητήρια perlastar για τη νέα ιδιότητα ως moderator του retromaniax! Πάντα επιτυχίες!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπράβο perlastar για τη σημαντική αυτή εξέλιξή σου ως mod ! Μεγάλη η ευθύνη και το τρέξιμο απο 'δω και πέρα αλλά δεν ανησυχούμε καθόλου! Η ποιότητα που έχεις δείξει μέχρι στιγμής εγγυάται την επιτυχία σου!
 
Betty και Σώτο, σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια! Καλή συνέχεια :)
 
μπράβο Πέρλα και από μένα, σιδεροκέφαλη! Εγώ όμως δεν βλέπω ταινίες φρίκης, αλλά μου αρέσουν τα παιχνίδια υπολογιστή με παρόμοια θεματολογία! Πχ τώρα παίζω το Wolfenstein:the new order που δεν έχει σε τίποτα να ζηλέψει από ταινίες αντίστοιχης θεματολογίας!
 
Έχουν ήδη δείξει την αξία τους και το μεράκι τους για δουλειά. Σας είναι γνωστοί μέσα από τον πλούτο γνώσεων και την καλή διάθεση να μοιραστούν ό,τι διαθέτουν. Η συμπεριφορά τους στο φόρουμ είναι οδηγός για τα νέα μέλη. Τους πλησιάσαμε ζητώντας τους τη βοήθειά τους από το πόστο της συντονιστικής ομάδας και δέχτηκαν! :)

Οπότε με μεγάλη χαρά σας παρουσιάζω τους καινούριους moderators:

-Τον Aretara στο υποφόρουμ του Ελληνικού κινηματογράφου


-Τον Stavro στα υποφόρουμ Παιχνίδια - έντυπα & Συναντήσεις.

 


Επίσης, ένα μεγάλο ευχαριστώ και την Perlastar που συντονίζει τον Ξένο Κινηματογράφο με απίστευτο ζήλο και μεθοδικότητα! :) Ως μια κίνηση εμπιστοσύνης, αναλαμβάνει και το υποφόρουμ "Ζωή στα 80'ς", ξέροντας ότι θα το φροντίσει εξίσου καλά! :)

Σιδεροκέφαλοι, παιδιά! :d@redevil
 
Πίσω
Μπλουζα