Νέοι Moderators / Super Moderators

Admin?

Εξαιρετικά νέα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο Μαριάννα!!! :cheers: <-- Το emoticon πρέπει να έχει πάρει Red Bull!!! :D

Κάνεις εξαιρετική δουλειά εδώ μέσα (μα πάνω απ'όλα είσαι εξαίρετος άνθρωπος), και χαίρομαι πολύ για την αναβάθμιση!

Και πάλι μπράβο!!! :)
 
Εσύ πίσω από τη μηχανή, είσαι άξια του στέμματος!!!! Συγχαρητήρια Μαριάννα!!!
 
εγω παλι ημουν αυτη που "χαλασε" την εκπληξη στη Μαριανα γιατι της εστειλα τα συγχαρητηρια μεσω πμ αμεσως μολις ειδα οτι "μαυρισε" το username της..νομιζα οτι ειχε ενημερωθει:[

Μαριανα σου ευχομαι κι εδω ο,τι καλυτερο στη ζωη σου :)

παντα αξια!!!
 
DINO είπε:
Admin?Εξαιρετικά νέα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο Μαριάννα!!! :cheers: <-- Το emoticon πρέπει να έχει πάρει Red Bull!!! :D

Κάνεις εξαιρετική δουλειά εδώ μέσα (μα πάνω απ'όλα είσαι εξαίρετος άνθρωπος), και χαίρομαι πολύ για την αναβάθμιση!

Και πάλι μπράβο!!! :)
Atrarian, με κάνεις να κοκκινίζω! #) Κάνω ό,τι καλύτερο για όλους, σα να επρόκειτω για μένα. Εσείς είστε αυτοί που με / μας βοηθάτε σε καθημερινή βάση! ;)

Άπειρα ευχαριστώ! :flower:

ARETARA είπε:
Εσύ πίσω από τη μηχανή, είσαι άξια του στέμματος!!!! Συγχαρητήρια Μαριάννα!!!
Δημοσθένη μου, σ' ευχαριστώ πολύ! Να είμαστε όλοι καλά, να μπορώ πάντα να βρίσκομαι πίσω από τη μηχανή - και το πιο σημαντικό: εσείς να είστε πάντα μπροστά! ;)

:thanx2: :flower:

katerinak είπε:
εγω παλι ημουν αυτη που "χαλασε" την εκπληξη στη Μαριανα γιατι της εστειλα τα συγχαρητηρια μεσω πμ αμεσως μολις ειδα οτι "μαυρισε" το username της..νομιζα οτι ειχε ενημερωθει:[
Μαριανα σου ευχομαι κι εδω ο,τι καλυτερο στη ζωη σου :)

παντα αξια!!!
Lol! Η αλήθεια είναι ότι το περίμενα, αλλά όχι τόσο γρήγορα! :D Απλά με πήρε λίγο χρόνο να καταλάβω τι γίνεται! :biglaugh:

Σ' ευχαριστώ πολύ, Κατερινάκι! Όντως ήσουν το πρώτο ευχητήριο πμ και μου έδωσες μεγάλη χαρά - ακριβώς όπως και τώρα!

Ανταποδίδω κι εγώ τις ευχές! :flower:
 
Μετά από πολύ καιρό (...και πολύ σκέψη! :D ) αποκτάμε μια νέα moderator στο υποφόρουμ του Ξένου Κινηματογράφου, που δέχεται να επωμιστεί τις ευθύνες που φέρει αυτή η θέση!

Για τα νεώτερα μέλη μας, η θέση του συντονιστή (moderator) δεν είναι θέση ισχύος, αλλά θέση προσφοράς. Δουλειά των συντονιστών είναι να βοηθούν, να καθοδηγούν, να επεμβαίνουν -αν χρειάζεται- (ευτυχώς, σε εμάς σπάνια χρειάζεται! :D ) και να φροντίζουν τα μέλη και το φόρουμ αυτό, καθαυτό! :)

Πιστεύουμε ότι η νέα μας moderator συγκεντρώνει αυτές τις αρετές, χαιρόμαστε που την καλωσορίζουμε στη συντονιστική ομάδα και της ευχόμαστε σιδεροκέφαλη!

Ξέχασα κάτι?

Α! Ναι!

Και το όνομα αυτής: perlastar! :flower:

(καλή αρχή!!!)
 
Σιδεροκεφαλη Perlastar!
 
Μπραβο!! Συγχαρητηρια :D
 
Καλως Ορισες στην διαχειριστικη ομαδα perla!!!! :thumbup:
 
Συγχαρητήρια Perlastar! Και επίσης...

D@redevil είπε:
Δουλειά των συντονιστών είναι να βοηθούν, να καθοδηγούν, να επεμβαίνουν -αν χρειάζεται- (ευτυχώς, σε εμάς σπάνια χρειάζεται! :D ) και να φροντίζουν τα μέλη και το φόρουμ αυτό, καθαυτό! :)
...μπορώ να βρω μαστίγια πρώτης ποιότητος, pm me αν ενδιαφέρεσαι :boss:
 
Μπράβο Perlastar... :)
 
Perlastar, νομιζω πως αυτο ειναι ενα πολυ ωραιο χριστουγεννιατικο δωρο που αξιζει να εχεις.

Καλη αρχη!
 
Congrats Perla :thumbup: .

Eνας λογος παραπανω αφου αυτη η ''γατα'' ειναι και φιλαρακι στο προφιλ μου.

Let's celebrate :2beers: .
 
Μια αξιολογη θεση σε ενα αξιολογο και κυριως υπερδραστηριο ατομο. All the best! :)
 
Μπραβο και απο μενα perlastar ειμαι σιγουρος πως θα τα πας τελεια :thumbup: θα εχω και βυσμα οσον αφορα της ταινιες τρομου αν ανοιξω καμια με απρεπη περιεχομενο :p :diablotin:
 
[QUOTE='Στατιστικά forum]Αυτή τη στιγμή 369 χρήστες διαβάζουν το forum. 40 μέλη και 329 επισκέπτες
Είχαμε 893 μέλη και επισκέπτες ταυτόχρονα online στίς 17-10-12 ώρα: 14:01

Μέλη 17.399

Ενεργά Μέλη 722
[/QUOTE]
Μόνο σιδεροκέφαλη? Τιτανιοκέφαλη και πάνω, μην πω αδαμαντοκέφαλη και γίνω υπερβολικός. 722 ενεργά μέλη θα πει 722 απόψεις (723 όταν δεν μπορώ να αποφασίσω ανάμεσα σε δύο αντίθετες) κι ο καθένας είναι σίγουρος ότι η δική του είναι η σωστή. Πολύ περισσότερο που πέρα από το ενδιαφέρον μας για την γόνιμη και δημιουργική παρελθοντολογία δεν έχουμε πολλά κοινά μεταξύ μας όπως σε μονοθεματικά φόρουμ.
 
Πολύ όμορφη εξέλιξη!

Πάντα άξια αγαπητή perlastar!!! :thumbup:
 
Πίσω
Μπλουζα