Νέο παιχνίδι (μου) Amiga

Πολύ καλό Άλκη, ειδικά για τον χρόνο που σου πήρε να το ολοκληρώσεις!

//Ψήφισα κι εγώ...
 
Συγχαρητήρια Άλκη !! ... σερφάρωντας και πέφτωντας στο amiga.org..έπαθα ζήμιά με την poster των αποτελεσμάτων ! Μιά real life cammy που είναι και αμιγκού !!! Τα δώρα σου σε περιμένουνε, άντε στείλε email στην κοπέλα..( έχουμε ωραίο καλοκαιράκι στην Ελλάδα, έχουμε και αμίγκες...)

http://www.amiga.org/forums/showthread.php?t=51332
 
Ευγε για τον Αλκη!

Ευγε για την παγκοσμια Αμιγκοκοινοτητα που διαθετει τετοιας "ποιοτητος" μοντς :)
 
Πείτε με ανταγωνιστικό, πείτε με υπερβολικό, πείτε με ψωνάρα, πείτε με bad loser, αλλά είμαι πολύ απογοητευμένος από το αποτέλεσμα. Δεν θα το πω δημοσίως, αλλά εδώ "μεταξύ μας" ομολογώ πως για μένα ο Cornelius είναι πολύ καλύτερο παιχνίδι από τους δύο πρώτους νικητές. Όχι γιατί είμαι ο super-duper developer, αλλά γιατί έτυχε η ανακοίνωση του διαγωνισμού να συμπέσει με την αρχή της άδειάς μου κι έτσι αφιέρωσα πολύ χρόνο και μεράκι στη δημιουργία του, ενώ ειδικά το shoot'em up που βγήκε πρώτο μοιάζει με pre-alpha έκδοση. :banghead:

Η Cammy είναι καλή κοπέλα και είχε τις αγνότερες προθέσεις, αλλά η επιλογή της να προκύψει ο νικητής με ανοιχτή ψηφοφορία και όχι με απόφαση επιτροπής ήταν ατυχής. Τρελάθηκα όταν μπήκα και είδα το παιχνίδι μου τελευταίο (αφού οι φίλοι των υπολοίπων δεν αρκέστηκαν στο να ψηφίζουν τα δικά τους, έβαζαν και '1' στο δικό μου) και γι' αυτό μπήκα εδώ και σας ζήτησα στήριξη. Τέλος πάντων... αν ήταν καλλιστεία θα τους πετούσα το τακούνι μου. :p Τουλάχιστον ευχαριστήθηκα όταν το έφτιαχνα και το παίζω ακόμα.
 
Βάλε την φωτογραφία της Cammy στον τοιχο σου δίπλα στον Cornelius και θα δείς που όλα θα φαίνονται ωραία...
 
Πρέπει να επανορθώσει η Cammy...

Well done Alkis!
 
Saulot είπε:
Βάλε την φωτογραφία της Cammy στον τοιχο σου δίπλα στον Cornelius και θα δείς που όλα θα φαίνονται ωραία...
Δεν είναι ο τύπος μου... και μόνο οι φωτογραφίες που ποστάρει κατά καιρούς με ψιλοφρικάρουν. Εγώ τη γυναίκα τη θέλω σεμνή και χαμηλοβλεπούσα. #)
 
alkis21 είπε:
Δεν είναι ο τύπος μου... και μόνο οι φωτογραφίες που ποστάρει κατά καιρούς με ψιλοφρικάρουν. Εγώ τη γυναίκα τη θέλω σεμνή και χαμηλοβλεπούσα. #)
Εγώ πάλι δεν έχω τέτοια κολλήματα οπότε την επόμενη φορά που θα γίνει διαγωνισμός ενημέρωσε με :)

Τώρα για τα υπόλοιπα, δεν μπορώ να σου πώ ότι επαιξα τα παιχνίδια αλλά ένας λόγος που θα μπορούσες να χάσεις και να πεις ότι ήταν "δίκαιο" ακόμα και αν το άλλο παιχνίδι είναι χειρότερο είναι το ότι το παιχνίδι σου έγινε σε game engine. Πάντως ούτε κι εγώ τρελλαίνομαι για τα public votes μέσω internet γιατί κερδίζει αυτός με τους περισσότερους γνωστούς. Σε αυτή την περίπτωση προτιμώ ονομαστικές ψηφοφορίες...
 
Μπράβο Άλκη! :beer: :beer: :cheers:

Όσο κι αν ήθελες να βρεθείς ψηλότερα (και καλά έκανες..) και η τρίτη θέση δε παύει να είναι μια μεγάλη διάκριση! :award:

Όσο για την Cammy,δείχνει να είναι :shtup: :shtup: !!!!!! :p
 
:clap: Μπραβο Αλκη!!!

Συγχαρητηρια για την διακριση!!! :bow:
 
Επειδή απ' ότι πήρε το αυτί μου από τον απόηχο του Sensiblogathering, η φίλη μου η Cammy έχει αποκτήσει... fan club στο GRM, να σας πω ότι μπορείτε να δείτε φωτογραφίες της στα albums της.

Πέραν του οπτικού υλικού, η λεζάντα "My A1600 Netbook which runs Icaros and Ubuntu" νομίζω πως είναι αδύνατον να αφήσει κανέναν αδιάφορο!
 
Αχά!

Μάλιστα.....

Δε θα μιλήσω,δε θα μιλήσω! :sealed: :sealed:

Πάντως άσχημη δε την λες την κοπελιά... :p

σ.σ Μα καλά,πώς έφτασαν στ' αυτιά σου τα όσα ειπώθηκαν;;; 8)
 
δε μαζευόμαστε οι Αμιγκάδες να φτιάξουμε κανένα παιχνιδάκι και να αφήσουμε τη Camy
 
Shinobi είπε:
δε μαζευόμαστε οι Αμιγκάδες να φτιάξουμε κανένα παιχνιδάκι και να αφήσουμε τη Camy
Nαι,ναι,να μαζευτείτε,να μαζευτείτε... :p :p
 
manos426f είπε:
σ.σ Μα καλά,πώς έφτασαν στ' αυτιά σου τα όσα ειπώθηκαν;;; 8)
Ενώ γράφω αυτό βλέπω την φάτσα του Uninvited στο απέναντι γραφείο... ;)
 
alkis21 είπε:
Επειδή απ' ότι πήρε το αυτί μου από τον απόηχο του Sensiblogathering, η φίλη μου η Cammy έχει αποκτήσει... fan club στο GRM, να σας πω ότι μπορείτε να δείτε φωτογραφίες της στα albums της.
Πέραν του οπτικού υλικού, η λεζάντα "My A1600 Netbook which runs Icaros and Ubuntu" νομίζω πως είναι αδύνατον να αφήσει κανέναν αδιάφορο!
Παίζει με amiga και linux...

Ειναι cosplayer με έμφαση στο Street Fighter...

Ασχολείται με hardware και εχει game room...

ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΑΤΑ!!!

Παντα το έλεγα οτι η ιδανική γυναίκα για μένα θα είναι στους αντίποδες...
 
Saulot είπε:
Παίζει με amiga και linux...Ειναι cosplayer με έμφαση στο Street Fighter...

Ασχολείται με hardware και εχει game room...

ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΑΤΑ!!!

Παντα το έλεγα οτι η ιδανική γυναίκα για μένα θα είναι στους αντίποδες...
Πάω στοίχημα ότι παστίτσιο δεν ξέρει να σου φτιάξει. :p
 
Maddog είπε:
Πάω στοίχημα ότι παστίτσιο δεν ξέρει να σου φτιάξει. :p
ουτέ και αυγά. όποιος τη μαζέψει θα θησαυρίσει τα σουβλατζίδικα.
 
ξερω να φτιαχνω εγω παιδια...
 
Πίσω
Μπλουζα