Νέο παιχνίδι (μου) Amiga

ξερω να φτιαχνω εγω παιδια...
Ξερεις να φτιαχνεις παιδια ? γιατι αυτο το ξερουμε ολοι.. ή μηπως εννοεις οτι ξερεις να φτιαχνεις αυγα ? γιατι και αυτο το ξερουμε ολοι...εκτος αν εννοεις οτι ξερεις να φτιαχνεις παστιτσιο οποτε την επομενη φορα που θα ερθω σπιτι για nintendo gaming till death να μην παραγγειλουμε απ'εξω.
 
Paspartoo είπε:
...εκτος αν εννοεις οτι ξερεις να φτιαχνεις παστιτσιο οποτε την επομενη φορα που θα ερθω σπιτι για nintendo gaming till death να μην παραγγειλουμε απ'εξω.
Πολύ φοβάμαι όμως ότι αυτό είναι μια καλά κρυμμένη ικανότητα του Saulot,που θα έρθει στην επιφάνεια μόνο για την Cammy/για κάποια σαν την Cammy,Ηρακλή. :p

Τι να κάνουμε,έτσι είναι η ζωή,άδικη... :D :D
 
Βλέποντας το album, θα άλλαζα ένα γράμμα στο όνομα της Cammy αλλά νομίζω φλερτάρω με την λογοκρισία... :D
 
που θα έρθει στην επιφάνεια μόνο για την Cammy/για κάποια σαν την Cammy,Ηρακλή. :p
Ετσι ακριβως - παλι με δρακουλινια θα τη βγαλουμε..


Βλέποντας το album, θα άλλαζα ένα γράμμα στο όνομα της Cammy αλλά νομίζω φλερτάρω με την λογοκρισία... :D
Η οποια δεν καταλαβαινει Χαρο, οπως ξερεις :D
 
Paspartoo είπε:
Η οποια δεν καταλαβαινει Χαρο, οπως ξερεις :D
No,no,no,pos den katalavainei!

Katalavainei kai parakatalavainei an thes!Na,as poume....

Hmmm,as I look Cammy's profile,I see that she is just very hot and sexy!


First phrase that comes in my mind,in order to describe her,is something like "The Australian rocket".



Very good and interesting posing also!



Well done!



You 've already got some fans among us.Keep posing like that,we all appreciate it!
:)

An diavazei Ηρακλή,mia xara tha katalavei tora! :p

Άντε,για σένα δουλεύω πάλι Saulot! :D

σ.σ Ναι,μόλις παρακολουθήσατε το πρώτο υπερforumικό,διεθνές -διακριτικό και κόσμιο φυσικά,όπως πρέπει- καμάκι! :p
 
τι καμάκι; δεν πιάνουν πια αυτά... που πήγαν οι εποχές που τις έριχνες τις αλλοδαπές με ένα "I love you, you love I?";

Τώρα θέλουν Amiga, διδακτορικά στο street fighter + να ξέρεις να κάνεις compile linux kernel... Δεν νομίζω να εκτιμήσει καν το παστίτσιο του Saulot.
 
/me φαντάζεται τις σκέψεις που θα κάνουν οι γυναίκες του forum διαβάζοντας αυτό το thread....

Anyway, κατόπιν ωρίμου σκέψεως αποφάσισα να παραμείνω πιστός στην Aly.
 
Paspartoo είπε:
Μιλουσα ομως για τη λογοκρισια και οχι για την Cammy :D
LOL !!!!

Δε πειράζει,το thread έτσι κι αλλιώς έχει φάση,οπότε και το μπέρδεμα που έγινε,μέσ' στο παιχνίδι είναι! :)
 
Ήμουν σίγουρος ότι θα παίξει τρισέλιδο postαφιέρωμα στην cammy, πρίν ακόμα σας ανάψω τις φωτιές. Γιατί ο Άλκης είναι καθωσπρέπει κύριος και δέν θα μας την "γνώριζε" κάν. (Λίνκαρε το album βέβαια που είναι πιό προστυχιά αλλά λέμε τώρα :) ) Είναι ποζερού αναμφίβολα, αλλά είναι και τούμπανο η άτιμη. Εγώ πάντως θα την έντυνα Chun-Li και θα την έβαζα να κάνει το ελικοπτεράκι....

palpad_chun_li_45_03_tga_jpgcopy.jpg


...με την καλή έννοια....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ξέρω να φτιάχνω παστίτσιο Ηρακλή, για τα παιδιά ειμαι στη θεωρία ακόμα.

Ξέρετε μελισσούλες, λουλουδάκια, πελαργούς κλπ.
 
καλά να πάθεις alkis21 , άλλη φορά να βγάζεις και εσύ λίγο μπούτι (ή τουλάχιστον ρε παιδί μου πάρε τίποτα μοντέλα τοπλες να έχεις τριγύρω) και θα δεις μετά για πότε το παιχνίδι σου θα έβγαινε πρώτο....

δεν πάμε καλά λέω εγώ...
 
Πίσω
Μπλουζα