Ξένοι ηθοποιοί - Ξένες ταινίες του '40, '50, '60 που αγαπήσαμε.

Ήμουν σίγουρη ότι δεν θα τον ήξερες ωραίος με την κλασική έννοια σαν τον Αλαίν Ντελόν δεν είναι αλλά έχει τύπο.
Mε ξερεις καλα εσυ...Κοιτα εδω τωρα τον Καρυ Γκραντ και συγκρινε με οποιον σημερινο θελεις:

c77708a6acc375583787ad06f09b58c2.gif
 
Ποια σταρ του Χόλιγουντ είχε πει το περίφημο " Δεν είμαι σεξ συμπολ τελικά αλλά σεξ ζόμπι";
 
Ποια σταρ του Χόλιγουντ είχε πει το περίφημο " Δεν είμαι σεξ συμπολ τελικά αλλά σεξ ζόμπι";
Η Βερόνικα Λέικ ήταν η οποία είχε τραγική ζωή και ποτέ δεν θέλησε να γίνει ηθοποιός και διάσημη . Ήθελε την ζωή ενός κανονικού ανθρώπου , η μητέρα της την πίεζε να γίνει σταρ.
 
Σαν σήμερα γεννήθηκε το γελαστό αυτό κορίτσι και ακόμα δεν έγινε απόλυτα γνωστό τι έγινε το βράδυ του θανάτου της.
Μπορει να την εφαγε ο αντρας της, αλλα χωρις αποδειξεις δεν γινεται τιποτα.
Απο την αλλη πλευρα, αν αυτος ο ανθρωπος ειναι αθωος, δεν εχει παρει μονο την πικρα του θανατου της γυναικας του, αλλα και την καχυποψια του κοσμου με την οποια ζει ολη του την ζωη απο εκεινο το μoιραιο βραδυ του 1981.
 
Μπορει να την εφαγε ο αντρας της, αλλα χωρις αποδειξεις δεν γινεται τιποτα.
Απο την αλλη πλευρα, αν αυτος ο ανθρωπος ειναι αθωος, δεν εχει παρει μονο την πικρα του θανατου της γυναικας του, αλλα και την καχυποψια του κοσμου με την οποια ζει ολη του την ζωη απο εκεινο το μoιραιο βραδυ του 1981.
H αδερφή της Νάταλι είναι σίγουρη ότι το έκανε ο άνδρας της, η κόρη της πάλι που είχε με τον πρώτο άνδρα λέει τα καλύτερα για τον θετό πατέρα της.
 
Και μιας και αυτήν την στιγμή είναι η πιο χοτ ηθοποιός του πλανήτη εδώ ως Σάρον Τέιτ
Ποια ειναι αυτη ρε παιδια; Πρωτη φορα τη βλεπω και την ακουω. Ασε που δε μοιαζει καθολου με τη Σαρον Τεϊτ και ασε που αυτος που σχεδιασε τα κοστουμια για '68 - '69 ειναι ΑΣΧΕΤΟΣ. Πιο πολυ για σημερινα δειχνουν. Το ιδιο ακριβως ισχυει και τον μακιγιερ.
 
Ποια ειναι αυτη ρε παιδια; Πρωτη φορα τη βλεπω και την ακουω. Ασε που δε μοιαζει καθολου με τη Σαρον Τεϊτ και ασε που αυτος που σχεδιασε τα κοστουμια για '68 - '69 ειναι ΑΣΧΕΤΟΣ. Πιο πολυ για σημερινα δειχνουν. Το ιδιο ακριβως ισχυει και τον μακιγιερ.
Margot Robbie η πιο ακριβοπληρωμένη αυτή τη στιγμή στο Χόλιγουντ
 
Ποια ειναι αυτη ρε παιδια; Πρωτη φορα τη βλεπω και την ακουω. Ασε που δε μοιαζει καθολου με τη Σαρον Τεϊτ και ασε που αυτος που σχεδιασε τα κοστουμια για '68 - '69 ειναι ΑΣΧΕΤΟΣ. Πιο πολυ για σημερινα δειχνουν. Το ιδιο ακριβως ισχυει και τον μακιγιερ.

Έγινε γνωστή παίζοντας ένα φανταστικό χαρακτηριστικά της DC Comics, την Harley Quinn μια ψυχοπαθή με ένα σφυρί. Δεν την θεωρώ την πιο hot του Χόλιγουντ βέβαια και αυτό έχει ξεπέσει πολύ και έχει γεμίσει κιτσαρία που γίνονται ονόματα απο το τίποτα.
 
Έγινε γνωστή παίζοντας ένα φανταστικό χαρακτηριστικά της DC Comics, την Harley Quinn μια ψυχοπαθή με ένα σφυρί. Δεν την θεωρώ την πιο hot του Χόλιγουντ βέβαια και αυτό έχει ξεπέσει πολύ και έχει γεμίσει κιτσαρία που γίνονται ονόματα απο το τίποτα.
Θέλω να δω υποκριτικά τουλάχιστον πως κάνει την Σάρον Τέιτ.
 
Πίσω
Μπλουζα