Ξένοι ηθοποιοί - Ξένες ταινίες του '40, '50, '60 που αγαπήσαμε.

Εμενα με εβγαλε Fred Astaire και μου γραφει:

Fred Astaire
You're a fierce perfectionist, but you try not to take yourself too seriously. You like to be in control of things, and you value a good work-life balance. You like being very good at what you do, and that carries on into every single aspect of your life.
 
@Bambinella[/USER] ανέβηκε στα ελληνικά την έχεις δει ποτέ; carnival of souls
Σε ευχαριστω. Οχι, δεν το εχω δει ποτε γιατι καποια στιγμη που το ειχα ψαξει ειχα διαβασει πως ειναι ιστορια με φαντασματα, που δεν ειναι και το αγαπημενο μου θεμα. Το βρισκω λιγο αστειο, δηλαδη.
Εσυ την ειδες την ταινια; Αξιζει;
 
Σε ευχαριστω. Οχι, δεν το εχω δει ποτε γιατι καποια στιγμη που το ειχα ψαξει ειχα διαβασει πως ειναι ιστορια με φαντασματα, που δεν ειναι και το αγαπημενο μου θεμα. Το βρισκω λιγο αστειο, δηλαδη.
Εσυ την ειδες την ταινια; Αξιζει;
Bambi όχι περίμενα την γνώμη σου πρώτα μην έχει πολύ τρόμο την βλέπω και σου λεω
 
Πως πήρε το κόκκινο της φωτιάς η λουσιλ Μπωλ στα μαλλιά της; Ήταν καστανή ως προς το φυσικό της χρώμα και ένα φεγγαρι τα είχε βάψει ξανθά μέχρι που η νέα κομμώτρια της , της είπε πως οπωσδήποτε έπρεπε να γίνει φλογερή κοκκινομάλλης διότι αυτό ήταν η ψυχή της. Ακολούθησε την συμβουλή της και πολύ καλά έκανε.
 
Έχω διαβάσει πολλά και διάφορα για όλες τις μεγάλες σταρ παιδιά τις ιδιοτροπίες και τα σκάνδαλα τους αλλά με την maria felix ανατριχιασα με κάποιες δηλώσεις της...
 
Αν και ξερω μονο τρεις απο ολους αυτους, τον Liam Neeson θα επελεγα.
 
Πρωτη φορα τον βλεπω. Δεν τους ξερω τους καινουργιους.
 
Πίσω
Μπλουζα