Ξέρατε ότι....;

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
6.461

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
6.461
Καλά αυτή η ηθοποιός είναι σαν να μην υπήρξε ποτέ, ποια ήταν, η καταγωγή της , που πήγε μετά. Δεν μπορεί να μην την ήξερε κανείς στον καλλιτεχνικό χώρο.

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
6.461

elephadas

Extra Galactic RetroEntity!
Αντιδράσεις
10.933
Πώς να ξεχαστεί αφού φροντίζει να μας το θυμίζει?

Καλά, να πιστέψουμε ότι ο φίλος της θείας της έστειλε τη φωτογραφία της στα καλλιστεία (δεν ρωτάω γιατί είχε φωτό της) κι εκείνη δεν είχε ιδέα για τον φόνο. Γιατί πήγε? Ήταν υποχρεωμένη? (*) Δηλαδή αν κάποιος στείλει τη δική μου φωτογραφία (οπότε θα επιλεγώ, δεν υπάρχει αμφιβολία) θα είμαι αναγκασμένος χωρίς να θέλω να παρελάσω με μαγιω και ψηλοτάκουνο και τουαλέτα και να δηλώσω ότι μου αρέσει ο Καζαντζάκης ιδιαίτερα "Η σταχομαζώχτρα"?

(*) Κι ο πατέρας της έγινε έξω φρενών που θα πήγαινε μετά έγινε έξω φρενών που θέλανε $$ και μετά της είπε "Θα πας"? Εξωφρενικό

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
6.461
Πώς να ξεχαστεί αφού φροντίζει να μας το θυμίζει?

Καλά, να πιστέψουμε ότι ο φίλος της θείας της έστειλε τη φωτογραφία της στα καλλιστεία (δεν ρωτάω γιατί είχε φωτό της) κι εκείνη δεν είχε ιδέα για τον φόνο. Γιατί πήγε? Ήταν υποχρεωμένη? (*) Δηλαδή αν κάποιος στείλει τη δική μου φωτογραφία (οπότε θα επιλεγώ, δεν υπάρχει αμφιβολία) θα είμαι αναγκασμένος χωρίς να θέλω να παρελάσω με μαγιω και ψηλοτάκουνο και τουαλέτα και να δηλώσω ότι μου αρέσει ο Καζαντζάκης ιδιαίτερα "Η σταχομαζώχτρα"?

(*) Κι ο πατέρας της έγινε έξω φρενών που θα πήγαινε μετά έγινε έξω φρενών που θέλανε $$ και μετά της είπε "Θα πας"? Εξωφρενικό
Δεν ζει και ο Μάρλον να μας πει πως ένιωσε μετά την χυλοπιτα

bambinella

Αντιδράσεις
20.484
Δεν ζει και ο Μάρλον να μας πει πως ένιωσε μετά την χυλοπιτα
Συνηθισε ο ανθρωπος. Χυλοπιτα απο την Ρικα, χυλοπιτα απο την Παππα, χυλοπιτα απο την Χαριλαου....πηγαινε γυρευοντας.
Και μετα σου λενε τυφλα να' χει ο Μαρλον Μπραντο.

elephadas

Αντιδράσεις
10.933
Ναι αλλά είδες τη μετέπειτα πορεία του. Η ζωή του καταστράφηκε. Χόντρυνε (από τις τόσες χυλόπιτες που είχε φάει), έγινε μονόχνωτος, αρνήθηκε το Όσκαρ. Τι να την κάνει τη ζωή όταν δεν μπορούσε να έχει ΑΥΤΕΣ?

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
6.461
Ναι αλλά είδες τη μετέπειτα πορεία του. Η ζωή του καταστράφηκε. Χόντρυνε (από τις τόσες χυλόπιτες που είχε φάει), έγινε μονόχνωτος, αρνήθηκε το Όσκαρ. Τι να την κάνει τη ζωή όταν δεν μπορούσε να έχει ΑΥΤΕΣ?
Ε μα καλά του κάναμε όχι να μην έχει να λεει :D

karapiperim

RetroNuts
Αντιδράσεις
3.064
χυλοπιτα απο την Χαριλαου
Τη Χαριλάου την έδιωξε αυτός σύμφωνα με τη Σώκου όταν του είπε οτι ο προηγούμενος εραστής της ήταν πιο... προικισμένος :) Τον είχαν καταρρακώσει τον καημένο τον Μάρλον οι Ελληνίδες σταρ. Η μια ούτε που καταδέχτηκε αλλά κι αυτήν που καταδέχτηκε τον είπε γαριδάκι.
Πάντως για την ιστορία, για Χαριλάου μάθαμε από σπόντα κι όχι από την ίδια, οπότε μπορεί και να ισχύει.

RIO

Retro Horrormaniac
Αντιδράσεις
38.399
Τη Χαριλάου την έδιωξε αυτός σύμφωνα με τη Σώκου όταν του είπε οτι ο προηγούμενος εραστής της ήταν πιο... προικισμένος :) Τον είχαν καταρρακώσει τον καημένο τον Μάρλον οι Ελληνίδες σταρ. Η μια ούτε που καταδέχτηκε αλλά κι αυτήν που καταδέχτηκε τον είπε γαριδάκι.
Πάντως για την ιστορία, για Χαριλάου μάθαμε από σπόντα κι όχι από την ίδια, οπότε μπορεί και να ισχύει.
Δεν θυμάμαι αν ήταν ο Ντένις Χόπερ ή ο Ρόμπερτ Ντυβάλ που είχε δηλώσει ότι είχε εντυπωσιαστεί από τα... προσόντα του Μπράντο ( είχαν κολυμπήσει μαζί)...:fafoutis:

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
6.461
Τι λέτε βρε παιδιά τέτοιο φτύσιμο ο Μάρλον από τις Ελληνίδες,για μολογημα :biglaugh:

karapiperim

RetroNuts
Αντιδράσεις
3.064
Δεν θυμάμαι αν ήταν ο Ντένις Χόπερ ή ο Ρόμπερτ Ντυβάλ που είχε δηλώσει ότι είχε εντυπωσιαστεί από τα... προσόντα του Μπράντο ( είχαν κολυμπήσει μαζί)...:fafoutis:
Η Βούλα πάντως δεν ενθουσιάστηκε :)
Τώρα τι να πω; Μπορεί να κρύωνε ο άνθρωπος :)
(Εντάξει παιδιά, το κόβω :) )

elephadas

Αντιδράσεις
10.933
Δεν θυμάμαι αν ήταν ο Ντένις Χόπερ ή ο Ρόμπερτ Ντυβάλ που είχε δηλώσει ότι είχε εντυπωσιαστεί από τα... προσόντα του Μπράντο ( είχαν κολυμπήσει μαζί)...
Το κολύμπι εξηγεί τη διαφορετική εκτίμηση κυρίου και κυρίας. Το νερό ήταν κρύο και ο Χόπερ ή ο Ντυβάλ απέδωσαν στη χαμηλή θερμοκρασία μια μόνιμη κατάσταση θεωρώντας ότι ήταν παροδική λόγω κρύου.

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
6.461
Το κολύμπι εξηγεί τη διαφορετική εκτίμηση κυρίου και κυρίας. Το νερό ήταν κρύο και ο Χόπερ ή ο Ντυβάλ απέδωσαν στη χαμηλή θερμοκρασία μια μόνιμη κατάσταση θεωρώντας ότι ήταν παροδική λόγω κρύου.
Νερό η χωρίς νερό εμείς του την δώσαμε την χυλοπιτα αυτό έχει σημασία.

paulochelao24

Retro Member
Αντιδράσεις
2.315
Τι λέει εδώ η εφημερίδα; Είχε έρθει Λάρισα και Βόλο η Τσιτσιολίνα;
Προβολή συνημμένου 249774
Συμμαθητές μου είχαν πει ότι πέρασε και από Λαμία λίγο παρέα με την Μαλού μια φιλενάδα της.."α ρε τι έχασα" έλεγα από μέσα μου . Σημαδιακό το καλοκαίρι του 87 τελικά , EuroBasket, καύσωνας, Τσιτσιολίνα κ.α.

Μπλουζα