Οι Τρεις Χάριτες (1990 MEGA)

Σιγά μην πάρω τηλέφωνο και με έχουν στην αναμονή...εδώ είχα πάρει και τους είχα ζητήσει να ξεκινήσουν Ρετιρέ από το δεύτερο κύκλο,να μην παίζουν τα ίδια και τα ίδια...και μου είχαν μιλήσει πολύ ψυχρά,μου είχαν πει ότι δεν θα κανονίσω εγώ τι θα βάλουν,και αν δεν θέλω να μην τα βλέπω αυτά που βάζουν!Είναι σκλήροί γενικά και γι'αυτό έχει χαλάσει η ιδιωτική τηλεόραση
 
thebest20 είπε:
Σιγά μην πάρω τηλέφωνο και με έχουν στην αναμονή...εδώ είχα πάρει και τους είχα ζητήσει να ξεκινήσουν Ρετιρέ από το δεύτερο κύκλο,να μην παίζουν τα ίδια και τα ίδια...και μου είχαν μιλήσει πολύ ψυχρά,μου είχαν πει ότι δεν θα κανονίσω εγώ τι θα βάλουν,και αν δεν θέλω να μην τα βλέπω αυτά που βάζουν!Είναι σκλήροί γενικά και γι'αυτό έχει χαλάσει η ιδιωτική τηλεόραση
Σοβαρα? Εμενα οποτε εχω τηλεφωνησει στο παρελθον μου εχουν φερθει φυσιολογικα.
 
Βασικά είναι ανάλογα με τις ώρες τους...τώρα το θέμα είναι να σταματήσουν τις συνηθισμένες 5-6 σειρές και να αφιερώσουν 4 μήνες να παίξουν και τα 90 επεισόδια από τις "Τρεις Χάριτες" ώστε να τις δουν πρώτη φορά και αυτοί που γεννήθηκαν μετά το 95
 
thebest20 είπε:
Βασικά είναι ανάλογα με τις ώρες τους...τώρα το θέμα είναι να σταματήσουν τις συνηθισμένες 5-6 σειρές και να αφιερώσουν 4 μήνες να παίξουν και τα 90 επεισόδια από τις "Τρεις Χάριτες" ώστε να τις δουν πρώτη φορά και αυτοί που γεννήθηκαν μετά το 95
Συμφωνω απολυτα μαζι σου, παρολο που τις Χαριτες τις εχω δει τοσες πολλες φορες που τις ξερω "απ εξω κ ανακατωτα"!

Κοιτα να δεις φιλε μου που το mega ζηλεψε την τακτικη της ΕΡΤ...
 
Τα επεισόδια είναι κορυφαία...μου λείπουν γύρω στα 15!!!Έχω και το επεισόδιο Show Business με Πρωτοψάλτη που είναι πολύ σπάνιο και το έπαιξε το Mega στα 15 χρόνια του!
 
Θέλω να ρωτήσω αν υπάρχουν μέλη του forum που κρατούσαν σε κασέτες τα επεισόδια από τις Τρεις Χάριτες!!!!!!!!!!!!!!

Ακόμα και να υπάρχουν δεν θα τα μάθεις από εδώ

Δεν επιτρέπεται από τον κανονισμό του φόρουμ ΔΗΜΟΣΙΑ να ζητάμε τέτοιου είδους υλικό. Αν θέλεις σε παρακαλώ διάβασε τους κανονισμούς για να δεις τι ακριβώς δεν ζητάμε δημόσια τουλάχιστον
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
thebest20 είπε:
Θέλω να ρωτήσω αν υπάρχουν μέλη του forum που κρατούσαν σε κασέτες τα επεισόδια από τις Τρεις Χάριτες!!!!!!!!!!!!!!
EDIT BY TSALK:

Ακόμα και να υπάρχουν δεν θα τα μάθεις από εδώ

Δεν επιτρέπεται από τον κανονισμό του φόρουμ ΔΗΜΟΣΙΑ να ζητάμε τέτοιου είδους υλικό. Αν θέλεις σε παρακαλώ διάβασε τους κανονισμούς για να δεις τι ακριβώς δεν ζητάμε δημόσια τουλάχιστον
Γι' αυτό έχουμε τα προσωπικά μηνύματα....
 
thebest20 είπε:
Σιγά μην πάρω τηλέφωνο και με έχουν στην αναμονή...εδώ είχα πάρει και τους είχα ζητήσει να ξεκινήσουν Ρετιρέ από το δεύτερο κύκλο,να μην παίζουν τα ίδια και τα ίδια...και μου είχαν μιλήσει πολύ ψυχρά,μου είχαν πει ότι δεν θα κανονίσω εγώ τι θα βάλουν,και αν δεν θέλω να μην τα βλέπω αυτά που βάζουν!Είναι σκλήροί γενικά και γι'αυτό έχει χαλάσει η ιδιωτική τηλεόραση
ειναι σκληροι αλλα δικαιοι lol lol lol
 
Γιατί όμως παίζουν τις ίδιες και τις ίδιες σειρές?Τις έχουμε βαρεθεί!90 επεισόδια έχουν οι 3 χάριτες,θα μπορούσαν να παίξουν 3 συνεχόμενους μήνες,από 2 επεισόδια κάθε μέρα εφόσον είναι γύρω στα 23 λεπτά το κάθε επεισόδιο
 
Koιτα η αληθεια ειναι πως αν δουλευα στο Μεγκα και καποιος με επαιρνε τηλ να μου ζητηση το.... Ρετιρε θα του ζητουσα ευγενικα την διευθυνση του και θα του εστηνα καρτερι.
 
Πιστευω πως το mega θα επρεπε να εχει μια μονιμη ζωνη για τις παλιες καλες του σειρες (γιατι οχι και εκπομπες). Εστω και μετα τα μεσανυχτα. Η ιταλικη RAI εδω και χρονια το κανει με επιτυχια.
 
ChristosM είπε:
Πιστευω πως το mega θα επρεπε να εχει μια μονιμη ζωνη για τις παλιες καλες του σειρες (γιατι οχι και εκπομπες). Εστω και μετα τα μεσανυχτα. Η ιταλικη RAI εδω και χρονια το κανει με επιτυχια.
Εκεί που βάζει telemarketing και βλακείες,ας βάζει σειρές.Ας ελπίσουμε πως θα το κάνει αφού κλείσει τα 20 χρόνια του!Να'ναι καλά τα dvd recorders!!!!!!!!

ps.ο Alpha μέχρι πρόπερσι έβαζε Βραζιλιάνικα τις μεταμεσονύκτιες ώρες και από πέρισυ βάζει δέκατη εντολή,κόκκινο κύκλο και άλλες παλιές σειρές του
 
thebest20 είπε:
ps.ο Alpha μέχρι πρόπερσι έβαζε Βραζιλιάνικα τις μεταμεσονύκτιες ώρες και από πέρισυ βάζει δέκατη εντολή,κόκκινο κύκλο και άλλες παλιές σειρές του
Ναι κι ένα κανάλι που φέρεται (πλέον) με κάποια σοβαρότητα στο συγκεκριμμένο θέμα...
 
σε λιγο να δεις...
 
"Η Όλγα, η Μαρία και η Ειρήνη, οι γνωστές και αγαπημένες Τρεις Χάριτες, επιστρέφουν στη μικρή οθόνη, όχι μέσα από επαναλήψεις, αλλά σε τέσσερα ολοκαίνουργια επεισόδια της επιτυχημένης τηλεοπτικής σειράς.

Tο συγγραφικό δίδυμο Μιχάλης Ρέππας και Θανάσης Παπαθανασίου συμφώνησαν στην πρόταση που τους έγινε από το Mega Channel και θα γράψουν και θα σκηνοθετήσουν τέσσερα 45λεπτά επεισόδια, συμμετέχοντας στο εορταστικό πρόγραμμα του καναλιού για τα 20 χρόνια λειτουργίας του.

Έτσι, η Αννα Παναγιωτοπούλου (Όλγα), η Νένα Μεντή (Μαρία) και Μίνα Αδαμάκη (Ειρήνη) θα επιστρέψουν στα στούντιο του Mega, μαζί με την Αννα Κυριακού (θεία Μπεμπέκα), αλλά και τον Μιχάλη Ρέππα, που υποδυόταν τον αδελφό τους, Ανδρέα."

πηγή in.gr
 
Penny είπε:
"Η Όλγα, η Μαρία και η Ειρήνη, οι γνωστές και αγαπημένες Τρεις Χάριτες, επιστρέφουν στη μικρή οθόνη, όχι μέσα από επαναλήψεις, αλλά σε τέσσερα ολοκαίνουργια επεισόδια της επιτυχημένης τηλεοπτικής σειράς.Tο συγγραφικό δίδυμο Μιχάλης Ρέππας και Θανάσης Παπαθανασίου συμφώνησαν στην πρόταση που τους έγινε από το Mega Channel και θα γράψουν και θα σκηνοθετήσουν τέσσερα 45λεπτά επεισόδια, συμμετέχοντας στο εορταστικό πρόγραμμα του καναλιού για τα 20 χρόνια λειτουργίας του.

Έτσι, η Αννα Παναγιωτοπούλου (Όλγα), η Νένα Μεντή (Μαρία) και Μίνα Αδαμάκη (Ειρήνη) θα επιστρέψουν στα στούντιο του Mega, μαζί με την Αννα Κυριακού (θεία Μπεμπέκα), αλλά και τον Μιχάλη Ρέππα, που υποδυόταν τον αδελφό τους, Ανδρέα."

πηγή in.gr

Ελπίζω τα επεισόδια να μην έχουν να κάνουν μόνο με gay,τραβεστί κλπ, θέματα που μονοπωλούν την έμπνευση τους τα τελευταία χρόνια

Αν και ένα επεισόδιo στο οποίο θα γινόταν η αποκάλυψη οτι η θεία Μπεμπέκα έχει "μάνικα", θα έβγαζε τρελό γέλιο...
 
Στον ύπνο μου είδα ότι είχα πάει στα γυρίσματα των νέων επεισοδίων για τις 3 Χάριτες,και τις ρωτούσα αν μπορούσαν να μου δώσουν τα επεισόδια που μου λείπουν!
 
thebest20 είπε:
Στον ύπνο μου είδα ότι είχα πάει στα γυρίσματα των νέων επεισοδίων για τις 3 Χάριτες,και τις ρωτούσα αν μπορούσαν να μου δώσουν τα επεισόδια που μου λείπουν!
Χμμμ,αυτό δεν είναι και πολύ καλό...! :p
 
έκτακτο ανακοινωθεν !!!!!!

Άκουσα σήμερα το πρωί (απο ραδιοφωνικό σταθμό ) πως το MEGA, στα πλαίσια του εορτασμού των 20 χρόνων του, θα προβάλλει εως το καλοκαίρι 4 ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ επεισόδια της σειράς. :) :) :) :) :)
 
Ωραια νεα.......

Μακαρι να χτυπησει καλα νουμερα να το σκεφτουν για μονιμα.

Εχουμε κανενα εδω μεσα με μηχανακι της AGB....Μαλλον οχι. :xm:
 
Πίσω
Μπλουζα