Οι δικές σας προτάσεις και ιδέες ;)

:xm: Βρε συ Σταν τον Αλμπερτ θελεις??? :tease:
 
Οχι τον Αλμπερτ....όχι τον Αλμπερτ... Οχι αυτόν!!! αχ τί τραβάω σήμερα... :(
 
Σταν μου, αυτός με την γκάιντα είναι ο νυν και αει που περιγράφω παραπάνω.

Κατά κόσμον : Γουίλλιαμ Άλμπερτ Άρντλεϋ, ή Άλμπερτ για συντομία και είναι ο πρίγκηπας της Κάντυ...

Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείς τα βράδια που θα ξενυχτάς με τη μικρή Νεκταρία αγκαλιά, να διαβάζεις ό,τι κατά καιρούς έχουμε γράψει στα σχεδόν 70,000 μηνύματά μας... :D :D:D
 
Σοβαρά??? αυτός με την γκάιντα είναι ο Άλμπερτ??? ναι??? πωπω... πράγματι θέλω ιδιαίτερα! (βασικά την διάλεξα σαν εικόνα γιατί μου άρεσε περισσότερο! δεν ήξερα ποιος είναι!,να πώ την αλήθεια...νόμιζα πως ήταν ο Άντονυ) #)
 
Stanfromgreece είπε:
Σοβαρά??? αυτός με την γκάιντα είναι ο Άλμπερτ??? ναι??? πωπω... πράγματι θέλω ιδιαίτερα! (βασικά την διάλεξα σαν εικόνα γιατί μου άρεσε περισσότερο! δεν ήξερα ποιος είναι!,να πώ την αλήθεια...νόμιζα πως ήταν ο Άντονυ) #)
Κανείς δεν μπορεί ν΄ αντισταθεί στη γοητεία του Μεγάλου Θείου... :D

Και ο Turri την έχει πατήσει!!! Χα χα χα!!!
 
ε...αφού την πάτησε και ο Turri που είναι πιο έμπειρος από εμένα σε Candy-θέματα... τότε μικρό το κακό!!! :)
 
Juanita είπε:
Ένας είναι ο άντρας στη ζωή της Κάντυ...




Ενισταμαι, κυριες και κυριοι!


Η Καντυ ειχε πολλους αντρες στα 115 επεισοδια...Αντονυ, Αρτσυ, Στιαρ, Τερρυ, Αλμπερτ, για να μην αναφερω τους Νηλ, γιατρο Μισελ, Τομ, και αλλους πολλους. Καλα τα λες Stan...Juanita, μην μπερδευεις τους ανθρωπους
:brick:


 
Ολοι αυτοί ήταν στην ζωή της Καντυ??? και θα το δείξω εγώ στην κόρη μου??? απαπααα... τί έπαθα ο κακομοίρης!!!!
 
domniki είπε:




Ενισταμαι, κυριες και κυριοι!


Η Καντυ ειχε πολλους αντρες στα 115 επεισοδια...Αντονυ, Αρτσυ, Στιαρ, Τερρυ, Αλμπερτ, για να μην αναφερω τους Νηλ, γιατρο Μισελ, Τομ, και αλλους πολλους. Καλα τα λες Stan...Juanita, μην μπερδευεις τους ανθρωπους :brick:


Dom, μόνο οι Άντονυ, Τέρρυ, Άλμπερτ έπαιξαν στην καρδιά της Κάντυ.

Στο οικόσημο δικαίωμα να μπουν έχουν μόνο οι της οικογένειας.

Όπου πρίγκηπας με γκάιντα χαμογελαστός = Άλμπερτ

Άρα ο Σταν παράγγειλε Άλμπερτ στο οικόσημο...



Μαθηματική απόδειξη!

Κάντυ + x = loveforever όπου το "x" παίρνει τιμές από :

(Άντονυ, Άλμπερτ, Άρτσυ, Στηαρ, Νηλ, Τομ, Μισέλ, Τέρρυ)

και

x = οικογένεια Άρντλεϋ όπου το "x" παίρνει τιμές από :

[Άντονυ, Άλμπερτ, Άρτσυ, Στήαρ, Νηλ]

και

x= πρίγκηπας με γκάιντα όπου το "x" παίρνει τιμές από:

[Άντονυ, Άλμπερτ]

και

x= πρίγκηπας χαμογελαστός όπου το "x" μπορεί να πάρει μόνο μία τιμή

==> Κάντυ + Άλμπερτ = loveforever!!!

:D :D:D
 
Σήμερα μου έκαναν δώρο μιά ποδίτσα για την κουζίνα :precry: από πλανόδιους που είχε σταμπαρισμένη την Tίνκερμπελ.

Σκέφτηκα πόσο ωραία θα ήταν να είχαμε αντίστοιχες με την Κάντυ ειδικά με τη σκηνές εκείνες που πλένει τα πιάτα ή κάνει απόπειρα να μαγειρέψει...



ειδικά για μένα που με την κουζίνα δεν έχω καλές σχέσεις θα ήταν ένα καλό κίνητρο για να πλησιάζω περισσότερο... :D
Επίσης, δεν είμαι σίγουρη αλλά μπορούμε να φτιάξουμε και σχέδια για τούρτες γενεθλίων...:dribble::dribble::dribble:
 
Telamonas.stokos είπε:
Ελεος με τις ταυτοτητες....

Ειδικά για τον Ηρακλή, μπορούμε να φτιάξουμε μια ταυτότητα με τον Ηρακλή του Ντίσνευ...
#)


Τι λέτε???


 
Μου άρεσε πολύ η ιδέα με το κέντημα!


Όμως με ποιο τρόπο θα φτιάξουμε το σχέδιο???



Πρέπει να διαλέξουμε ο καθένας όποια φωτό μας αρέσει
και με κάποιον τρόπο να την μεταφέρουμε σε εταμίν για να την κεντήσουμε. Γίνεται αυτό?
 
akaliakoukou είπε:
Μου άρεσε πολύ η ιδέα με το κέντημα!Όμως με ποιο τρόπο θα φτιάξουμε το σχέδιο???

Πρέπει να διαλέξουμε ο καθένας όποια φωτό μας αρέσει και με κάποιον τρόπο να την μεταφέρουμε σε εταμίν για να την κεντήσουμε. Γίνεται αυτό?
Δεν ξέρω τι είναι το εταμίν αλλά η αδερφή μου ξέρει κάποιο μαγαζί που μπορείς να πάς τη φωτό που θέλεις και να στη φτιάξει σε καμβά (ή αυτό τεσπα το πανί... :D )
 
To εταμίν είναι το ύφασμα με τα μικρά τετραγωνάκια που κεντάμε σταυροβελονιά. Με τη λέξη καμβά αυτό εννοείς? Μήπως λέμε το ίδιο?
 
akaliakoukou είπε:
To εταμίν είναι το ύφασμα με τα μικρά τετραγωνάκια που κεντάμε σταυροβελονιά. Με τη λέξη καμβά αυτό εννοείς? Μήπως λέμε το ίδιο?

Emmm.... ναι... :eek:
 
Τέλεια!!!!


Αρχίζω να ψάχνω για εικόνα!!!
 
Ρε παιδιά...χωρίς πλάκα... αυτές τις μέρες έχω φάει τον κόσμο για να βρώ διάφορα πραγματάκια για να στολίσω το δωμάτιο για την κορούλα μου! Ξέρετε... αυτοκόλητη ταινία... Φωτιστικά... μεγάλα αυτοκόλητα...πομολάκια για την ντουλάπα... Βρίσκω συνέχεια με Μικυ,Barbie,Twity,Winny... αλλά δεν βρίσκω πουθενά με την Κάντυ!!! έχει δεί ποτέ κανείς τίποτα σχετικό ;)
 
Σταν λίγο χλωμό να βρεις τέτοια πράγματα στο διαδίκτυο.

Κανά ρολογάκι, σετ πρωινού, χαρτοπετσετούλες...

Από... βαριά διακόσμηση... χλωμό το βλέπω...

Πιό πολλά θα φτιάξουμε μόνοι μας...

Άσε που έχω την εντύπωση πως το επόμενο κύμα Καντυκών προϊόντων θα απέχουν μακράν από τη γνωστή αγαπημένη εικόνα...
 
Δεν κοιτάω μόνο στο ιντερνετ...αλλα και σε μαγιαζιά που έχουν παιδικό διάκοσμο... και τίποτα... :( ...δεν θέλω την barbie...δεν θέλω την barbie... (προτιμώ τον twity)!
 
Stanfromgreece είπε:
Δεν κοιτάω μόνο στο ιντερνετ...αλλα και σε μαγιαζιά που έχουν παιδικό διάκοσμο... και τίποτα... :( ...δεν θέλω την barbie...δεν θέλω την barbie... (προτιμώ τον twity)!

Στο εμπόριο δε θα βρεις τίποτα της Κάντυ...

Εγώ πάντως προτιμώ τη Γιασμίν και τον Αλλαντίν!!!
 
Πίσω
Μπλουζα