Οι πέντε πιο όμορφες ξένες σταρ

Δεν είναι ή Μπε Μπε είναι ή Τζεην Φοντα
 

Συνημμένα

  • IMG_20200908_140329.png
    IMG_20200908_140329.png
    773,5 KB · Προβολές: 4
Ναι, αλλα η Τζεϊνουλα ειναι Μπαρντο μονο στο στυλ, ενω η αλλη ειναι Μπαρντο η ιδια.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εδώ η Ντόλυ με στυλ, έριξα κάτι απλό πάνω μου και ήρθα να δω τι κάνετε πλεμπαιες. Αν κρίναμε χμ από τα προσόντα πάντως η Παρτον θα ήταν το βαρύ περιπολικό εδώ μέσα.
FB_IMG_1655017721666.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εχει πει πως κοιμαται παντα μακιγιαρισμενη εαν σε περιπτωση σεισμου η πυρκαγιας χρειαστει να βγει ξαφνικα εξω.
 
Εδώ η Ντόλυ με στυλ, έριξα κάτι απλό πάνω μου και ήρθα να δω τι κάνετε πλεμπαιες. Αν κρίναμε χμ από τα προσόντα πάντως η Παρτον θα ήταν το βαρύ περιπολικό εδώ μέσα.
Προβολή συνημμένου 243903
Πειράζει που η Ντόλυ δεν μου λέει και πολλά πράγματα; Μου φαινόταν πάντα ψεύτικη και υπερβολική σε όλα της.
 
Πειράζει που η Ντόλυ δεν μου λέει και πολλά πράγματα; Μου φαινόταν πάντα ψεύτικη και υπερβολική σε όλα της.
Ε όχι και έτσι μια Ντόλυ Παρτον :D μου αρέσει πολύ το τραγούδι της τζολιν
 
είχα διαβάσει σ' ένα άρθρο του reader's digest ότι στην παιδική της ηλικία ήταν τρομερά φτωχή και της έκαναν τρομερό bullying στο σχολείο. μια φορά φόρεσε μια ζακέτα "κουρελού" από διάφορα κομμάτια ρούχων και ένα αγοράκι σχεδόν τη έγδυσε για να αποδείξει ότι δεν φορούσε τίποτα από κάτω.
 
Εγώ τη συμπαθώ. Όχι τα τραγούδια της, τα οποία αγνοώ, αλλά την όλη της κιτς παρουσία και τα τεράστια χαμόγελά της. Αλλά από συνεντεύξεις της που έχω διαβάσει μοιάζει να έχει συγκροτημένη σκέψη και βέβαια είναι καλή επιχειρηματίας. Το περιτύλιγμα μας ξεγελάει.
 
Πιστεύω ότι έχει εξαιρετική φωνή. Και ότι είναι μια μετρημένη παρουσία...
 
Έχει καλή φωνή και στις ελάχιστες ταινίες που έκανε έπαιζε συμπαθητικά. Δεν με συγκινεί η εμφάνισή της και το όλο στυλ της.
 
Xαρτογραφιση προσώπου; Τι άλλο θα ακούσουμε;
 
Πίσω
Μπλουζα