Οι σταρ μας ανοίγουν το σπίτι τους

Κάτι δεν πάει καλά με το πόδι της: ή θλάση θανατηφόρος, λέγεμε και κάταγμα ή είναι χωμένο στο πάτωμα. Ούτε αντανάκλαση δεν έχει. Κομμένο είναι; Ποδι του λωτού; Πόνεσα μιλάμε...

Το τσίτι χωρίς την κατσιασμένη βελέντζα θα έλεγε πιο πολύ.
 
Σαν να κάνει κονσομασιόν και να περιμένει πελάτη είναι.

Τσίτι είναι? Σαν βινύλιο μου μοιάζει.
 

Ήταν της μόδας εκείνη την εποχή στα σπίτια να έχουν στο σαλόνι και ένα μπάρ. Πολλά σπίτια είχαν μικρότερο ή και μεγάλο μπαράκι όπως αυτό της φωτογραφίας.

Υπήρχε ακόμα και σε ολόκληρο έπιπλο σύνθεση το οποίο ήταν ολοκληρωμένο μπάρ με ψηλά σκαμπό, μπάρα και εσωτερικό χώρο για αυτόν που έφτιαχνε τα ποτά.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Επί παστιτσίου δεν ήταν 53 κιλά ή κάτι τέτοιο?

Βλέπω έντονο camel toe ή φταίνε οι σκιές της φωτογρφίας?
 
Θεά!
gordon17sp πρέπει να το παραδεχτείς!
Άσε, την έχει ήδη σχολιάσει :D. Εγώ αντιθέτως είναι από τις λίγες φορές που τη βρίσκω πραγματικά κούκλα. Τόσο η Αλίκη όσο και η Τζένη πάντα μου άρεσαν περισσότερο με καρέ μαλλί παρά με μακρύ. Είναι σαν να φέρνει σε ισορροπία όλο το πρόσωπο. .
 
Άσε, την έχει ήδη σχολιάσει :D. Εγώ αντιθέτως είναι από τις λίγες φορές που τη βρίσκω πραγματικά κούκλα. Τόσο η Αλίκη όσο και η Τζένη πάντα μου άρεσαν περισσότερο με καρέ μαλλί παρά με μακρύ. Είναι σαν να φέρνει σε ισορροπία όλο το πρόσωπο. .
Θα συμφωνήσω. Η Αλίκη Βουγιουκλάκη είναι υπέροχη σ'αυτή τη φωτογραφία. Μου θυμίζει την εμφάνισή της στο Δόλωμα.
 
σαν το παστίτσιο που φτιάχνει η αδερφή μου δεν έχει. όντως συμβάλλει στην ανάπτυξη της μπάκας. ενώ η έγχρωμη της Βουγιούκλω είναι αξιοπρεπής, όλες οι α/μ είναι σαν να τις τσαλαπάτησε ιπποπόταμος και μετά να τις ρίξανε σε καυστική ποτάσα. προφανώς με τα πενιχρά μέσα της εποχής, ούτε καν ηλεκτρονικά φλας θα υπήρχαν, μόνο οι παλιομοδίτικες λάμπες με μαγνήσιο, οι οποίες δεν δέχονταν καμία ρύθμιση, όλα στο χειροκίνητο και...ο Θεός βοηθός.
 
Αφου δεν περιμενε φωτογραφο, ας μην ανοιγε...
Ας ρωταγε πρωτα ποιος ηταν στην πορτα...
 
Πίσω
Μπλουζα